Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jaki śliczny usmieszek 🙂
Do kogo Alanek bardziej podobny, do mamy czy do taty?

No, kiedy ta moja Wikucha wyjdzie, się pytam?

Idę z B na spacer, już po obiedzie, sami siedzimy, bo mąż w pracy do wieczora...eh. Zrobimy maraton, może coś się ruszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczny uśmiech ja też się pytam gdzie mój synek czemu on nie chce wyjść do mamusi i tatusia czemu wczoraj mi chłop powiedział że nie chce wyjśc bo po co ma wychodzić jak ma już dług wobec państwa ha ha ha 🤪 🤪 🤪
znaczy publiczny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia boski ten Alanek i usnieszek szałowy 🙂

moja Igunia tez takie wali bezwiednie, po karmieniu ze szok.
druga noc uwazam za całkiem udana, oby tak wyglądały wszytskie koljene nocki.
była pierwsza kapiel ok 20 , cyc, potem o 23 ja obudziłam na cyca, ale nie chciała jakos sciagac za bardzo prezz sen, a mi juz cycki narwało, ale nie tak strasznie jak przy Zuzi, poki co radzimy sobie, mam nadzieje ze sie uspokoja zaraz. potem wstała o 3 i o 6 wiec ksiazkowo. Zuzia spała wiecej jeszcze, tamta to w ogole był wyjatek, od 2 miecha całe nocki nam przesypiała ale na Ige dzisiejsza nie ma co narzekac naprawde. potem wstała o 9, i ok 12 i jak nakarmiona to apiocha cały czas, juz prawie 2h. cud miod maliny...
ze mnie tez juz mniej sie leje, umyłam sie rano tantum rosa bo jakies pieczenie, nie wiem czy po prostu od tych odchodów czy znów mi wraca zapalenie układu moczowego. nio zobaczymy jak dalej bedzie.
mam ogromna chec załozyc swoje gacie a nie te siatkowe, ale wiem ze tamte beda sie konczyły na szwie, a tak to tu sie wietrzy i goi, moze wytrzymam w tych poki co.

fajnie jest, szczesliwa jestem, ze mam takie dwie dziewuchy, Igulcia z kazdym dniem juz taka fajna dziewczynka, wczoraj w kąpieli słodziak w ogole nie plakała. czekam z utesknieniem na odpadniecie tego pepka. narazie tym octeniseptem traktuje, ciekawe czy odpadnie po nim czy trzeba bedzie drastyczniej potraktowac.

zauwazyłam ze nasze forum to juz bardziej mamowe a nie ciazowe jest, problemy z sutkami i z karmieniem i z krostkami i innymi.
dziewczyny a dajecie swoim dzidziusiom witaminy K i D?? ja pemietam ze dawałam K przy zuzi od 2 tyg, a teraz w kziaeczce mam wpisane D od 1 do 8 doby, potem od 8 dokonca 3 miecha K+D, a potem do 3 roku zycia samo D. co wy dajecie?? ja chyba nie bede dawac D naraze, poczekam na rodzinna lekarke czy polozna, choc mam Vigantol ale mzoe bezpieczniej nie dawac narazie. zobacze co one powiedza.

wstawiłam zdjecie Igusi do drugiego wątku 🙂 zebyscie moje cudo zobaczyły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie... 🤨
Co to ma kurwa Lady znaczyć?!
😁 Ta, co miała tu najdłuzej zostać z brzuchem, o! 😁

Moja frustracja rośnie z każdą taką informacją. Niby do terminu jeszcze mam czas, ale wszystkie wiemy, jak to jest pod koniec...ech...
...zamawiam mega zestaw kebaba... i nuggetsy.

Ciekawe, jak tam obdarzona 🙂

No to zostałam ja, mulant, kasia i kika...Jeszcze ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
No, ładnie... 🤨
Co to ma kurwa Lady znaczyć?!
😁 Ta, co miała tu najdłuzej zostać z brzuchem, o! 😁

Moja frustracja rośnie z każdą taką informacją. Niby do terminu jeszcze mam czas, ale wszystkie wiemy, jak to jest pod koniec...ech...
...zamawiam mega zestaw kebaba... i nuggetsy.

Ciekawe, jak tam obdarzona 🙂

No to zostałam ja, mulant, kasia i kika...Jeszcze ktoś?


Astra jeszcze nie urodziłaś he he nie pękaj ja też 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):

Ta, co miała tu najdłuzej zostać z brzuchem, o! 😁


O przepraszam wg terminu ja będę się najdłużej turlać z brzuchem 😜
Ale swoją drogą przez myśl mi nie przeszło że Lady może być następna 😉
Chociaż lekarz niby Jej mówił że może się rozpakować ok 20-tego.
Heh ciekawe co mi jutro powie 🥴
Alanek slodziutki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jadę do solanek w Inowrocławiu pierdole dziś chce rodzić nie wyjde z nich do puki mi wody nie odejdą

najedzona jestem czuje sie jak słoń mamut kurwa no niech moje dziecie się zlituje nad tą swoją walnientą matką boże 😠 😠 😠
biorą mnie nerwy wszystkie już urodziły a ja nie 😠 😠 😠
wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulancik, nie nerwuj się 😉
ej a poza tym przeciez Ty jesteś umówiona na balonik jakby coooo....więc za długo już się nie poturlasz. A my tu wielka niewiadoma 🤨

Co się przejmujesz kopiarkami? 😁 widocznie zazdroszczą Wam wszystkiego 😉
ach. jestem najedzona i chwilowo szczęśliwa.

Gdzie Kasia? Też rodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jacie Lady, szok 🙂 toc ona teoretycznie z kwietnia była. hehe choc w sumie marzec juz za połowa wiec juz kwietniowki spokojnie moga zaczac sie rozpakowywac. wieccie ja tak jak patrze to bardzo sie ciesze ze wczesniej i z zaskoczenia znów, i ze z mała jest oki. nie ma tego czekania. teoretycznie miałam rodzic wczoraj ale to juz w piatek bym biegała jak na sraczke , nocy nie przespała, a tak to kilka dni wczesniej i tez tak jak miało byc, hehe
te czekanie... rozumiem was dziewczyny... mozna ocipiec...
a Kasia faktycznie cicho siedzi, ale mysle ze nie rodzi, bo ona bardzo duzo wiesci przekazywała od innych wiec napewno by dała znac, nawet miedzy jednym a drugim skurczem, i ma dostep do netu na kom wiec od razu by na brzuszku napisała.
nio juz marcówek rzeczywiscie na placu boju niewiele... tak jak pisałam juz bardziej mamuskowe forum sie roi powolutku...

a mi dzis kolezanka przyniosła rzeczy dla małej, jak ja zobaczyłam objuczona jak jakis wielbład to myslałam ze padne. tachała sama lezaczek, podgrzewacz, dwie torby ubranek, trzy rogale do karmienia (ja jej mowie czemu trzy,a ona ze nie wiadamo ktory mi podpasuje, bo jej tylko ten jeden), i pieluchy 1 i 2 co jej zostały. szok... niektorzy ludzie to naprawde dobroduszni, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem, ale mam gości i nie za bardzo mam czas, żeby pisać z Wami 🙂 jestem obżarta jak świnia w chlewie 🙂 🙂 masakra. A mój Ukochany skacze, sprząta, podaje jedzonko, no złoty facet mi się trafił.
Kurde to mnie ta informacja o Lady zaskoczła 🙂 w życiu bym się nie spodziewała, że teraz kolej na Nią nastanie 🙂 🙂 no to faktycznie mało nas na polu walki zostało 🙂 ja, Astra, Mulancik, Nightmare i Kika 🙂 chyba o żadnej nie zapomniałam 😉 ja chodzę co chwilę do kibla i zaglądam w gacie 🙂 już pragnę urodzić!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ale odwalilismy spacer
młoda cyca na dworze pociagnęła
Majka ile preszła niedowiary, oczywiście pchała wózek z kotkiem
potem poszalała w parku z dziećmi znajomych
teraz jemy kolację
i na koniec ugryzła się w jezyk

lady jestem pod wrażeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uf, Kasia, to dobrze,ze jesteś 😁
No tak, zapomniałam o Nightmare...

Zaliczyliśmy jeszcze jeden spacer z Bartkiem przed wieczorkiem i chłopak mi zasnął podczas wycierania po kąpieli 😮 😁 do łóżka ledwie człapał, oczy zamknięte 😁 Cały dzień na dworze robi swoje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...