Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki. ALe sie fajnie rozpisalyscie. U nas dzien sie dopiero niedawno zaczal.
Co do imion to u nas problem bo takie musi byc, zeby pasowalo do obu krajow i zeby sobie na nim nikt jezyka nie polamal 🙃 Jak sie corcia rodzila to chyba tydzien przed narodzinami uzgodnilismy dla dziewczynki a dla chlopca dalej nie mielismy. Ale pewno bylby Alex. Teraz nie wiem co mi sie podoba. Lily (Lilianna) dla coreczki moze? Adam mi sie dla chlopca podoba, ale maz kreci glowa, a ladne takie, i dla chlopca i dla doroslego...no ale czasu jeszcze przed nami i moze sie zdecydujemy poznac plec dzidzi to zapadna konkretne decyzje. Coreczka jest Ella Elizabeth....no intencje byly Elzbieta , po mojej mamie, ale ciezko by bylo z ELzbieta, to chcialam Ela wiec jest Ella:-) Duzo kombinowania bylo.
Wstretne mdlosci jeszcze z nami. Chyba w zeszlej ciazy odetchnelam tak calkowicie w 13 tyg. Niektore "wstrety" zostaly i po ciazy ( ciasto z kremem i kokosem bleeeeeee, podwedzany bekon....bleee) ale ogolnie byla rewelacja w drugim trymestrze. Pamietam, ze mialam duzo duzo energii. Oj przyda sie, przyda.
Oj Bisia nie wiem o kamieniach w pecherzu, wiem nieco na temat tych w woreczku zolciowym niestety....No ale mam nadzieje, ze nie masz kamieni! Mialam kiedys dawno dawno temu piasek w nerce i wilam sie po podlodze z bolu wiec moze to nie to?Tak jak pisze maiha, troche przemeblowania mamy w srodku, moze to dlatego...ALe wiadomo, idz do lekarza, jak sie meczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anusiaaa11 bardzo ładne imiona 🙂 też nam sie podoba Julia, ale jest już tyle Julek w naszym otoczeniu, że zrezygnowaliśmy 🙂 Filipek bardzo bym chciała, ale mój mąż ma skojarzenia typu "Filip z konopi" i nie chce takiego imienia 😞 ah, marudnego mam męża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem że Julii straaasznie się namnożyło może mi coś innego się wymyśli 🙂 moja mama tez od razu "Filipa z konopii" wymyśliła więc Twój mąż nie jedyny ma takie skojarzenia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Filip super ale te skojarzenia............ tragedia! kiedys bardzo podobalo mi sie Hanna ale teraz jesli bedzie dzieczynka to kategorycznie Izabela Laura i nikt mnie nie namowi na nic innego 😉 chyba ze znow sie odmieni jak z Hania... 😁 a z chlopcem bedzie gorzej - wszystkie fajniejsze juz "pozajmowane". moze Staś, Franio lub Antoś. oj latwiej zeby to byla dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milako napisał(a):
chłopiec - Maksymilian
dziewczynka - Liwia
🙂


Maksio fajnie no ale juz mamy w rodzinie... a najgorsze to uslyszec po wymienieniu imienia pytania - ale ktory? u nas tak jest mam brata Andrzeja i dwoch szwagrow tez andrzejow i zawsze trzeba dodawac przydomki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj maiha 6 lutego ide na wizyte wiec sie dowiem dokladnie w ktorym jestem tygodniu ciazy 🙂
A co do imion to dla chlopca podobaja mi sie Maksymilian, Marcel Damian Mateusz Mikolaj adla dziewczynki Kaja Maja Klara Diana Laura

natomiast my z mezem wybralismy Mikolaj i Diana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak stworzysz taki suwaczek to kopiujesz linka-ale koniecznie ten link który ma na końcu "[url/] a potem wchodzisz na swój profil klikasz "edytuj profil" potem klikasz zakładkę "forum" i tam do tego okienka wklejasz link no i "zatwierdź zmiany"

mam nadzieję że nie pokręciłam i uda Ci się to ustawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czuję się tak średnio, bo ciągle mam mdłości i wymiotuje;/ w sumie mało jem tyle co nic, dziś tylko jabłko i kiwi zjadłam;/ więc jestem głodna ale na jedzenie patrzec nie mogę

brzuch tez pobolewa ale to chyba normalne u nas co?? macica się powieksza więc czujemy że coś się tam dzieje

jestem tez starsznie zmeczona i chciałąbym się polozyc i na chwilke zasnac ale to nie możłiwe w dzień bo córcia nie pozwala, więc musi mi wystarczyć sen w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to Ty tak jak ja maiha... dzis poki co podskubalam krakersa malej i sie soku napilam i tez czuje juz, ze glodna jestem a nie ma nic, na co moge ze smakiem spojrzec. Wrocilysmy wlasnie z corcia i nawet mowie sobie, ze cokolwiek na miescie moze kupie, nawet nie patrze czy zdrowe czy nie...ale gdzie tam, nic nie podpasowalo.
Ale pare dni temu kupilam takie polskie paczki (juz sa, bo sie zbliza tlusty czwartek powoli) i zjadlam nawet ich troche. Juz po paczusiach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka ja tez bym zjadła pączka (bo jesli cos zjem to jest to z cukrem choć nie mowie o czekoladzie bo ona tez mi nie podchodzi;/) ale ja to bym zjadła takiego cieplutkiego pączusia z marmoladą 🙂 kiedyś kupiłam pączki w markecie w tłusty czwrtek;/ i juz nigdy tego błedu nie popełnie najlepsze w spożywczym zamówić takie tłuste pączki ociekające lukrem ach ale mi smaka narobiłaś:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tu takich super pysznych nie dam rady kupic, ale takie w miare sie udalo z wisniowym nadzieniem. Sama sobie smaka narobilam, chyba wsiade i pojade normalnie do sklepu :-) A ja sobie obiecalam, ze usmaze paczki domowej roboty na tlusty czwartek. Moj maz uwielbia wszystko co polskie do jedzenia a jak jeszcze slodkie i smazone to w niebo wziety chodzi :-) I faworki zrobie. Zakladajac oczywiscie, ze do tego czasu mi sie troche polepszy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😎 ja nie pamietam przepisow, ale za to moja babcia ma wszystko w glowie 😎 i od niej biore najlepsze przepisy, wiadomo 😉 Faworki to nic trudnego z tego co sobie przypominam, paczki juz ciezej, bo ciasto drozdzowe sie wyrabia, no i smakuja tak po domowemu, takie ciezkie sa, ale ja lubie, bo mi sie smaki dziecinstwa przypominaja. A poprobowac zawsze warto. Zacznij od faworkow .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...