Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja obrzydzenia takiego wielkiego do jedzenia nie mam ale i tak jem tylko to na co mam ochote do niczego sie nie zmuszam. Naszczescie ja nie wymiotuje ale bywaja dni ze mam ogromne mdlosci i nie moge nic zjesc. Zazwyczaj jem kanapke z maslem i do tego kwasne mleko albo kefir. Ostatnio podjadam kiszona kapuste surowa pycha bo uwielbiam kwasne jem tez duzo pomaranczy a jesli chodzi o slodycze to wogule nie mam na nie ochoty. Wogule sie nie wysypiam w nocy zasypiam potem budze sie w srodku nocy pitem pi kilku godzinach zasypiam a rano nie moge wstac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Megi niestety mam to samo.po kilka razy się budzę w nocy,a rano to nie mogę się podnieść.mam nadzieję,że to minie.Agusia też mnie czeka szkółka i mnóstwo zaliczeń :/
co do takiego jedzenia to ostatnio na imieniny mamy babcia zrobiła taaaakie wielkie i pyszne pąki,że zjadłam ich aż 3.myślę,żeby w tym roku sama zrobić chruścik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!!!
Dawno nie pisałam 🙂 ale cały czas śledzę każdy Wasz wpis ;D
Maiha - co do imion to mój pierworodny ma na imię Adaś. Miał być Franek i bardzo, bardzo się cieszę, że zmieniliśmy na Adama.
Obecnie dla chłopca nie mamy (chociaż wydaje mi się, że Adaś będzie miał braciszka), a dla dziewczynki podoba mi się Laura.
Ja kolejną wizytę mam 7go lutego i nie ukrywam, że liczę na wiadomość o płci. W pierwszej ciąży właśnie w 15 tygodniu dowiedziałam się o płci. No cóż.. zobaczymy 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak mysle i mysle o imionach dzisiaj i juz mi sie pokrecilo 🙃. Znowu mi sie Alex zaczelo podobac, od Aleksandra. Jeszcze kiedys to rozawazlam Henry ale jednak chyba nie...A Lily czy tez Lila to chyba zostanie. Ale nie wiem sama....decyzje decyzje :... 🥴 Pewno juz sie zbieracie spac dziewczynki, to do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też chciałabym się dowiedzieć za kilka tygodni jaka płeć ale muszę czekać 8 długich tygodni;/

a tak apropo wizyt to jak często je macie?? i czy chodzicie an NFZ czy prywatnie?? ja mam następną wizytę dopiero za 5 tygodni;/ trochę długo 28 lutego


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja prywatnie,owszem większe koszty.niestety muszę być pod ciągłą opieką,bo były wypadki genetyczne w mojej rodzinie i wolę teraz dmuchać na zimne.
i co miesiąc 🙂
następna wizyta 15 lutego.już bym chciała wiedzieć co będzie - chłopiec czy dziewczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak ja na prywatne wizyty nie mogę sobie pozwolić bo mamy taki czas że mąż tylko pracuje, oczywiście miałabym pieniązki na wizyty prywatne ale wole te pieniądze wydac na córcię na przykład,a mój lekarz akurta jest tak smao kompetentny na NFZ jak i Prywatnie 🙂 ale tez kawłą drogi do niego mam:P bo 30 min autem (jak nie am korków) ale warto 🙂 teraz mam wizytę akurat za 5 tyg ale tak normalnie to tak co 3 tygodnie a od 30 tygodnia nawet co 2 tygodnie z racji że mam 2 macice, a w 36 tygodniu już jest ciągła obserwacja jak dizecko sie obróci czy ma jeszcze dosyc miejsca -tego czaus boje sie najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie to juz 2 trymestr fajnie, jakos szybko leci 😉
ja mam wizyty co 2 tygodnie z racji tego krwawienia, nie wiem jak bedzie dalej. i narazie chodze tylko na nfz jednak jak tylko moj prywatny lekarz skonczy sie urlopowac to ide na wizyte uspokajajaca 😉 tak tylko dla sprawdzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja Was dziewczynki zaskoczę, ja mam wizyty co 3 tyg . Wczoraj była u ortopedy, kazał mi leżeć i przeczekiwać ataki bólu, a jak mało bolało to przejść się po mieszkaniu. Dał mi już teraz skierowanie na cesarskie cięcie, bo poród sn jest zagrożeniem dla mnie i dla dziecka . Nie może nic poradzić na mój ból, nie mogę chodzić na rehabilitacje bo jak on to stwierdził " sprzęt emituje też pole magnetyczne" a masażu ludzką ręką nie można , bo nie można zrobić prześwietlenia. Po porodzie będę miała w szpitalu od razy rezonans magnetyczny co się dzieje z kręgosłupem/ biodrami. Nie wiem co mam robić, został mi semestr do zakończenia studiów. Żal iść na dziekankę, ciężko teraz jeździć do szkoły co sobote 100km .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 wystraszylas mnie z tymi bolami....ja juz sama nie wiem co jest normalne a co nie

ja mam bardzo duzo podnoszenia w pracy nie robie tego ciagle ale kilka razy dzziennie i jest koszmarny wysilek od jakiegos czasu po kazdym wysiku zaczol bolec mnie kregoslup na poziomie-nie znam sie za bardzo ale jakby pod plucami tam gdzie ijest wygiety troche do srodka potem bolal mnie juz nawet nie przy podnoszeniu ale jak cos robilam z 2 -3 h to zaczynal....teraz bol jest niesamowity a jak sie odrazu poloze to jest jeszcze gorzej az sie plakac chce ale to tylko przy ruszaniu jak leze to nic mnie nieboli czy moze byc cos zlego czy to tylko przez prace i mi przejdze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje agadka 🙂
Czy Wy też lubicie przeglądać kalendarz ciąży z wyprzedzeniem?? 😁 Bo ja uwielbiam 🙃
Wiecie... do nie dawna jak leżałam byłam płaska, a wczoraj po przebudzeniu po raz pierwszy 'ujrzałam' Juniora 🤪 Był sobie po prawej stronie pępka, gdybym nie wiedziała że jestem w ciąży stwierdziłabym że mam jakąś gule 😜 Gdy Go dotknęłam dzwnie się poczułam... takie małe i TWARDE 😉 Aż popłakałam się 🙃 Ale po chwili uciekł do dołu macicy 😁 Heh Mój Skarbek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...