Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co wy takie cieche dzisiaj?Ja wykapalam malego siebie tez.Narescie glowe umylam ......juz sie prosila 😮Jutro idziemy do fryzjera..........Niko chce wlosy miec dlugie 🤪Musi go tak teraz obciac,zeby ladnie rozsly.Bo w irokezie dlugie to troche smiesznie bedzie wygladac.Mamy z mezem nadzieje,ze jeszcze jutro fryzjerka go przegada i odpuscie dlugie wlosy.Z myciem problemu nie ma tylko z wycieraniem wlosow jes bardzo duzy,a przy dlugich bedzie gorzej 😉


Wiecie co ☺️Moja fryzjerka ma syna 5 m-c i mi dzisiaj powiedziala,ze juz od 10.09 brak okresu 😁w czwartek idzie do gin.albo potwierdzi ciaze,albo wykluczy.Masakra......mowi,ze tyle lat wpadki nie bylo a teraz jedna za druga bedzie 😉Ale juz sie pogodzila z ta mysla.Jestem ciekawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant sliczny brzuszek 🙂)) taki malutki 🙂)) wow fajnie 😁
a teraz zapomnialam co mialam napisac... hmmmmmm...........
izunia moja kuzynka urodzila na koncu czerwca tego roku i na czerwiec przyszlego roku juz spodziewa sie kolejnego dziecka 🙂 bedzie miedzy nimi nie caly rok roznicy- jak sie uwinie to nawet 11 miesiecy 🙂) hehe
ale bym se cos zjadla 😞 kurde ale problem w tym ze sie dupska mi nie chce do lodowki ruszyc 😞 i nie ma nutelli....kurde uzaleznilam sie gorzej jak od fajek ;/ codziiennie pol sloika zjadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 😘
Padam po całym dniu zajęć...
Martwię się o sztunię, widziałam właśnie, że nie ma jej długo... Jak to czytasz słońce trzymaj się jesteśmy z Tobą! Masz być zdrowa i już 😉
Mulant, ale jajca 😜 Kupowałaś już rzeczy typowo chłopięce? Bo ja mam dużo różowych już i zaczynam się bać 😜 Ładny masz brzuszek 😉
Obdarzona prywatnie od tak Ci da, mi moja sama chciała dać, żebym się nie przemęczała, ale nie pracuję, więc tylko na uczelnie mi dała, ale muszę chodzić bo zaległości narobię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
mulant ja myslalam ze bede miala dziewczynke i kupilam rozowe rzeczy do tego dsotalam od siostry ktora ma dziewczynke wiec jak bedziesz chciala to moge tanio odsprzedac,jesli jestes zainteresowana moje przeslac fotki

hmmm ja akurat ciuszki do dziewczynki to będę mieć po siostrach dzieci ale narazie nic nie kupuję dziewczęcego tylko neutralne kupuję od jutra :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
dziewczyny wróciłam i przeżyłam szok u lekarza bo jak się okazało jest dziewczyna !!!!!
nie ma Huberta;/
eh i co teraz dziewczyna rośnie jak na drożdżach i termin porodu mi się zmieniło bo usg wskazuje na 26 tydzień. więc urodzę w lutym :P

o jacie, mulancik, ale jaja(tzn nie ma jaj). ale powiem ci szczerze ze jak była mowa o tym ze idziesz na usg to wiedziałam ze pewnie powie ze dziewczyna. to juz druga wtopa lekarska z mówieniem wczesniej o płci. nio ale gratulacje, czy jzu sie do synka pzryzwyczaiłas?? jakie teraz imie u Ciebie króluje dla dziewczynki??
a dzidzia taka duza ze mówi ze 26tc?? tez nieźle, 3 tyg róznicy?? na kiedy miałąs termin. a zmienił ci w ksiazeczce czy tylko powiedział ze na usg tak wyszło??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
ja tez mam za niskie, moj gin mowi ze to od anemii pzrepisal zelazo i tyle...krzywa cukrowa tez mam zla wiec dieta....

masz zła krzywa?? dostałas skierowanie do diabetologa?? współczuje, bo na cukrzyce ciazowa to nawet zwykły chleb szkodzi, i zreeczy które sie od zawsze lubiło jesc, a dieta to metoda prób i błedów i ciagłe kłucie palców, jedzenie co do minuty. och...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...