Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia, spokojnie...cos czuję,że jutro z podobnymi wieściami wróce od lekarki, najebiemy się razem haha 😁
ale weź sobie za przykład Lady - też niby nic wielkiego się nie działo, a nagle wody odeszły i Weronisia jest już na swiecie 🙂 ten spacer z mamą chyba jej pomógł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kika82 napisał(a):

Ja wolę jeszcze poczekać bo moja kruszynka na dzień dzisiejszy waży 2700 g, niech jeszcze nabierze masy 🙂

Kasiunia nie dołuj się 😘 Gulek ma rację w każdej chwili wszystko może się zmienić 🙂

Moja w 37 tygodniu ważyła 3200, ciekawe co jutro pokaże USG, strach się bać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W czwartek miałam wizytę, zero rozwarcia, o szyjkę jakośnie pytałam, a ona tez nic nie mówiła, bo żeśmy sie zagadały, bo sprawdzała czy to nie wody, bo oczywiscie mi się wydawało, że sie sączą, a potem już usg i umknęło, ale myślę, że nie była za krótka, bo by na bank powiedziała. Skurcze? Wczoraj w nocy trzymało mnie 3 godziny, ale przeszło. Myślę, że jeszcze trochę poczekamy na szkraba, ale tak juzbym chciała ją przytulić, aż się łezka w oku kręci jak pomyślę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obyście miały rację! Bo mi się nawet już z kibla ciężko podnosić 🙂 teraz wbiła się pod prawe żebro i ni chuja nie chce wyjść spod niego. Nawet nie mogę się na prawym boku położyć, bo zaraz mnie kopie i się pręży. Kocham ten stan, stan ciąży, ale niech już się skończy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Kasia, spokojnie...cos czuję,że jutro z podobnymi wieściami wróce od lekarki, najebiemy się razem haha 😁
ale weź sobie za przykład Lady - też niby nic wielkiego się nie działo, a nagle wody odeszły i Weronisia jest już na swiecie 🙂 ten spacer z mamą chyba jej pomógł 😁

Też bym poszła na spacer, ale mam lenia w dupsku :/
No to się najebiemy jutro jak szpadle kurwa jego mać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
ciężko się podnieść, nawet ciężko wysiedzieć, bo niewygodnie.

MojaZuza ważyła 2700 w czwartek, więc też nie zatrważająco dużo, mam nadzieję, że dobije do 3000


No ja też bym chciała, żeby moja do 3 kg dobiła 🙂
W końcu wszystkie się doczekamy naszych skarbów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasia nie przejmuj się, może się coś zmienić w każdej chwili, niektóre chodzą tygodniami z rozwarciem, innym z dnia na dzień się robi, nie ma reguły 😉
Moje dziecko wyjątkowo dziś śpiochające 😉
Jednak jutro pierwsza wizyta położnej 😜

hej, u mnie skurcze były a gin jak patrzył na ktg to mówił ze sama nie urodziłabym za dwa dni, u mnie chyba krucho z tym rozwarciem tez by było a po jednej cc nie moga mi podac oxy bo by mogl szew peknac. kurde nie moge sie zebrac zeby opisac porod bo troche sie zejdzie a ja pisze dziwnie, na boku jakby na wznak, praktycznie jednym palcem i mi niewygodnie zeby dlugo pisac,

ja dzwoniłam do poradni to jutro tez pierwsza wizyta połoznej. juz sie nie moge doczekac az mi Pani Ewa szwy zdjemie 🙂 fajnie, ta sama polozna co 3 lata temu 🙂

a czemu ggulek u ciebie tak pozno ta polozna?? u mnie w 7 dobe po porodzie, chyba ze tak przychodzi zeby szwy zdjac a jak porod sn, lepiej sie mama czuje to pozniej. choc i tak chyba krocze ogladaja polozne.

u mnie dzis Iga bardzo duzo czuwała w dzien,w nocy 2,5h z nia tancowałam, a jak padły obie ok 15 to spia juz 3h. dziwnie, jakby dzieci nie było w domku, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
ciężko się podnieść, nawet ciężko wysiedzieć, bo niewygodnie.

MojaZuza ważyła 2700 w czwartek, więc też nie zatrważająco dużo, mam nadzieję, że dobije do 3000


witaj meti 🙂

dziwnie sie czyta jak ktos ma, albo oczekuje na Zuzie 🙂 moja Zuza skonczyła miesiac temu 3 latka, i tak jak mi ktos kiedys powiedział ja napisze "pamietaj, Zuzanny to charakterne dziewczyny" - moja pokazuje to kazdego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Astra napisał(a):
Kasia, spokojnie...cos czuję,że jutro z podobnymi wieściami wróce od lekarki, najebiemy się razem haha 😁
ale weź sobie za przykład Lady - też niby nic wielkiego się nie działo, a nagle wody odeszły i Weronisia jest już na swiecie 🙂 ten spacer z mamą chyba jej pomógł 😁

Też bym poszła na spacer, ale mam lenia w dupsku :/
No to się najebiemy jutro jak szpadle kurwa jego mać! 🙂


ej Kasia Ty sie tak nie rugaj przy dziecku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Astra napisał(a):
Kasia, spokojnie...cos czuję,że jutro z podobnymi wieściami wróce od lekarki, najebiemy się razem haha 😁
ale weź sobie za przykład Lady - też niby nic wielkiego się nie działo, a nagle wody odeszły i Weronisia jest już na swiecie 🙂 ten spacer z mamą chyba jej pomógł 😁

Też bym poszła na spacer, ale mam lenia w dupsku :/
No to się najebiemy jutro jak szpadle kurwa jego mać! 🙂


ej Kasia Ty sie tak nie rugaj przy dziecku!!!!

Ewci@ ja się nawalę herbatką z cytrynką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia bo dopiero dzisiaj złożyłam deklaracje odnośnie wyboru położnej. U was też czeka się 3 tygodnie na wizyty kontrolne u lekarzy i na szczepienia?


tzn na jakie wizyty?? u nas pediatra przychodzi na pierwsza wizyte szybko. juz dzis nie dopytałam ale nie wiem czy jakos wtedy przy Zuzi nie były dzien po dniu połozna i pediatra.
a na szczepienie to w kalendarzu szczepien pierwsze jest przewidziane chyba w 6tygodniu zycia dziecka, jak dobrze kojarze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
bardzo dobrze, że charakterne, całe zycie za rączkę nie będę jej trzymać 😜 Uściski dla Twojej Zuzy i dla Kruszynki również


dzieki, ja tez uwazam ze lepsze charakterne niz siedzace w kącie. nasza to taka jest samodzielna ze szok, gada sie jak ze starą, sama jje, ubiera sie, wszytsko od majtek po skarpety, ubrania pzrewraca jak sa na zla strone, i w ogole bardzo jest inteligentna w stosunku do innych dzieci i wyrosnieta na maksa. urodziła sie kruszynka 2950g, a teraz jest z waga i miara powyzej 97 centyla 🙂 hehe nikt nie mzoe uwoerzyc ze ma 3 latka. i bawi sie w takie zabawy jak inne dzieci moze piecioletnie, tylko gry planszowe, puzzle, takie rozwojowe, kurde jaka ja jestem z niej dumna...
a teraz we wrzesniu wyfrunie do przedszkola, jakos tak szkoda, jak była czas czas w domku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Astra napisał(a):
Kasia, spokojnie...cos czuję,że jutro z podobnymi wieściami wróce od lekarki, najebiemy się razem haha 😁
ale weź sobie za przykład Lady - też niby nic wielkiego się nie działo, a nagle wody odeszły i Weronisia jest już na swiecie 🙂 ten spacer z mamą chyba jej pomógł 😁

Też bym poszła na spacer, ale mam lenia w dupsku :/
No to się najebiemy jutro jak szpadle kurwa jego mać! 🙂


a mi chodziło raczej o "kurwa jego mac"

ej Kasia Ty sie tak nie rugaj przy dziecku!!!!

Ewci@ ja się nawalę herbatką z cytrynką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Astra napisał(a):
Kasia, spokojnie...cos czuję,że jutro z podobnymi wieściami wróce od lekarki, najebiemy się razem haha 😁
ale weź sobie za przykład Lady - też niby nic wielkiego się nie działo, a nagle wody odeszły i Weronisia jest już na swiecie 🙂 ten spacer z mamą chyba jej pomógł 😁

Też bym poszła na spacer, ale mam lenia w dupsku :/
No to się najebiemy jutro jak szpadle kurwa jego mać! 🙂


a mi chodziło raczej o "kurwa jego mac"

ej Kasia Ty sie tak nie rugaj przy dziecku!!!!

Ewci@ ja się nawalę herbatką z cytrynką 🙂

Aha, no tak 🙂 już jestem obłąkana, zmęczona tym wszystkim i nie czytam ze zrozumieniem.
Idę sobie, dzisiaj już raczej nie wejdę bo nie! 🙂
Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Ewcia bo dopiero dzisiaj złożyłam deklaracje odnośnie wyboru położnej. U was też czeka się 3 tygodnie na wizyty kontrolne u lekarzy i na szczepienia?


tzn na jakie wizyty?? u nas pediatra przychodzi na pierwsza wizyte szybko. juz dzis nie dopytałam ale nie wiem czy jakos wtedy przy Zuzi nie były dzien po dniu połozna i pediatra.
a na szczepienie to w kalendarzu szczepien pierwsze jest przewidziane chyba w 6tygodniu zycia dziecka, jak dobrze kojarze,

No kontrolne wizyty w przychodni z ważeniem mierzeniem, konsultacja z pediatrą itd... U was przychodzi pediatra? U nas przychodzi tylko położna... Szczepienie tak, jakoś w 6 ale trzeba z dużym wyprzedzeniem zapisywać, więc trzeba tego wszystkiego bardziej pilnować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od Lady:
Malutka ma niska glukoze i leukocytoze. Podaja jej antybiotyk i glukoze przez wenflon. Pytali czy nie mialam ostatnio zadnej infekcji tak wiec moze to przez grzybice. Zostajemy w szpitalu na 3dni minimum bo tyle ma brac antybiotyk. Ja juz smigam, latam i kucam i chcialabym by moje malenstwo sie tak dobrze czulo jak ja 😞 pozdrowionka dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...