Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
nie lubie swojego męża. Czasem dopada mnie strach, np przed porodem a on mi odp " nie zamartwiaj sie, masz jeszcze czas" co to za odp? Tak to mi sąsiadka może odp która mnie nie zna. On wie, że taka odp mi w ogóle nie pomoże 😞
Czasem myślę, że jemu wisi, że będę cierpieć, bo przecież jego dupy nie ruszą:/ to się nie martwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bisia z chlopami to ciezko 😞 szkoda ze go nie wezmiesz ze soba. Osatnio kuzynka opowiadala ze maz zostal na porod i jak wrocil to chyba przez pol dnia mial oczy jak 5 zł. i kazdemu opowiadal ze nigdy nie widzial takich bóli i poswiecenia jak u swojej zony ehhe
Moj zmusza mnie do jedzenia pietruszki i picia soku z buraków 😞 i nie ma upros 😞 tlumacze mu ze mam mocne leki na zelazo i na pewno zadzialaja ale wcale mnie nie slucha 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeeeeej 🙂
Suuperbaba ten gaviscon dziala praktycznie od razu bo to mleczko takie ale mnie w smaku nie smakuje no ale moze nie bede musiala czesto brac 🤢
Czrnyloczek pracus 🙂 przynajmniej Tobie czas szybciej leci no nie? 🙂 ale mam nadzieje, ze choc mala taryfe ulgowa w pracy dostalas i nie wyrabiasz 100% bo bez przesady przecie 🙂
tez mam takie cos przy wychodzeniu z wanny ale to chyba u mnie to te biodra sa takie bardziej elastyczne i wiadomo noge do gory zadzierasz nagle i cos boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Wczoraj kupiłam Gaviscon i pomógl hurraa 🙂 Madzia dzięki 😘 Przy pierwszym łyku niedobry, ale potem smakuje miętowo, no i najważniejsze, że naprawdę likwiduje zgagę, a ja się męczę już z nią tak długo 🙂

Dostałam super ofertę pracy w terminie czerwiec-sierpień, ale dupa, nie mogę jej przyjąć na zwolnieniu, no i w ostatnich miesiącach ciąży, cholera jak tak to nic, a jak nie mogę to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki!!! Wróciłam 😉 Wszystko dobrze!!! hura!! Tylko mały ma główkę u góry ale moja gin mówiła, że nie mamy się na razie martwić bo powinien jeszcze się obrócić. Synuś waży już 1,1 kg wiec kawał chłopaka już 😉 Moja gin zadowolona z wagi i z moich wyników. Termin wychodził na koniec lipca. Buziaki dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni - super! Ale wiedzialam, ze bedzie dobrze...Ty to zdrowy okaz
mamuski:P
Dodi - z praca to zlosliwosc "przedmiotow martwych"..norma:/ No ale rodzac tlumaczyc nie bedziesz 🙂
Bisiaku - bo te chlopy to wiesz co... 🙂 Moj tez nie ogarnia i do konca nie zrozumie, ale i tak staram sie go uswiadamiac jak najwiecej!

Pospalam chwilke, ale maz zwlokl na jajecznice...niedobrze mi okropnie i slabo chyba przez to:/ Zaleglam juz w lozku..blee..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry mamusie 🙂

Monia sobrze że wszytsko super, choć dziwi mnie że lekarak jeszcze zmienai date porodu, bo niby tylko usg na pocvzatku ciayz jest najdokladniejsze w okresleniu daty porodu bo potem jedne dzieci rosną szybciej a inne wolniej wiec troche mnie dziwi ze lekarze tak zmeiniają te daty

Superbbao powiem Ci że teraz juz nie bedzie lepeij i pewnie coraz bardziej ci rozne bole dokuczjaą ja raczje nie anrzekam na nic ale tera zjuż też czasem coś dokuczy a to bolą plecy czy nogi ale cóż jestesmy coraz większe i takie nagłe obciazenie dla całego ciała

czarnyloczek podziwaim ze masz sily pracowac , choc z drugiej strony rozumiem bo fajnie wyjsc do ludiz i pogadac lepsze to niz siedzenie samej w domu;/
tak ja też idę w niedzile na komunie a w poniedizałek poprawiny 🙂
wczoraj była ta dziewczynka zbey sie uczesac i wymysliłysmy szybka i prostą fryzurę ale tak sie wierciła ze za bardzo nie mogłam nic upiąć bo ledwo usiadła i już jej się nudziło wiec tylko tak na "oko" ja uczesałam ale w niedziele musi być na cycuś glancus więc jej nie popuszczę:P

dodi tak to jest jak ja szukałam pracy nim zaszłam w ciążę to nie było żadnych fajnych ofert zreszta wysyłlam cv gdzie popadnie i nic ateraz jak przeghlądam ogłoszenia to nagle jest mnóstwo super ofert ale cóć od wrzesnia szukam intensywnie pracy bo do konca roku chciałąbym coś znaleść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia: super ze wszystko ok i synek szybciutko rosnie!!! Gratuluje!!!
dodi: ciesze sie ze ci pomogl Gaviscon 🙂 musze sie przyznac ze ja bardzo lubie ten smak ☺️ w ogole teraz mieta i niesamowiciei podchodzi
Superbabeczko: bidulko poleguj, jeden dzin lepszy drugi gorszy. Najwazniejsze ze na badaniach wszystko ok wiec sie nie martw!!
Dziewczyny wrocilam z buszowania po sklepach. Kurcze upał taki ze szok a ja musialam sie grzac w tuniczce z rekawem 3/4 bo teraz wklucia do pompy zakladam na rece 😞
Nio inawet ciucholanda odwiedzilam bo za tydzien jest komunia u mezulka. Nio b moi tesciowie zalozyli rodzine zastepcza. Tak wyszlo bo kurcze 4 dzieciaczków mieszkajacych niedaleko jedna trageda za druga spotykala. Nio i matka nie zyje a ojciec pije wiec dzieciaczki wzieli i najmlodszy ma komunie 🙂 nio i glowie sie nad prezentem 🙂 Nio i cosik ubrac trzeba a tu lipa straszna i nawet w ciucholandzie byly 4 sliczne sukienki nio ale w kazdej wygladalam gruuuubboooo 🤨 🤨
Nio ale bylam tez w aptece z serii dbam o zdrwie i wzielam ta karte o której chybaktóras mowila. Nio izalogowalam sie i mozna kupic pieluszki taniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia gratilacje 🙂 Dużego chłopa już nosisz w sobie 😉
No to Maiha będziemy razem się bawiły na komunii 🙂
Superbaba Hela po prostu chce Cię czymś zająć żebyś się lepiej poczuła 🙂
Ja właśnie wróciłam z wynikami z glukozy. Wynik na czczo 77 po godzinie 92 a po dwóch 99. Tak się ucieszyłam że płakałam wracając 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba i Czarnyloczek - łączę się z Wami jeśli chodzi o wargi 😁 hehehehe
Suuperbaba co do nocnych orgazmów to też mi się zdarzają i potem mi głupio, że na seks to nie mam ochoty ale orgazmy przyłażą :P

4nula ja nie zauważyłam takiego bólu... Ale może faktycznie coś sobie naciągasz.

bisia mężem się nie przejmuj bo nie warto - tak to już z tymi chłopami jest, nie zrozumieją tego nigdy... Mój to przynajmniej na mnie wrzeszczy jak za mało leżę i ciągle mnie do łóżka wygania 😉

dodi z pracą miałam to samo - dostałam super ofertę, nawet już tam byłam a okazało się, ze jestem w ciaży i mam leżeć plackiem (od razu od 3tc) i musiałam zadzwonić i zrezygnować... a to była idealna praca, nieźle płatna na początek i w zawodzie (mimo braku doświadczenia, bo zaraz po studiach)...

Monia super, że z dzieciaczkiem ok 😁

Odebrałam wyniki, glukoza ok (po godzinie 79), coombs też, ale morfologia nie bardzo :/ Wszystkie wyniki przy granicy, obniżone limfocyty i podwyższone neutrofile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strzauka: nie przejmuj sie wynikami ja tez mam obnizone lomfocyty te % a netrofile podwyzszone tez te % i nikt nawet na to nie patrzy 😮 Ponoc wazne sa takie jak leukocyty, hemoglobinka hematokryt eytrocyty plytki krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki!

Amelia i Monia cieszę się że z maluszkami i z Wami wszystko dobrze 🙂!

Magdaluke pewnie jeszcze śpisz, ale jak już do nas zajrzysz to daj znać jak się dziś czujesz, oby już było lepiej!

Ja dziś mam jakiś kiepski dzień od samego rana jakaś słaba jestem, małego w ogóle nie czuję (na żadne zaczepki nie reaguje 🤨 ) no i jeszcze w dodatku znów mnie z rana męczyły wymioty 😞 a było już tak dobrze. Słoneczko za oknami tak ładnie świeci a ja boję się sama wyjść żeby gdzieś nie zasłabnąć, bo mam dziś jakieś dziwne zawroty głowy. Mam nadzieje że do jutra mi to przejdzie i Antoś zacznie się choć troszkę wiercić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad - to ja pisałam o tej karcie i jak narazie jestem zadowolona 🙂
Monia - gratuluje zdrowego i już dużego synka 🙂
Ciężko mi opisac co to jest bo to nie jest jakiś silny ból tylko takie strasznie nieprzyjemne uczucie może faktycznie jakieś rozciaganie we wtorek się zapytam lekarza. Udalo mi sie wybrac w koncu do labolatorium choc musze przyznac ze szybko zalowalam jakos za goraco dzisiaj no i nie chcialo mi sie czekac na wyniki...a teraz jak wrocilam to sie chlodno zrobilo...ale za to kupilam kaftaniki,body,spodenki itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na te moje bakterie w moczu biorę furaginum, 3 *1 dziennie.. mam nadzieje, że pomoże.. i że nie będę sikać co 5 minut,ale naprawde już było kiepsko.. szłam do łazienki.. siku przes prysznicem, siku po prysznicu, mycie zębów i siku.. za jednym pobytem w łazience;D
Co do tych nocnych orgazmów.. ja czuje takie pobudzenie.. że czasem nie mogę sobie z tym poradzić..aż ciężko usnąć. A tu CELIBAT.. jeszcze z 11 tygodni 😉 potem to już niech sie dzieje, co chce..
Mnie tez ostatnio złapały myśli o porodzie.. i taka zmartwiona siedze, mówie 'jak ja to przeżyje'- a mój mąż mówi- 'ojj misssiekkk".. i weźcie;p;;/ zero zozumienia.. oj pójdzie ze mną na porodówkę to zobaczy !
A z pracą.. ja szukałam w zawodzie od wakcji.. i nic.. zaszłam w ciąże, napisała do mnie Pani, że jest mną zainteresowana..więc to zawsze tak jest chyba.. 😉 A teraz to powiem Wam, że zaczynam się trochę martwić.. i wczoraj z mężem rozmawialiśmy, że jeśli tu nie znajdzie czegoś sensowniejszego, za lepszą kasę,, to trzeba będzie znów się wyprowadzić do warszawy.. bo tam ma ciągle drzwi otwarte, jesli chodzi o prace.. tylko przeraża mnie tam życie z dzieckiem 😞 a tu znów czuje, że nie jesteśmy w docelowym miejscu.. niby miasto rodzinne..ale to mieszkanie z babcią już mi bokiem wychodzi, mam jej dośc.. ostatnio mi wyłączyła pralke z kontaktu w trakcie prania bo jej kabel z przdłużacza przeszkadzał, a ona nie wiedziala,ze się pierze;/ szlag mnie z nią trafia normalnie;/ chyba już lepiej mieszkac z dala od rodziny i na wyjmowanym.. niż blisko nich i się ciągle żreć;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia nie liczyłabym na to, że będziesz mniej siusiać, bo ja też zawsze przed i po prysznicu i po myciu zębów sikam a mam wszystko ok z moczem i pęcherzem 😉 a wcześniej na zapalenie też brałam furaginum i pomogło ale częstość siusiania raczej się nie zmieniła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie przerażajcie mnie 😁 .. w sobote mnie czeka 5 godzin w autobusie ! ja chyba się tam zleje.. w takim razie.. 😮
Ale mnie głowa boli;/ chyba znów od zmiany pogody bo słonko wyszło..
AAa.. nie mówiłam Wam, idzie już do mnie paczka 😉)) będzie w przyszłym tygodniu.

Ps. najchętnieej to bym się umówiła z wami wszystkkimi na kawe 😉))) czuje się już uzależniona.. codziennie musze tu zaglądac 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):

Ps. najchętnieej to bym się umówiła z wami wszystkkimi na kawe 😉))) czuje się już uzależniona.. codziennie musze tu zaglądac 😉))


Amelia bo to forum uzależnia 🙂 ja jak tu nie zaglądałam przez kilka dni to tęskno mi było za Wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ja czuje się ciocią dla Waszych dzieci 🙂
Jak będziesz jechać to wstawaj często, w tym etapie ciąży już uciskamy sobie głowne żyły , a jak Ci się zechce siku to nie krępuj się zatrzymac autobus, nikt cięzarnej nie może odmówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się uzależniłam od tego forum. Dzięki Wam łatwiej się znosi te cale leżenie i ogólnie zawsze można się wyżalić lub poradzić tym bardziej że ciągle siedzę praktycznie sama. Tylko obawiam się że w sierpniu to zostanę ma tym forum sama jak wszystkie urodzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...