Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
D-brycz body czaderskie! Jakbym miala synka to bym od razu kupila!!!Brac mamy syneczkow, bo cudne! A za taka sukienuaie to maz by mnie chyba "pobil":P Haha..ale jak bedzie wieksza to pewnie i tak cos tam slodkwgo kupie!!!

Biska po lekarzu...jednak tam idealnie nie bylo- dostala nospe i luteine na twrsy brzuch, bo podejrzenie skurczu. To tak na szybko...wroci to pewnie sama napisze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok do sprawy staralam sie podejsc jak najrozsądniej 🙂 oto wynik:
http://allegro.pl/ms-sliczny-pajacyk-0-3-mies-62cm-i2222736095.html
http://allegro.pl/body-early-days-0-3-m-c-7pak-nowe-wzory-i2275477077.html
http://allegro.pl/m-s-sliczne-bawelniane-body-62-cm-ostatnie-i2281488711.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W h&m spodobała się mojemu lubemu ta sukienka:
http://allegro.pl/hm-sukienka-18-m-nude-kwiaty-rozowa-piekna-86-i2273614555.html
Ja jeszcze wtedy nie miałam głowy do zakupów w ogóle, a on się uparł, że widzi naszą małą w tej sukience. ;p więc ją kupimy pewnie. 🙂 ładna jeszcze była w kolorze beżowym, ale nie mogłam jej znaleźć na allegro. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 dziewczynki
Ja sie jeszcze poklocialm z mezem...nie ma to jak wsparcie z jego strony. Boli mnie mega glowa ucho i gardlo wiec w ogole swietnie
po dwoch dniach u babci jak zwykle mam pobojowisko i jeszcze musze sie zabrac za lodowke bo nam nowa dostarczaja dzisiaj i zabieraja stara...tak wiec mam co robic, ale sil i zdrowia brak.
No mam nadzieje, ze u Bisi na strachu sie skonczy...jednak intuicja dobra sprawa, lepiej sie zawsze upewnic jak cos niepokoi...
Ja sie boje, ze jak zaczne gadac, ze mnie ucho boli , to mi znowu beda kazali antybiotykl brac...poczekam , zoabczymy.
Slodkie ciuszki. Ja mam baletnice po Elli 🙂 Teraz tez ma, ale nie chce za bardzo chodzic. Ma takie leginsy ze spodniczka baletnicy, to jej zakladam czesto 😉 Zreszta, ona ma tyle ciuchow, ze az mi sie zle od tego robi. Bo od kumpeli dostaje mnostwo i sama jednak jej tez kupuje. I zauwazylam, ze wole ja ubierac w to, co sama jej wybiore. Bo moj styl i gust, wiadomo.
Dorotka, ja tez ogladalam taki program i jeszcze mnostwo innych w podobnym stylu...hehe.
Doczytalam was, ze temat lozeczek. Gaja, wiem, ze masz malo miejsca, ale ja jednak bym CI zdecydowanie polecial lozeczko drewniane. No bo to jest lozeczko. To turystyczne...hmm, na chwile, na drzemki, na noc poza domem. Pomijajac najwazniejszy - materacyk, to ja nie ufam tym turystycznym na dluzsza mete. Sa skadane, maja zlacza nie sa tak naprawde stabilne. Tak jak SUperbaba pisala, nie bez powodu nazywaja je turystyczne. Ale oczywiscie kochana wybor nalezy do was. Kiedys dzieciatka na sianku spaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mąż mi się pochorował 😞 zaraz idziemy do lekarza, pewnie następny tydzień spędzi w domu... Jak się uchronić aby się nie zarazić? Nawet jeśli będzie spał na wersalce to i tak w pokoju ze mną... A ma stan podgorączkowy, strasznie boli go gardło i ogólnie czuje się źle, biedak mój 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka, a bo ja wiem...ja juz mialam meza 3 razy powaznie chorego odkad jestem w ciazy...i dziecko ostatnio chorowite...ja zwykle spalam oddzielnie , pralam oczywiscie posciel i szorowalam co sie dalo. No i wiadomo, uwazac, zeby nie pic z tej samej szklanki itp. Wymienialam szczoteczki do zebow...i bez buziakow soczysytych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok!!

Baby-love kurcze ja tez jakosik przeoczylam;/ moze cosik niedoczytalam;/ soooorki gratuluje!!!!!! Oby tak dalej!!

Superbaba nie smutaj sie 😞 bedzie odbrze!! Jestes pod dobra i szegółowa opieka! A na nerwy to moze jakas meliska, bo nei wiem co innego jest dozwolone 🥴

Dziewczyny a co d bisi to troszke mi glupio bo sama wczoraj jej pisalam ze to chyba nic groznego 😞 Kurcze kierowalam sie soba i tym co gin powiedzial, nio ale kazdy przypadek inny 😞 u mnie ewidentnie to kwestia wypinania sie dzieciaczka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa superbaba mnie wzieli sposobem i ktoras z ciotek powiedziala mi ze jak bede sobie wszystko dobierac i myslec tylko o tym ze cosik sie nie powiedzie to sobie przywolam i sama bede sobie winna ;/ Nio slowa glupie jak but ale okazaly sie skuteczne, choc czasowo ehehe
Ale dobierac to sobie potafie przed chwila ubzduralam sobie, bo odczuwam taki dyskomfort, ani pieczenie ani swedzenie bardziej ucisk jak siedze, jak stoje nie i jak leze to tak pol na pol, nio tam na dole 🥴 Nio i stwierdzilam ze pewnie mam zylaczka sromu i kurde meza nie ma zeby sprawdzil a ja przez brzuch to nie dopatrze 🤢 i sie oszukalam lusterka hehehe i chyba jednak nie mam ghehe a juz bylam pewna.. normalnie glupi taki czlowiek ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

no to baby-love gratuluje zdrowej córeczki 😆

Dziewczyny znowu nie czytałam co u was bo cąły dzień u lekarza 😠 jak wróciłam zrobiłam, obiad i zauwazyłam u córci krostki na plecach szybko do lekarza własnie wrocicilismy i cos się okazało?? ze mała ma ospe 🤨 dobrze ze juz miałąm ospe uff ok znikam do mojhego chorowitka mzoe wieczorem uda mi sie nadrobic co u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baby-love tyle tego czytania, że zdarzyło się ominąć pewnie 🥴 Ja wpadłam tylko na chwilkę wczoraj w nocy i tak jak pisałam dziś dopiero nadrabiałam wpisy 😉 Wszyscy oczywiście cieszymy się, ze z Twoja dzidzią wszystko dobrze i na pewno Cie lubimy, wszystkie się tu lubimy 🙂
Karioka nie martw się, na pewno będzie dobrze!!! trzymam kciuki aby wyniki się poprawiły!!!
Magdaluke mam nadzieję, że z tatą i wujkiem wszystko będzie dobrze, pisz na bieżąco i nie zamartwiaj się, bedzie dobrze!!!
tyle chciałam napisać i wyleciało z główki 😞
Dobrze pamiętam, że Dodi miała problemy z brzuszkiem? Co tam u Ciebie Dodi? I Bisia też? Nie wiem czy wszystko przeczytałam bo mialam bardzo dużo do nadrabiania tak sie rozpisałyście.
Suuperbaba ty to ciągle coś masz 🤢 Bidulka taka nasza 😉 Ja naprawdę nie mogę narzekać, na początku stresowałam się toxo ale potem okazało się, że jest ok i jedynie co mnie łapią skurcze łydek a tak poza tym naprawdę czuję się bardzo dobrze . Współczuje mamuskom, którym coś co chwilę dolega bo ja mogę się cieszyć ciażą.
D-brycz - ubranka słodziutkie, chciałoby się wszystko kupić ale na początku to najważniejsze wygodne body i śpiochy, później będziemy stroić nasze pociechy 🙂
Strzauka jak mój mąż był chory to ja przeniosłam się spać do innego pokoju i kupiłam sobie w razie co syropek dla kobiet w ciąży "prenalen" i nic mnie nie chwyciło.
Jeżeli chodzi o łóżeczka turystyczne to ja akurat na takie dwupoziomowe się zdecydowałam, oglądałam z materacami kokosowymi, są twarde i zdrowe dla dziecka, tak mi mówili, zobaczymy jeszcze. No i maluszek będzie z na początku z nami w pokoju a później zamieszka z siostrzyczką 🙂 I nie wiem co jeszcze miałam pisać... 😮 może później sie przypomni.
Buziaki dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wróciłam od lekarza - kurczę u Bisi jednak coś się działo, dobrze, że jednak poszła to sprawdzić! Mnie lekarz też pytał, czy mam miękki brzuch, ale dopiero teraz wiem, że to ważne 😞

A ogólnie to wizyta była baaardzo sympatyczna, może dlatego, że wzięłam męża ze sobą 🙂 Ada pozostaje Adą, waży 540g i jest śliczna i zdrowa 🙂 Kość udowa 37.5, brzuszek 171, termin wychodzi na 24.08 więc się zgadza, L4 dostałam bez gadania oraz skierowanie na badania ogólne i glukozę, ale mam ją zrobić dopiero około 8 maja. Pytałam o krew z nosa, kazał kilka dni brać rutinoscorbin. Ufff to już za mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz po neurologu..haha..przed ciaza tylko takie dolegliwosci powazne mialam, a w trakcie ciazy wszystko inne a neurologicznie mi sie wyciszylo i jest super!Chociaz to 😉

Nadal wszystko pobolewa i skurcze kraza...ale lekarka mi odpisala, ze lekimusze chwile pobrac zanim to wycisza i bym sie nie denerwowala! Postaram sie ale pewnie jeszcze bede wyc:/

Magdad - co do Bisi to narazie nic grpznego, ale dobrze ze poszla! Wiecie - kazdy przypadek jest rozny i lepiej czasem sie zbadac 🙂
I zapomnialam co mialam jeszcze napisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...