Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bisia...to zalezy, bo np. X-lander w zestawie, a fotelik tez ma certyfikaty i gwiazdki jak Maxi cosi 🙂 Ale czesto sprzedaja takie zestawy tez, ze fotelik mozesz wybrac inny, a i tak policza Ci z fajn rabatem!

Zjadlam duszonegp kuraka z ryzem i mam nadz.ze nie zaszkodzi..bo Helenka taka glodna byla, ze nawalala :P I dopiero wracamy do domu..to tyle z polegiwania w domu..haha..ale chyba tak wole, bo nie mysle ciagle o tym co sie dzieje zlego!

Z ta wydzielina to ja nie wiem, bo ciagle luteine dopochwowo biore i ona itak ciagle mi wyplywa..wiec w ogole nie zwracam na to uwagi 🙂 A brzucho pobolewa mnie dzisiaj niestety:/ Jeszcze najgorsze, bo dzis dzien mycia wlosow a ja ledwo stoje i slaba..no cos na siedzaco pokombinuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
akinimod nie przejmuj sie ja tez do Was dolaczam 😞 zawsze cosik jest nie tak;/ Nio ale jakos musimy przetrwac. Codziennie sie doslownie modle zeby jeszcze trochu przetrzymac i zeby dziaciaczek sie na swiat nie spieszyl. A z ta wydzielina to czytalam ze w ciazy moze byc biala, przeźroczysta wodnista, byleby nie byla serkowata i nie bylo ja brzydko czuc. Od poczatku wydawalo mis ie ze coisk jest nie tak i lekarz kazal brac profilaktycznie natamycyme co 4 dni, pomimo ze pierwsze badanie czystości to na posiew bylo ok. NIo i skonczylo sie na tym ze wydzielina sie nie zmienia a ja sie po tym zle czuje bo mam wrazenie jakby mi wody odchodzily:/. Nio i na ten moment juz tego nie biore tylko na wszelki wypadek biore co kilka dni Lacibios Femina w kapsulkach.
Nio dziewczyny jak lekarz na kontroli sie mnie zapytal jak sie tak ogolnie czuje to odpowiedzialam mu ze zyje jeszcze :P Nio i zaczal sie dziwic ze przeciez ciaza to taki blogoslawiony stan, nio to mu powiedzialam ze blogoslawiona bede jak urodze 🙂
Nio i oczywiscie ja to juz taka jestem, ze sama sie z tym zle czuje, ze tak mysle i tak zle znosze ciaze bo ubzduralam sobie ze dzieciaczek to czuje 😞 I ze moze cosik sie podziac 😞 Nio i jak tu ze mna wytrzymac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdadad - tez bym tak mu odpowiedziala 😉 A ja nie mam do siebie zalu, bo nic nie poradze na to, ze tak zle sie czuje...a jestem tylko czlowiekiem przeciez! Z Bisia tak gadalysmy sobie, ze widac my sierptki i zle znosimy ciaze..i taki nasz urok- nie zmienimy tego i musimy przetrwac!
Ja wlasnie leze, bo brzucho boli i jakos cisnie...zbieram sily na prysznic i mycie czupryny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba jakos musimy przec do przodu. Jak czasem jestem w sklepie i ide tak powolutku zeby mnei klucie nie zlapalo, a po schodach to w ogole i widze laski w ciązy jak szaleja , to naprawde sie zastanawiam jakone to robia. Nio ale to chyba sila organizmu. Niektórzy maja mocniejsze, niektórzy slabsze nio i ja soe tu zaliczam.
Jeszcze jak sobie pomysle jakie sa planu u nas na jutro to mam cicha nadzieje ze wstane z ogromem sil. Rano ogladnac w jendym sklepie plytki dolazienki i deski podlogowe, pozniej kupic lózeczko, poznij na mieszkanie bo zrobili dzien otwarty bloku i musze coisk ich przyskrzynic kiedy zamierzaja oddac, pozniej do Tranowa ogladnac inne plytki i przy okazji podlogi a na koncu na działke kolo Zakliczyna bo tam robimy ubikacje i ja tu juz wykladam sie mam nadzieje na lezaczek i odpoczywam 🙂
Nio troszku zle znosze jazde samochodem , jeszcze lakz opiprzal zeby nie tluc sie za bardzo z tym lozyskiem, a dzis caly dzionek coisk mnie pokluwa, ale mysle ze to rozciaganie 🙂 nio mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad- znam te plany( wykańczam dom, mam nadzieję w grudniu się wprowadzić) i znam też obawę "czy jak wstanę to nie będzie mnie nic bolało" najczęściej połowę planu zrealizuję a potem mówię do męża" dawaj jedziemy do domu, boli mnie,chyba rodzę ku... mać" i idę żółwim tempem do samochodu kuląc się z bólu ( a ludzie patrząc na mój brzuch myślą , że może faktycznie rodzę). Chcę wybrac już płytki farby teraz ( albo choć pokazać mężowi , że coś jest fajne, albo nie) bo jak zacznie się okres układania płytek i malowania to ja akurat będę rodzić, albo będę przed samym porodem , albo będę leżeć obolała po porodzie. Jak teraz nie zaplanuje to mąż zagubi się w kolorystyce domu .
Ciekawe czy to zależy od organizmu, że jedne czują sie lepiej a inne gorze czy to zależy bardziej od danej ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo ja tylko na chwilke po od godziny skrecamy meble jestesmy przy rysunku 1 a hahahhahahahhahaha masakra jakas ja sie tylko przygladam i umieram ze smiechu uwielbiam jak adi sie nerwuje
ledwo sie dzis kulam bol glowy przeszedl ale jakos mi ciezko zmienilam firanki w jednym oknie i to juz dla mnie za duzzo ufffff
solidaryzuje sie z wami dziewczyny ostatnio chyba nie bylo mi tak ciezko jak w tej ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Susze z glowa w dol wiec luz...ale wlosow inaczej nie umyje, jak z lapami w gorze;/

My to cholera udane..hihi 🙂

Ja to marze, by moc urzadzac i sie wprowadzic jak najszybcoej, ale wiadomo ze finansow nie przeskocze. Ale wiekszosc rzeczy mamy juz wybrane i projekty porobione, wiec maz da sam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia nio lipa z tym wszystkim bo jak czlowiek chce miec sliy to wtedy nie ma 😞 moj maz nie przymuje do wiadomosci ze wczesniej moge urodzic 😞 nio i wozeczek chce kupic pozniej, dobrze ze chciaz jutro po lozeczko jedziemy ( a przed chwila moj brat - pwoiedzial ze chce sprezentowac swojemu przyszemu chrzesniakowi to lozeczko jupppiii) A do mieszkanka zamowilismy projekt kuchni i wykonanie i mysle ze w tym miesiacu musze sie uwinac z zaplanowaniem reszty. Nio tak to juz jest ze jak przyjdzie juz porod to i my i nasi mezowie oszaleja 🙂
Kurcze mam nadzieje ze sie pomeczymy ale wszystko skonczy sie szczesliwie!! Nio duzo osob mowi ze jak ktos jest drobnej budowy to zle znosi ciaze ale ponoc latwiej rodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 widzę ze nie jestem sama a już myślałam ze tylko ja tak ciężko znoszę ta ciąże. Poprzednia miałam bezobjawowa ale tym razem wolę pocierpieć troszkę aby tylko mieć zdrowa dzidzie przy sobie. Mam mały problem przeglądalam dziś rzeczy i w sumie mam wszystkie potrzebne ubranka do rozmiaru 62 tylko mimo tego ze sa nowe to leżały schowane w kartonach i na większości pojawiły się jakieś żółte przebarwienia i nie wiem czy można to jakoś uratować. Bo nie chce używać detergentów aby dziecku nie szkodzić a trochę mi szkoda tych rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mamuśki 🙂 Chyba każdej z nas coś dolega 😲 jednej mniej drugiej znów więcej,taki nas los niestety, fajnie, że mamy siebie tu na forum i możemy sobie pomarudzić i pocieszać się nawzajem 🙃 Mnie tak łapią skurcze łydek, że szok i jak dużo się nachodzę do boli mnie w dole brzucha i jak wracam do zaraz kładę się i nóżki do góry i odpoczywam. A czekaja nas jeszcze na sam koniec upalne miesiące... uff... damy rade jakoś. Ostatnio mam jeszcze jeden problem, może tez Was to dotyczy, w pierwszej ciąży tego nie miałam, podczas kaszlu, kichania czy wysiłku fizycznego zdarza mi się niekontrolowane popuszczanie moczu ☺️ , Moja gin mówila, że jest to częste w ciaży jest to tak zwane wysiłkowe nietrzymanie moczu, a przyczyna tej przypadłości - powiększona macica uciska pęcherz moczowy, powodując jego opróżnianie, a rozluźnione przez hormony i rozciągnięte mięśnie dna miednicy nie są w stanie tego wypływu powstrzymać. Powiedziała, że powinnam ćwiczyć mięśnie dna macicy tzw. ćwiczenia Kegla i tak robię 😉 Powiedziała, że u większości kobiet mija to do ok 6 m-cy po porodzie , mam nadzieję bo jest to bardzo nieprzyjemne i bez wkładki ani rusz 😉 Także każda z nas na coś cierpi... ale jeszcze trochę...nasze dzieciaczki nam to wynagrodzą jeszcze troszkę 🙂
Jeżeli chodzi o PEPCO to ja dziś byłam i były super body od 4,99 do 9,99 i nie była to żadna chińszczyzna, jutro jadę do rodziny na wieś i tam mój kuzyn ma 4 miesięczna córeczkę i w Pepco kupiłam jej śliczny komplecik na lato bluzeczkę różową w paseczki i do tego była słodziutka jeansowa spódniczka z paskiem, za komplet zapłaciłam 14,99 a materiał super i takie śmieszne pieniążki.Ja mam Pepco u siebie na osiedlu jakieś 200-300m. od domu i jestem tam bardzo często, moja córka przeważnie nosi ciuchy z tego sklepu i naprawdę są super, po praniu kolor się nie zmienia, nie rozciąga się, za te pieniążki to naprawdę się opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - jesli moge zapytac, czemu nie dali rady uratowac Twojego dziecka?Wydawalo mi sie, ze 27 tydz to duzo juz i spokojnie ratuja takie wczesniaczki 😞 Co do plam - na poczatek sprobuj je po prostu poprac!Moze zejdzie bez problemu...
A tak w ogole Mamusie - to w jakiej temperaturze powinnam prac?Bo proszek to biore Jelp - polecily mi przyjaciolki 🙂

Maiha - no powiem Ci, ze komplecik super! Pare ciuszkow wrecz rewelacyjnych!!! Super 🙂 Gratuluje 🙂

A ja nadal nie zwleklam sie jeszcze na mycie wlosow:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia - ja mam luteine dopochwowo no i ona niestety ale wycieka..i to raczej normalne 🙂 A meza to kazala ofstawic raczej z powodu tego, na co ta luteine bierzesz...np.skracajaxa sie szyjka lub niskie lozysko. Ja tez mam zakaz teraz "stosunkow" z mezem!

Monia - ja nie mam problemow, ale moja kumpela miala i faktycznie tak bywa..jej przeszlo wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha super zakup!!! Naprawdę!!! tyle ciuszków za nieduże pieniążki. Ja nie będę za dużo kupowała ponieważ jak faktycznie będzie chłopiec 😉 to wszystko dostanę od siostry, która urodziła mojego chrześniaka w zeszłym roku w lipcu, więc wszystko będzie idealnie pasowało, musi mi tylko powoli zacząć wysyłać ponieważ mieszka w Szkocji a trochę już tego nazbierała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha, ale super zakup 🙂
Ja tez dostalam dzisiaj troche ubranek, ale glownie troszke wieksze, poza tym dostalismy chodzik I mate do przewiania 🙂
Troche dzisiaj poleniuchowalam, ale i tak nie wytrzymalam i musialam troche ogarnac mieszkanie, bo sajgon byl. Nawet sie wysiliam i salatke z kurczakem zrobilam, bo zglodnielismy toche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał(a):
Dziewczyny pochwalę się moim nabytkiem:P własnie wylicytowałam całość za 152,50 zł większośc ubranek z metakami a reszta w stanie idealnym

http://allegro.pl/wyprawka-dla-synka-6-9-12m-az-45szt-nr10-i2263161498.html#delivery

Hania jak dobrze, że nie podobijałam ceny Ci 🙂 bo też się już zalogowałam na allegro by coś kupic i przyglądałam się tej aukcji 🙂 miałam podbijać, ale klienci przyjechali podpisac umowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajne truskawy 😁 Ja na allegro znalazłam też kiedyś śpiochy z truskawkami i napisem jestem słodka jak truskawka 😉
Maiha super zestaw. Ale wiecie co, te lalki które ubierają w ciuszki do sprzedaży to mnie przerażają... 🤢
A ja mam znowu podły nastrój. Pokłóciłam się z mamą o błahostkę, do męża miałam pretensje o coś w sumie wymyślonego przeze mnie a na koniec się poryczałam... Do dupy wieczór :/ I jeszcze mam problemy z załatwieniem sprawy wucetowej a czuję jakby mi brzuch już rozsadzało 😞 Grrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...