Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Superbaba, no jakos na pewno odwiedzimy. Ale ja juz boje sie nawet planowac...z dwojka dzieci...echh. A jaka to kasa, szkoda gadac. No ale tak wybralam i tak juz jest. I tyle.
Posprzatalam kuchnie i nie moge, tak brudna mam parszywie podlog...ble. Ale maz robi obiad, kurcazaka w sosie slodko kwasnym, wiec znajac zycie, nie oplaca sie myc przed obiadem..powaznie,lubie jak pichci, ale ze sprzataniem to u niego gorzej. Poza tym wszystko mu z rak leci i gdzie spadnie, tam lezy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hihi...cos za cos Madzia 🙂 Za to bedzie pycha obiad!
Moj za to ma schize ze dprzataniem...to ja raczej balaganuarz w domu 🙂

Ogladamy swietny francuski film...troszke dramat, troche komedia "Nietykalni". Polecam!

A ja dalej stres bo ciagle cos pobolewa...aaa...jestem beznadziejna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny macie dobrze z Waszymi facetami że Wam przynajmniej od czasu do czasu gotują, mój nie ma mowy żeby coś ugotował jak ja jestem w domu, chyba że liczy się woda na kawę 😁
ale za to jeśli ja pracuje (mam nadzieje ze pod koniec roku znajde prace bo teraz chwilowo jej nie mam) to mąż jest wczęsniej w domu niż ja to obiad mam na stole 😁 choć jak u Magdy mam potem mnóstwo mycia w kuchni 🤔

Magda ucałuj Elle od nas, bidulka szybko łapie każde paskudztwo oby szybko jej minęło, bo najgorsze dla mamy to widok dziecka które cierpi 😞

Superbabo za wiele nie nacieszysz się ciążą prze te bóle które ciagle Cie dopadają, oby Cię to tylko nie zniechęciło bo mam nadzieję że będę Ci gratulować za jakiś czas nastepnego dzidziusia 😁

A ja dziś sama śpię, a strasnzie tego nie lubię-szczerze mówiąc boję się sama spać ☺️ ale nie mam wyboru mąż własnie pojechał do pracy na nocną zmianę a córeczka śpi w pokoju obok to jest jej 3 noc spędzona w swoim pokoju w dużym łózku bez mamusi, jestem z niej bardzo dumna ale żal mi że już nadszedł czas kiedy nie śpi z nami, kiedyś mówiłam że dziekco nie będzie spało z nami w łóżku teraz czasem w nocy przemycam do łózka żeby się do niej poprzytulać bo tak cudnie się śpi z taka słodką istotka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha - właśnie miałam spytać, jak Nadia sobie poradziła w swoim pokoju? 🙂 Ale widzę, że mama bardziej tęskni niż córa :P A co do spania samej - ja nienawidzę 😞 Wcale Ci się nie dziwię, no ale jak trzeba to trzeba:/ Miłej nocki zatem...spokojnej!

No ja tą ciążę naprawdę znoszę kiepsko...smutno mi troszkęz tego powodu, bo zawsze marzyłam, że będę eksponować brzuszek i latać i pędzić...i odbije sobie wolne w pracy! A tu co? Deprecha, bóle, leżenie, smutek, nuda...i mega stes! Ech...oby troszkę popuściło!

Ja już w łóżku, ale do snu daleko....może pogram na kurniku troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😘

Amelia ja mam wade blisko -7... slepiec ze mnie 🙂

Maiha tez niecierpie spac sama a dzis musze, bo u mamy nocuje kiedy maz z tata wojuja z lazienka...

U nas montaz mebli zazwyczaj razem - dwa inzyniery mlotek sobie wyrywaja, hehe 😉 choc czasem zostawiam te przyjemnosc mezowi bo on zawsze strasznie zapalony do takich rzeczy 🙂

Damianek puka, ze chce spac, wiec zmykam, dobranoc kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trudno za Wami nadążyć 😜
Ją odziwo po czternastu wczorajszych godzinach w pracy obudzilam się w miarę zywa. Więc nie mam co narzekać na moja Kochaną istotke w brzuchu:-)
Suerbaba Ty to chyba masz najgorzej bidulo. Ją we wtorek idę na glukoze rano w wieczorkiem na 3D:-D:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki

Wczoraj bylam na Pediatrycznym kursie pierwszej pomocy. Bardzo fajna sprawa, bardzo duzo cennych informacji w razie jak sie maluszkowie cos przydarzy.
Troszke sie nadmuchalam w pluca manekinka ( bo to taki niemowlaczek byl) aczkolwiek mam nadzieje,ze nigdy mi sie to nie przyda 😉 W razie czego jestem przeszkolona i troszke spokojniejsza jestem ;-)
Polecam każdej z Was jesli czujecie taką potrzebe 😉

Wczoraj wrocilam z tego kursu,a moj Tomek chory,a wiadomo,ze jak faceto chory to juz prawie stan agonalny hehe ;-) takze żeby sie nie zarazić kupilam taką maske jaką mają lekarze w "na dobre i na złe" i tak sobie chodze w tym po domu, nie wiem tylko jak dlugo dziennie moge ją nosic ,bo chyba nie za dlugo. Ale jaja muszą byc hehe ;-)

Milej niedzielki kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!

Mauapaulina - no napewno smiesznie to wyglada...ale grunt, ze sie nie zarazisz!

Zazdroszcze Wam znow tych usg..to tak pieknie widac! Ja chociaz moge filmik obejrzec i zobaczyc zadarty nosek 🙂

Noc znow ciezka, znow jakies skurcze i gazy 😞 Ale podejrzewam, ze siadl mi brzuch i odezwal refluks bo wrocil mi zdretwialy jezyk - a u mnie tak on sie objawia:/
Zadzwonilam do rodzicow czy moge wpasc, bo mam depreche i nie chce byc sama w domu...wiec zaraz mnie tam Misiek wiezie 🙂 Ale bede Was podgladac by tel 😉 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh ja tez lubie skrecac meble ale maz tez wiec robimy to razem ale tym razem ja bylam troche ,niej przydatna bo sredni sie czulam ale poskladane ufffff

fajnie ze sie tak ladnie nauczyla spac w swoim pokoju ja sie zastanawiam kiedy jest najlepiej zeby dzidzi spalo w swoim pokoju bo w naszejw ypialni bedziemy tym razem mieli tylko kolyske a ona jest do 6 miesiecy a lozeczko to juz w malym pokoju no i nie wiem czy to nie za wczesnie 🤔

tez wam zazdroszcze tych usg ja mam w poniedzialek lekarza ale ma ze mna porod omowic?! nie wiem czemu....
a z usg to tylko te echo serca w plsce ale to dopiero w maju

superbaba wlasnie ja tez mam jakies problemy z zoladkiem w tej ciazy wczesniej nie mialam chyba to hemoroidy zatradzenie to rozwolnienie i gazy chyba to ma jakis zwiazek z ciaza bo normalnie az tak nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - teraz tez chyba nam zaczyna bardziej uciskac i spychac narzady..moze to tez ma swpj wplyw na to?Ja od 2 dni na nospie 3x1...wole pobrac!

A w ogole nie mowilam Wam jak mam smiesznie od 3 dni! Helenka sie wyciaga w poprzek brzuszka i nogami kopie z jednej strony, a glowka lub raczkami z drugiej..i tak jednoczesnie 🙂 Smieszne to na maxa 🙂 Dzis jeszcze spi..mam nadz. Ze zaraz da znac bo znow sie zestresuje:/
Juz widze, ze nerwica wrocila, bo duzo gorzej wszystko znosze i czesciej wpadam w jakas "czarna dupe":/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babylove ja bylam ostatnio przekonana ze urodze w 36tygodniu...i co urodzilam 6tygodni pozniej!!!

u nas jakos co slysze to pozniej rodza?! ale z forum widze ze jednak troche przed hmmm zobaczymy

superbaba oby nie jakbysmy tylko mialy duzo zajec i prace to by sie tyle nie myslalo...ale skad na te zajecia brac sile hahaha

JESZCZE 4 MIESIACE U MNIE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze duuzo..ja troche odetchne jak skoncze 32tydz 🙂 a do tego czasu bedzie umnie ciagle stres, zwlaszcza lozyskowy:/ Lekarka z medicoveru napisala mi, ze 18 maja zrobi ni usg kontrolne i sprawdziczy lozysko sie podnioslo..wtedy tez w 26tyg badanie z glukoza. Jutro odbiore wyniki krwi i moczu - ciekawe czy mi sie polepszyly..oby!

A czuje sie do d..ale widac tak znosze ta ciaze i musze to przetrwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baby-love to mamy te same przeczucia do porodu ja też myślę że około 20 lipca będę już w szpitalu, ale dla mnie to nawet dobrze bo codziennie tętno kilka razy sprawdzaja i ktg codziennie robią do tego USG i przepływy sprawdzają więc bede czuła sie bezpieczniej 😜 czyli zostało mi jeszcze jakieś 3 miesiace i zobaczę się z moim skarbem 🙂

Agadko Nadia spałą z nami 2 lata a nawet ciut więcej w sypialni, a teraz mam zamiar od razu małego dac do jego pokoiku, pierwsze tygodnie bede spałą na kanapie w tym pokoju ale chce zeby Adas znał swoj pokoik od poczatku a jak bedzie miał 3 miesiace to juz chyab wroce do sypialni i bede do niego dochodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki
U nas w miare..mala duza goraczke miala, ale przeciwgoraczkowe dzialaja ok, wiec chociaz tyle dobrze. Szkoda mi jej. Tak wyglada, ze ona ciagle choruje, ale w sumie to ostatnio u nas jakos tak , tak ogolnie, to ona duzo nie chorowala, oprocz alergii i zapalenia nerek z pecherzem jak byla malutka....i wlasnie dlatego takiego mam stresa, jak jakas goraczka jest, bo musie miec zakladany cewnik i mocz na posiew, zeby szybko wykluczyc zapalenie drog moczowych...mam nadzieje, ze jej dadza spokoj jutro, bo ja zabiore rano do lekarza. To okropnosc nad okropnosci, jak dziecku cewnik zakladaja... 😞
Moja mala spala z nami 6 mcy, znaczy sie w lozeczku w naszej sypialni. Drzemki w swoim pokoiku a naoc z nami, bo dwa lozeczka mialam. A potem sie wprowadzilismy do naszego domu i maz postawil sprawe jasno, ze dosc tego , ze ma spac u siebie...ciezko znioslam to rozstanie, hehe, a jest tak blizutko. Teraz pewno bede synka miala u nas ze 3 mc, taki plan....zobaczymy 😎
Moj synek pokopuje, oczywiscie najmocnij rano i na wiczor....jak siedzialam w wannie i mialam relax 😉 to lobuz tak mnie kopal, z sie malutkie fale robily na wodzie ! To byla dla mnie nowosc! Musialam Lukea wolac, bo taka switna srawa, hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...