Skocz do zawartości

Jak zachęcić dziecko do ruchu poprzez zabawę?

W dobie pandemii oraz powszechnie panujących opinii, że nasze dzieci coraz trudniej odciągnąć od komputera, telefonu czy tabletu,  serwis Brzuszek.Net podjął wyzwanie i wyruszył w poszukiwania interesującej i kreatywnej rozrywki dla naszych maluchów!  

Pierwszą naszą propozycją jest seria edukacyjnych filmów Lulitulisie - dostępnych na platformie YouTube. Ponad rok temu, jako pierwsi w Polsce rozpoczęli ogólnodostępny program fitnessu dla dzieci. Filmy opracowane przy współpracy z fizjoterapeutą i trenerem robią prawdziwą rewolucję w sieci - dzieci korzystały z tej okazji już ponad 700 000 razy!

ten tekst przeczytasz w 1 minutę

Jak zachęcić dziecko do ruchu poprzez zabawę?
Jak zachęcić dziecko do ruchu poprzez zabawę?

Jeśli Twój szkrab zbyt dużo czasu spędza przy wątpliwej jakości rozrywce, jeśli nudzi się, a na dworze pogoda nie pozwala na podwórkowe szaleństwa, jest okazja, by poznał 4 animowane superbohaterki - Misie, Belę, Konfę i Celę. Każda z postaci posiada wyjątkowe super-umiejętności i obdarowana jest unikalnymi mocami. Przewodniczką po Lulitulisiowym świecie jest Lulisia - wróżka pełniąca rolę dydaktyczną - czyta opowiadania, wprowadza dziecko w interesujące zabawy edukacyjne i wreszcie pokazuje w jaki sposób atrakcyjnie wyrwać się z kanapy, poprzez ćwiczenia ruchowe.

Wiedza, przekazywana przez Lulisię pozwala rozwinąć kreatywne myślenie, wprowadza dziecko w świat sztuki, wpaja dobre nawyki żywieniowe oraz szacunek do innych oraz do naszej planety.

Projekt, którego ambasadorką jest znana mama - Anita Sokołowska, jest w pełni autorski i dopracowany w każdym najmniejszym szczególe, tak by spełniał wysokie wymagania jakie stoją przed trudnym i wysublimowanym odbiorcą, jakim jest nasz kochany urwis!

Wszystkich zainteresowanych pogłębianiem rozwoju swojego dziecka zapraszamy na stronę
https://www.lulitulisie.pl/ 

0.0 / 0 głosówOpinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia×
×
  • Dodaj nową pozycję...