Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki od rana probuje nadrobic wasze wpisy, ale tego duzo 🙂
U mnie nie ma czasu na nic caly czas w rozjazdach- juz pomalu zczynam tesknic za domkiem i spokojem 🙂
Bzrucho jakos ostatnio poboluje, musze chyba troszke odpoczac. Pogoda tutaj tragiczna leje od wczoraj fuuuu
Superbabeczko napisalam ci na priv, zajrzyj pozniej
Agadka ty tez masz wiadomosc 🙂
Pozdrawiam was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To Superbaba możemy sobie przebić piątkę 😁 Udało mi się kupić taki jaki szukałam od samego początku 🙃

[IMG]http://i40.tinypic.com/t89ixs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/29eqghz.jpg[/IMG]

Fotelik do zestawu jest nadal w drodze 🙂
Teraz to ja już nie mogę się doczekać lipca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny juz wrocilam troche sie rozbudzilam po drodze heh
lekarza nie widzialam przeniesli spotkanie na po usg w 28tc wiec jak wroce polski widzialam sie z polozna wypelnila kartoteke cisnienie zmierzyla brzuszek mam 22cm mocz wziela serduszko posluchalysmy i tyle lol znow do poloznej mam isc jak wroce i potem co 2 tygodnie chyba

fajny wozek 🙂 widze ze zakupy w toku 😁 ja tez dzis kilka ciuszkow kupilam a w zasadzie szukalam prezentu dla mamy i przyjaciolki bo maja urodziny jak bede w polsce ale nic nie kupilam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm... dla mojej małej będę kupować rzeczy, które mogą być też na kolejne lato. ;p bo podoba mi się bardzo dużo sukienek, którym nie mogę się oprzeć. 🙂 aaa.. wczesniej czy pozniej i tak się przydadzą. 🙂 na te lato pewnie kupię jej max.2 szt. takich rampersików. 🙂 i tak będzie częściej w domu niż na dworzu, więc się nie kieruję temperaturą. ;p wolę nie przesadzać z pierwszymi spacerkami. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że większość z nas już robi wyprawkę dla swoich pociech, my już mamy wózek a łóżeczko mamy zamówione niedługo dojdzie ale nie mogę dodać linków bo nowa jestem heh 😞 o ciuszki się nie martwię bo coś dostanę od rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Musze nadrobić zaległości w czytaniu, ale to potem a najpierw napiszę Wam co tam u mnie po usg.
A więc dzieciątko jest zdrowe 🙂,
waga 387 g
obwód głowy 178,1 mm
obwód brzucha 165 mm
No i będzie chłopczyk - Antoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja napisał(a):
Witajcie 🙂

Musze nadrobić zaległości w czytaniu, ale to potem a najpierw napiszę Wam co tam u mnie po usg.
A więc dzieciątko jest zdrowe 🙂,
waga 387 g
obwód głowy 178,1 mm
obwód brzucha 165 mm

Gaja gratuluję zdrowego chłopczyka
No i będzie chłopczyk - Antoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki!

Dodi długości kości udowej nie mam podanej w badaniu.

Czarnyloczek nie mam żadnych fajnych zdjęć do wklejenia bo mały zbytnio nie chciał się pokazywać.

A i nie pisałam jeszcze że Antoś jest ułożony na razie nóżkami w dół (położenie miednicowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gajeczko - strasznie się cieszę, że wszystko w porządku 🙂 Myślałam o Tobie z rana...jednak przeczucie Ciebie nie myliło, że będzie Antoś 🙂

To czekamy jeszcze na pozostałe babeczki, Karioka - podasz wszystkie dane? To Maiha powpisuje Was w tabelkę..to samo Amelia i 4anula 🙂

Czarnyloczek - no to "piąteczka" - mają nasze dzieci super fury! Widzę, że też w super stanie udało Ci się dorwać wózek...myślę, że się sprawdzą 🙂

Magdad - a Ty tez nadal masz coś z tym łożyskiem? Myślałam, że się podniosło...
Ja będę miała usg ok 26 tyg to coś więcej powiedzą...nie o niskie się martwię, ale bardziej o to "przodujące", bo moje tak troszkę może pod to podbiegać:/ Na razie staram się nie stresować nadal...aczkolwiek każda wizyta w kiblu to wypatrywanie, czy nie plamie...a każdy ból to mega stres! Ogólnie podsumuję - wróciła mi nerwica i przez ten stres z łożyskiem złapałam DEPRESJĘ :/ Tak wiec od kilku dni jestem w ciągłej "czarnej dupie" :/

Ja to rano nie mam szans wstać, bo usypiam dopiero po 3,4..akurat mnie łapią w nocy bóle jelit, gazu i skurcze...spać nie mogę przez to;( Wstaje 12-13 :P A tu widzę ranne ptaszki niektóre..

Ja wlasnie dzwonie zaraz do szkoły rodzenia zapytać czy nie ma terminów jakoś na koniec kwietnia, bo potem to nie wiadomo czy nie będę musiała leżeć plackiem:/ Spróbuję dostać się na NFZ, bo mogę zameldować się tymczasowo u rodziców i wtedy mam za darmo, a tak to 400 zl 😞

Zaraz powinnam mieć wyniki badan krwi i moczu - zobaczymy w jakiej jestem formie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja gratulacje!!!! Super z maleństwem wszystko dobrze!!! cieszę sie bardzo 🙂 no... i następny chłopak 😉
czarnyloczek wózek fajny!!! tez podobnego szukam i tez chciałabym w kolorze zieleni.
Ja dziś odpoczywam bo rano wcześnie musiałam wstać , ale co przysnę to albo telefon mnie budzi albo listonosz 😉 Nie dadzą odpocząć!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o super kolejny chlopaczek 🙂 beda mogly te nasze dziewczyny przebierac i wybierac 😁 gratuluje

Suuperbaba napisał(a):
nie o niskie się martwię, ale bardziej o to "przodujące", bo moje tak troszkę może pod to podbiegać:/:P


superbaba z tego co ja wiem to lozysko przodujace jest wtedy gdy znajduje sie tak nisko ze zakrywa cale wyjscie lub czesc i ty tego nie masz stwierdza sie to dopiero pozniej wiec mysl pozytywnie napewno sie podniesie skoro u 90% sie podnosi to jest wieksza szansa ze tobie sie podniesie niz bedzie przodujace....nie stresuj sie tym poki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Gajeczko - strasznie się cieszę, że wszystko w porządku 🙂 Myślałam o Tobie z rana...jednak przeczucie Ciebie nie myliło, że będzie Antoś 🙂

To czekamy jeszcze na pozostałe babeczki, Karioka - podasz wszystkie dane? To Maiha powpisuje Was w tabelkę..to samo Amelia i 4anula 🙂


u mnie będzie prawdopodobnie dziewczynka Hania a jeśłi coś tam jednak między nogami ma to mąż chce Huberta, pierwsze ruchy 18tc
suuperbabo czekamy na twoje winiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - dzieki kochana Kobieto 🙂 NO ja staram sie byc dobrej mysli, ale wiesz jak to jest u prawdziwych nerwicowcow? Ciezko myslec pozytywnie..haha...ale narazie nie wpadam w panike, a "czarna dupa; to tak ogolnie mi smutno i depresyjnie..

Mam badania krwi. I teraz nie wiem, bo mam lekko podwyzszone biale krwinki - co to moze oznaczac? Jakas lekka infekcja? Norma do 10, ja mam 12,2:/ Hemoglobina ciutke mi sie podniosla z 11,2 na 11,9...norma od 12, wiec widac ze zelazo 1 x 1 starcza! Troszke nie chce juz zawracac mojej lekarce glowy, wiec zapytam czy ktoras z Was tak miala i co lekarz powiedzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam wpisy i na wiele chciałam odpisać ale część mi już uleciała, oj ta skleroza 🙂

Maiha zrobiłaś świetny zakup ciuszków, pewnie większość wykorzystasz.

4nula bardzo mi przykro z powodu Twojego synka, smutna historia.

Magdaluke mam nadzieję że z wujkiem już lepiej i że taty operacja przebiegnie pomyślnie bez żadnych komplikacji. A jak czuje się Ella, wróciła już do zdrowia?

Suuperbaba jak Twoje wyniki?

Aha Czarnyloczek to Miłoszek ma już swoją pierwszą furę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...