Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobry! Moja progenitura zaś bez przerwy by tylko jadła... W nocy karmienie co godzina, masakra. Nawet flacha nie pomogła - przespała po niej 1,5 godz. Dokładnie tydzień temu też miała taką jazdę. Aż mi się cycki zagrzały od wzmożonej produkcji 😉 Chciałam sobie czymś wynagrodzić nocne czuwanie, a tu w domu nic słodkiego nie ma 😠 A ja najchętniej bym zjadła cały słoik nutelli 😁 Idę piętro wyżej do rodziców, może mają jakiegoś jednego małego cukiereczka chociaż.

Gratulacje dla Lady i Weroniki!!! Urodziłaś mniej więcej tyle przed terminem, co ja.

Meti, witaj na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja wspominam tylko dobrze z tamtej ciąży to,że się nie martwiłam, jakoś łatwiej było mi znieść szpital, bardzo ciążki poród i wszystko ogarnąć. Bo jeśli chodzi o ciążę i dolegliwości, to nikomu nie życzę. Zamiast utyć to schudłam, potem nadrobiłam jakimś cudem 4 kilo, byłam jak kościotrup z ciągłą anemią, haftowałam kilkanaście razy dziennie do samego końca ciąży, do tego okropna zgaga też non stop, byłam nie do życia. Nic nie jadłam praktycznie, bo co do ust wzięłam to bełt 🤢 zgroza.

A teraz przyjebałam 26 kilo na wadze, apetyt mam jak armia żołnierzy, energii więcej niz przed ciążą, zgagi zero, wymioty były tylko na początku.... ogółem żyć nie umierać i ciążować do końca życia 😉 gdyby nie skrócona i rozwarta szyjka od końca 6 miesiąca, strach i te wstrętne leki na podtrzymanie to byłaby bajka.
Ale nie ma tak dobrze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):
A mój synuś 23 kwietnia 8 lat już skończy. Toż to już facet dorosły prawie... Wszystkie dziewczyny w klasie za nim latają (tak mówią mamy dziewczynek 🙂) A u ciebie, jaka różnica/

u mnie 4 lata.

Leliva,a może za mało jej tego mleka dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj!
Ja to am całą pólkę w szafie z ciachami, batonikami, itp, itd. I tak sobie teraz pomyslałam, że trzeba to przed porodem zjeść, bo potem będzie kusić, a przecież majej mieszanki cukru i tłuszczu nie bedę z cyca podawać 🙂 Leliva, a długo po jesteś? Bo ja przy moim synu miałam straszne problemy z karmieniem, ciągle był przy cycku ciągle głodny, jeszcze w dodatku wklęsłe sutki... I z tego wszystkiego szybko się poddałam, bo jak poczuł sztuczne, to juz mnie nie chciał. Do dziś żałuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie karmiłam mimo starania, bo mój wcześniak i matka po dolarganie = dziecko nie umie ssać. A mi nikt tego nie powiedział, dopiero położna przy którejs tam wizycie, a ja się napłakałam, nawkurwiałam tyle,że szok. I na bebiku później jechalismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu spokoj ostatnio....Mamuski zajete bobasami,a brzuchate czekaja na skurcze.

Alan sobie spi,a ja czekam na produkty i bede robic bigos dla mezusia.Musze zamrazarke uzupelnic,bo juz pustaki swieci.

Co do karmienia to Alan pije piers na zadanie to jest jakies 2h.Nie budze go do jedzenia.Jak wstaje to zaraz sie domaga cyca.W nocy musze go dokarmic,bo tak juz sie nauczyl w szpitalu.Ale mysle,ze i od tego odejdziemy.W sumie tylko 1 dostaje Nan Pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meti, jutro będą równe 4 tygodnie. A co do karmienia, to na co dzień nie mamy takich problemów, mała possie cyca koło 40minut i potem śpi minimum 2 godzinki, niekiedy nawet ją wybudzam na następne karmienie. Tylko raz na jakiś czas na taką fazę na jedzenie, że wisi na cycu cały dzień i jest nie do nasycenia.
Astra, ja też bebikiem Ulę dokarmiam, ale daję jej go malutko, ok 30-40ml, czyli 1/3 porcji, bo wcześniej zawsze pociągnie z obu piersi, więc to mleko dostaje tak na dobitkę tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe, to raczej powinno jej wystarczyć. Jak Bartek był na bebiku to na początku mu dawałam po 30 ml co trzy godziny. Jak ptaszek... 🙂

Izunia, Nan Bartek dostawał w szpitalu, ja ze szpitala później dostałam, ale on kupy po tym nie mógł zrobić i jak zmieniliśmy na bebiko wszytsko się zmieniło. I najwazniejsze,ze dobrze przybierał na wadze 🙂

mam nadzieję,ze teraz mała będzie ciągnęła cyca jak należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
Ja też w nocy rozwolnienie miałam i może dlatego te myśli głupie tak nachodzą.
To już po skurczach kasia? Ja wczoraj zasiadłam przed kompa, bo własnie miałam skurcze dość regularne już, ale nie tak strasznie mocne, al po dwóch godzinkach poszły sobie gdzieś...


Skurcze, ale nie tak bolesne i częste jak wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
Ja też w nocy rozwolnienie miałam i może dlatego te myśli głupie tak nachodzą.
To już po skurczach kasia? Ja wczoraj zasiadłam przed kompa, bo własnie miałam skurcze dość regularne już, ale nie tak strasznie mocne, al po dwóch godzinkach poszły sobie gdzieś...


Skurcze, ale nie tak bolesne i częste jak wczoraj.



Wazne,ze cos sie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
Ja też w nocy rozwolnienie miałam i może dlatego te myśli głupie tak nachodzą.
To już po skurczach kasia? Ja wczoraj zasiadłam przed kompa, bo własnie miałam skurcze dość regularne już, ale nie tak strasznie mocne, al po dwóch godzinkach poszły sobie gdzieś...


Skurcze, ale nie tak bolesne i częste jak wczoraj.




Wazne,ze cos sie dzieje 🙂

Izulek oby się zaczęło na dobre 🙂 idę zaraz na jakiś spacer po sklepie to może coś rozruszam 🤪 bo moje plecy już długo nie podołają, liczę, że moje małe szczęście waży gdzieś co najmniej 3 kilo i dlatego kręgosłup tak dostaje w dupę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Łe, to raczej powinno jej wystarczyć. Jak Bartek był na bebiku to na początku mu dawałam po 30 ml co trzy godziny. Jak ptaszek... 🙂

Izunia, Nan Bartek dostawał w szpitalu, ja ze szpitala później dostałam, ale on kupy po tym nie mógł zrobić i jak zmieniliśmy na bebiko wszytsko się zmieniło. I najwazniejsze,ze dobrze przybierał na wadze 🙂

mam nadzieję,ze teraz mała będzie ciągnęła cyca jak należy 😁

astra a ty żeś jeszcze nie urodziła ???:P
ooo jaka ładniutk
gratki
a co z naszą pokręconą agatką ma kto wieści ???
jutro jadę do szpitala i będziemy fruwać na baloniku he he nie ma tu nic do śmiania boje się 😠 😠
dziś mam wielkie znowu pranie jakaś paranoja mnie dopadła 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
Astra napisał(a):
Łe, to raczej powinno jej wystarczyć. Jak Bartek był na bebiku to na początku mu dawałam po 30 ml co trzy godziny. Jak ptaszek... 🙂

Izunia, Nan Bartek dostawał w szpitalu, ja ze szpitala później dostałam, ale on kupy po tym nie mógł zrobić i jak zmieniliśmy na bebiko wszytsko się zmieniło. I najwazniejsze,ze dobrze przybierał na wadze 🙂

mam nadzieję,ze teraz mała będzie ciągnęła cyca jak należy 😁

astra a ty żeś jeszcze nie urodziła ???:P
ooo jaka ładniutk
gratki
a co z naszą pokręconą agatką ma kto wieści ???
jutro jadę do szpitala i będziemy fruwać na baloniku he he nie ma tu nic do śmiania boje się 😠 😠
dziś mam wielkie znowu pranie jakaś paranoja mnie dopadła 🤪 🤪

Nasza Agatka ma się dobrze, karmi cycem i jest spoko 🙂 jutro prawdopodobnie już wyjdzie z Fifolkiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
[IMG]http://i41.tinypic.com/2we0111.jpg[/IMG]
Weronisia Lady
19.03.2012
Urodzona o 2.47
Waga 2750 g.
51 cm, 10 pkt. 🙂
Poród SN 🙂


Lady gratulacje kochana, przeczuwalas ze bedziesz marcowka jak przyszlas na nasze forum 🙂
weronisia jak sie przed wscibskimi oczami ciotek schowala 🙂 super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Oglądam filmy na YouTube o porodach i ryczę 🙂 ja chcę już moje dziecko!!!!! 🙂 🙂

ej mam to samo 😠 😠

Ja Mulancik to mam termin na 25-ego teoretycznie, a Ty już po terminie biedna się kulasz :/ ja to mogę jeszcze po terminie przenosić, kurwa oby nie bo się zachlastam 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...