Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Tysia sex,porządki i długie spacery 🙂 ja moją urodziłam w 39 tygodniu...w jeden dzień chodziłam prawie po skarpach za grzybami z mamą,wieczorem sex,rano porodówka 🙂 a nic się nie zanosiło na poród 🙂 więc polecam wysiłek fizyczny 😁


Sex nie pomagA a w dodatku kosa z Robertwm wiec dupa jutro ze szpitala do domu pojde pieszo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tysia, moj juz sie niecierpliwic zaczyna, a ja jestem dopiero w 37tyg. Ale ma chyba stresa, ze wszedzie z telefonem musi chodzic i czekac na ten call. Ja natomiast jestem mega spokojna. 🙂 🙂 🙂
My chyba w przyszlym tygodniu zaczniemy pomagac naturze 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra chodzi mi o to czy jest teraz mozliwosc zeby dziecko jak juz jest glowkowo ulozone moglo okrecic sie pepowina? Ktos mi mowil ze teraz jak dziecko jest juz dosc duze i ma malo miejsca to nie ma takiej mozliwosci by sie okrecilo pepowina wokol szyi bo ma malo miejsca na obroty. Bo ja ciagle sie dzis zamartwialam czy sie nie okrecila pepowina i czy ja to nie przydusza itp. Moja jest od praktycznie polowy ciazy ustawiona glowka w dol wczesniej pepowine miala daleko od szyi a teraz nie wiem jak to jest. Takie oto filmy mi sie zalaczaly dzisiaj z ta pepowina 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie dziwie Ci sie tym bardziej ze lekarz nie robi Ci usg ale mysle ze Aniulka spokojnie sobie dzisiaj odpoczywala a z pepowina roznie ja sie mamie dusilam przy porodzie i mama musiala lezec na boku zebym sie nie udusila... ale glowa do gory wazne ze sie rusza a jak sie niepokoisz slabymi ruchami to udaj sie na izbe tam ci zrobia chociaz usg i Cie uspokoja ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie, tak jak Tysia mowi... nawet istnieje taka mozliwosc przy samym porodzie... ale dzieje sie to rzadko, wiec sie nie denerwuj..

Naprawde zalatwcie sobie rteciowe termometry...Moja mala goraca jak piekarnik, ja nerwowa niesamowice... 😞(
A pierdzielone gowno bosha padly mu baterie..a drugi elektryk swiruje... bo ja mam 34 :/ pol nocy nie bede spaac...

Jeszcze przed moim obudzeniem przysnila mi sie byla przyjaciolka, ktora mnie chciala zamordowac... nie wierze w sny ale nerwa dostalam jakiegos...

A mi sie zbil ostatnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej i nawet ja sie dzis wczesnie odzywam 🙂 Jakos tak sie rozbudzilam i nawet milo spedzilismy dzis ranek przed praca meza i teraz spac nie moge ☺️ ☺️
Zjadlam juz sniadanko dzis buleczka z wedlinka a w nocy co wstawalam to kierunek lodowka i podjadalam arbuza potem siusiu i spanie. Ogolnie wyspana jestem choc tyle razy wstawalam dzis na siku.
Co do malej to moj jak wczoraj powiedzial ze poswieci jej latarka to wieczorem tak zrobil a ta udawala ze nie przeszkadza jej ale wkoncu sie wkurzyla i zaczela ruszac teraz tez chyba sie budzi bo cos delikatnie ja czuje wiec dzis jest ok. Chyba w nocy tez lekko sie ruszala ale za szybko zasypialam by miec pewnosc. Moze ja bede dzis bardziej aktywna w dzien to mala tez sie rozbudzi a nie jak wczoraj caly dzien spania.
Teraz wypije herbatke i wracam do lozka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry, niewyspana jestem ze hej, pół nocy budził mnie ból nóg i to tak ze musze wstać i pochodzic, zaraz idę do sklepu po twarożek bo coś mam ochotę na taki ze szczypiorkiem a potem do pracy podbić książeczkę na ubezpieczenie.
Katia napewno wszystko jest ok mała miała widocznie leniwy dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 😉

Wiola hahaha no pewnie że wszystko Cię boli skoro tyle się nie widzieliście 😜 😜 😜 🙃 🙃 🙃
Aneta musisz się nauczyć spać w 3 🙂 bo do tej pory spałaś w 2 z bąbelkiem 😉
Ania to dobrze że młoda się ruszyła 🙂 widocznie taki dzień smętny miała 🙂
ja zaraz zmykam na gofry do Gdyni 🙂 czekam tylko aż telefonik się podładuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

uf uf nadrobiłam Was 🙂
Wiolka widzę, nie próżnujecie 🙂 oby tak dalej 🙂
Anett chłop w domu, z radością ogarnia chałupę, to korzystaj z odpoczynku póki można 🙂
Katia cieszę się, że Malutka się rozhulała 🙂
Kocik ulalala Klusio już chłopulek 🙂 super, że wszystko w porząsiu z Tobą i Młodym 🙂

Co do zabobonów.. to ja po 5 wizycie mówiłam luydziom, że szparka, a oni, że niemożliwe, brzuch na chłopca i z buzi dobrze wyglądam.. 🤢 🤢 😠 😠 jajo można znieść!!

Mi się brzuchacz też nic nie obniżył, może w ogóle się nie obniży jak mówicie, że tak też może się zdarzyć 🙂
Byłam dziś na popbraniu krwi.. kolejka masakra iiii pierwszy raz w ciąży spotkałam się z uprzejmością ze strony starszego pana, puścił mnie przodem i powiedział, żebym sobie usiadła on mi kolejke potrzyma 🙂 i tak siedziałam 20 minut.. 🙂 🙂

Mi dziś kumpela pzuraki robi, a brwi też by się przydało, bo poczochrane już 🤪 🤪
My na tej porodówce to jak MISS Polonia będziemy 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Wiolka ostra noc powiadasz 😁 też miałam skurcze ale od 6 spokoj zaraz zaczne się ogarniac i do szpitala 😉
Aneta czyzbys nie mogla sie wyspac? 😁
Kasia jak Ty caly dzien śpisz to mała tez korzysta idź na spacer moze? 😁


Dzisiaj nie mam zamiaru caly dzien spac :P po rannej pobudce jeszcze sie polozylam i teraz juz wstaje kolezanka ma wejsc jakos po 10. Mam ochote na jakis mix owocowy do wypicia albo na mrozona kawe z lodami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ja juz po sniadanku twrozek pycha, mysle ze jeszcze sie zdrzemne przed pujsciem podbicia ksiazeczki bo oczy same mi leca, wyprawie tylko meza do pracy i położe sie jeszcze


Ja twarozek to mam dzis na obiad do tego ziemniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj jakaś bezsennosc zapanowała 🙂 Mnie się jakoś nad ranem chciało wstac na siusiu, ale jak sobie pomyślałam, że muszę się jakoś wydostac z łóżka, to zrezygnowałam i wytrzymałam do 7.45 🙂 Wczoraj tam mała przywaliła, ze myślałam, że brzuch eksploduje a ona żwawo wyskoczy i krzyknie JUŻ JESTEM 🙂 Normalnie obcy 🙂

Kasiu, dobrze że malutka się ruszyła, widocznie wczoraj miala chec sobie poodpoczywac. Tysiu, oby to ostatnie takie widzenie - nastepne już na żywo. Anetko i Wiolu - cudownie znów byc razem ze swoimi połówkami. Sandra, jak mała?

Rzeczywiście jak mówi Maja wszystkie piękne MISS zawędrujemy na porodówkę - ja dzis do fryzjera się wybieram. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam 😞 Miałam jeszcze poczekac ze 2/3 tygodnie, ale nie dam już rady na siebie patrzec takie odrościska się zrobiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
A co do termometrów rtęciowych - to mimo, że ich nie ma w sprzedaży to jednak są
na allegro jest trochę: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=termometr+rt%C4%99ciowy


HAha cena niezla ja pamietam ze kupowalam po 2,5 do gora 5 zl jeszcze jak w aptekach byly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...