Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobra idę brać się za obiad 🙂 dziś makaron z serem i brokułami bo pierwszy piątek więc tak jakoś wypada zjeść posiłki bezmięsne 😜

dziewczyny z atydzień komunia siotzrenicy meża musze poszperac w szafie i znalesć jakąś kiecke w którą się zmieszcze i to razy 2 bo komunia 2 dni wiec trzeba się prezentować

ale powiem coś głupiego tzn moją głupotę:P bo kupiłam w ubiegłym roku na wyprzedazy sezonowej dla nadii sukienusie w 5-10-15 teraz pasuje idalenie wiec założy ją na komunie ale sukienka jest bez rekawków wiec musze alozyc jej pod spód koszulkę i sukienusia okazyjnie kupiona fakt ale kupiłam juz 5 bluzeczek wszystkie różowe:P i żadna nie pasowała do tej sukienki bo to za mały dekold i wystawała s kukienki to rekawki smiesznie wygladały i w koncu znalazłam bluzke idelana ale przy okazji mam 5 podobnych bluzeczek różowych w szafie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka - chyba o tego 😉 Czarnyloczku - to masz juz 2 dostawcow 🙂
Maiha - no to Nadia bedzie teraz chodzila wkolko w rozowyh bluzeczkach 🙂 Hehe..tak to jest, ze czasem nie pasuje jedna rzecz do drugiej..jak tam sie zastanawiam to do sukienek Helenki tez moga bodziaki nie pasowac, ale opanowuje sie z zajupem nowych..ha ha ha!

A w ogolw to przyszly dzis dla Helenki ciuszki, ktore kupilam po 8-15 zl 🙂 Next uzywany, wiec w super stanie! dzis dostala ogrodniczki, spodnie bezowe, bluze cienka i bluze taka grubsza! Jeszcze ostatnia bluza ma przyjsc..nie kupuje juz nic!!!Ale te to od razu bralam na 62, bo 56 to szybko by wyrosla! Uff..ale sliczne takie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie.. jeszcze mi się przypomniało, żeby nie kupować tych wkładek do wanienek, gąbeczek itp, bo przenoszą strasznie dużo bakterii.. bo widziałam,że pisałyście o tym..
Nie mam sił;/ za duszno jest. Znów się zbiera na jakąś burze;/leżę i w ogóle nic mi się nie chce;/
co do domów..jeju jak mnie się marzy własny dom.. mam nadzieje, że się kiedyś dorobimy;działka już jest ale nawet niewykarczowana 😉
A teraz mamy do syspozycji jeden pokój..cóż poradzić. Babka zajmuje reszte;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski!
bylam na zakupach ale kupilam Izuni tylko balerinki z paseczkiem w Smyku, nie moge znalezc linku i 3 pary rekawiczek niedrapek 🙂 no a sobie 2 pary japonek bo chyba bedzie mi najwygodniej i torebusie na dlugim pasku taka nie za duza zeby worka ze soba nie nosic

no i dopiero sie dowiedzialam, ze w wypadku samochodowym zginela moja kolezanka 24 lata!!! uczyla sie z moim mlodszym bratem 😞 macie pojecie?! 2 dni temu ja moze widzialam koszmar!!!! kiedys juz jej starszy brat tez zginal w wypadku no a teraz ona jechala ze swoim drugim bratem i oboje zgineli matka zostala sama bo jej maz zmarl 3 lata temu po powiklaniu cukrzycy!!!! w glowie mi sie nie miesci smierc na miejscu czolowka! ;( nie wierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też słyszałam że wkładki i te myjki dla dzieci do wanienek dużo bakterii zostawiają i nie warto kupować, najlepsza na spód wanienki jest pieluszka tetrowa.
A ja właśnie zamówiłam parę rzeczy z allegro i 100 mnej 😠 a tyle jeszcze zostało!!!! szok. Dobrze że choć ciuszki mam tylko do szpitala muszę kupić bo dostałam same większe tak na 62 i bratowa powiedziała że będą one za duże, no i czapeczki muszę kupić i niedrapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To przykre ze tak młode osoby gina 😞
Co do wanienki tak jak pisałam moja jest profilowana tak ze ma taki leżaczek w środku aby dziecka nie trzeba było trzymać, pielucha wiadomo ze musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za straszna historia:,( Slow brak..w takim momencie to az sie wiery, co komu pisane,.zeby wszystkie dzieci stracic w wypadku to jakis koszmar! 😞

A co kupilas, ze 100 zl mniej? 🙂

D-brycz - czyli z kiecki dzis nici dla Izy? 🙂 Ja naprawde trafilam na super uzywane te sukieneczk na allegro 🙂 Polecam!

U nas sie ochlodzilo wreszcie, ale tez leze plackiem..bo niedobrze i dolina:/A maz ma kryzys i ciagle sie rzuca! Co do wlasnego domu Amelka - to powolutku..my 2 lata temu tylko marzyliy, a potem jakos udalo sie dzialke kupic i zaczac budowe..a teraz stoi domek i czeka na wykonczenie..tylko kasy juz brak:/ Powoli..marzenia sa po to, by je krovzkami malymi realizowac 🙂 Moj blizniak Bisia tez powolutku buduje chalupke..wszystko przed Wami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak patrze na taki sklep internetowy mall.pl - chyba maja dobre ceny tych pieluc itp, mozna odebrac osobiscie w Warszawie nawet..tak mi sie wydaje, ze cena ok..Kobietki?

A te chusteczki Pampers to obojetne jakie na poczatek czy tez sa specjalne dla niemowlaka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Co za straszna historia:,( Slow brak..w takim momencie to az sie wiery, co komu pisane,.zeby wszystkie dzieci stracic w wypadku to jakis koszmar! 😞

A co kupilas, ze 100 zl mniej? 🙂

D-brycz - czyli z kiecki dzis nici dla Izy? 🙂 Ja naprawde trafilam na super uzywane te sukieneczk na allegro 🙂 Polecam!

U nas sie ochlodzilo wreszcie, ale tez leze plackiem..bo niedobrze i dolina:/A maz ma kryzys i ciagle sie rzuca! Co do wlasnego domu Amelka - to powolutku..my 2 lata temu tylko marzyliy, a potem jakos udalo sie dzialke kupic i zaczac budowe..a teraz stoi domek i czeka na wykonczenie..tylko kasy juz brak:/ Powoli..marzenia sa po to, by je krovzkami malymi realizowac 🙂 Moj blizniak Bisia tez powolutku buduje chalupke..wszystko przed Wami!


kupiłam 2 butelki do karmienia, przewijak, pieluchy tetrowe, szczoteczki, krem bambino, ogólnie raczej kosmetyki tu 3zł tam 5 i tak wyszło. A co do marzen to myślę że każdej z nas się spełnią. Nam tez marzy się swój domek i podobnie działka już jest ale z kasą na budowe to już gorzej. Narazie kupimy domek szeregowy ale dopiero zaczną je budować i za rok oddadzą do użytku, teraz wynajmujemy mieszkanko w związku z tym że kredyt na budowę szeregowca zaciągamy to przeprowadzamy się na wieś do moich rodziców bo bez sensu płacić 2 razy więc tez w lipcu czeka mnie mega pakowanie aż mnie to przeraża 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbabo - nie wiem w jakich cenach sa normalnie pieluchy ale tak jak pisałam można kupić pampers prenium care za 39-99 zł a na tej stronie te same sa za 55zł. Ogólnie radzę wam się zarejestrować na stronie www.dlamamyimalenstwa.pl zamówić kartę rabatowa i kupować taniej w aptekach bo moim zdaniem dobre oferty mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny uwazajcie na siebie!
ciagle na jej zdjecia patrze i uwierzyc nie moge...
oj chyba i u nas bedzie burza az mi sie nie chce samej w domu siedziec 😞

sukienusi nie kupilam ale nic straconego, wiem ze mozna kupic uzywane w bardzo dobrym stanie ale ja dostane od siostr sporo wiec chcialam jedna nowa wyjatkowa taka tylko ode mnie 🙂 dobrze ze to moje malenstwo mocno kopie bo cala reszta jakas bez sensu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez burza idzie..juz sie ochlodzilo i popaduje! Ma konczy obiad robic i za chwile zjem i znow zalegam do lozka!Dzis pobolewa wszystko, a Helenka spokojniejsza...
Moze jak sie bede nudzic nect week to jednak pozamawiam reszta na allwwgro i oleje ta hurtownie, bo chyba sil nie mam ma to:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-Brycz, ciezko sie otrzasnac...zycie to ulotne jest, kruche i trzeba doceniac! Pokoju duszy tym co deszli (*). Moja mama zawsze mowila, ze Ci co odeszli juz bolu nie czuja, a CI co zostali przezywaja pieklo na ziemi. Mam nadzieje, ze ta biedna matka nie postrada zmyslow, niewyobrazalna tragedia...
Z tego wszystkiego nie wiem juz co mialam pisac...echhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Straszna tragedia nie da się takiej straty przeboleć, stracić jedno dziekco jest nie wyobrażalne całą trójkę to już tragedia, najbardziej żal mamy bo jak mówi Magda zmarli już bólu nie czują choć szkoda tych mlodych ludzis trasznie cąłe życie było przed nimi ale matka chyba już nigdy nie dojdzie do siebie, ja też straciłam starszego brata i choć minęło już ponad 10 lat to czas nie uleczył ran boli tak samo każdego dnia i nawet za 50 lat będę ze łzami wspominać go, nie ma dnia żebym o nim nie pomyślała, teraz mam tyle lat co on kiedy zmarł i jest ciężko strasznie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja złapałam jakąś chandrę ;/ i burza jest. W ogóle jakoś smutno mi się zrobiło..chyba się z Wami zsolidaryzowałam... wszystkie po kolei zaczynamy jakieś podłe nastroje mieć.
I wole już chyba upał niż jak się cały dzień zanosi na burze i duchota jest i ciśnienie szaleje... ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak...najgorszy bol dla tych, co pozostali:,( Wspolczuje wszystkim, ktorzy stracili bliskich..ja dawno temu stracilam chlopaka 😞 Ale pokoj ich duszy (*)

My damy nowe zycia..i tym sie Kochane cieszmy! Ja nie moge myslec o tych smitnych sprawach, bo ja taka depresyjna:/ Jeszcze pogoda taka smutna i deszczowa dzis..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra...juz wczoraj mnie zaczela bolec lepetyna, dzis tylko gorzej. Po kubku kawy cisnienie 116/67 wiec ok, i to pewno nie od cisnienia. ALe oczy mnie bola wiec sie boje, ze migreny wracja...upal na gorze mamy w sypialni i moze dlatego, duchota wiecie, jeszcze klimy nie wstawilismy tylko maly wiatrak.... jest jedna roznica w pogodzie miedzy Polska kochana a Ohio ( bo tak to te same pory roku). Lato jest goretsze i mega duszne i wilgotne. Nie wiem czemu, moze to wplyw wielkich jezior. Ogolnie nie narzekam, ale ciezej sie znosi upaly 😜
Wczoraj podjechalam do babci do przedszkola i wlazlam z ELla do takich maluchow ( do 18 mcy) i sie ogarnac z emocji nie moglam, takie fajne! I taki jeden chlopiec przytulanka, plakal jak wychodzilam, mowie tesciowej, zeby mnie zatrudnila....ale nie moze, bo ja rodzina. Szkoda. A potem pojechalismy do tesciow i wykopalismy drzewa i krzewy i Luke sadzi. Jeszcze zamowie pare z katalogu i kupie troche kwiatow i bedzie ladnie. Bo poki co, to troche kiepskawo, jak kupilismy dom to bylo 0 ogrodu, chwaty i krzaki..wiec co nieco staramy sie zorganizowac.
Co do wanieniek, to jamam taka i jest bardzo fajna http://www.target.com/p/Fisher-Price-Whale-of-a-Tub-Infant-Bathtub/-/A-10875121?ref=tgt_adv_XSG10001&AFID=Google_PLA_df&LNM=%7C10875121&CPNG=baby&ci_sku=10875121&ci_gpa=pla&ci_kw=
Dla niemowlecia a potem dla strszego dziecka. Ella to nawet roku nie miala jka zaczela w duzej wannie sie kapac, ale ona juz tak ma 😉. Taki gabkowy podklad tez mialam, ale w sumie nie uzywalam.No z tymi bakteriami, to ma sens, aleprzez krotki czas, jak dziecko najmniejsze, to mysle, ze moze byc.
Moja mala , jak juz pisalam, nie dosc, ze alergik, to ma bardzo deliktana skore i uzywam kosmetykow Aveeno baby. Jestem pewna, ze dostepne w Pl albo w necie. Sa naprawde fajne i polecam. Ja oddzielnie uzywalam szamponu i plynu do mycia. Rzeczywiscie, kosmetyki Johnsona nie sluza wszystkim, ale bez przesady, nie kazde dziecko bedzie uczulone i nie sa az tak okropne. Ja okazyjnie uzywam Johnsona i Ella sie ma ok, no ale ma juz prawie 2 lata. Poza tym Johnson wypuscil nowa serie Johnson Naturals.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - dobrze, ze Luk sadzi a nie Ty z tym brzucholem:P My na dzialce ugor..ziemia i doly, syf..nie wiem kiedy jakiegos ogrodu czy trawy sie dorobimy, bo narazie jakakolwiek kasa to na urzadzenie parteru pojdzie! Ajeszcze odwodnienie, nawiezie ziemi, ogrodzenie..i dopiero mozna cos bedzie sadzic:/ A na to wszsytko kupa kasy wiec raczej bede zyla na poczatek w domu z blotem za oknem:P A co do pogody..to ja upal przetrwam bo to do cienia mozna isc, ale taka wilgoc i duchota to juz nie dla mnie! Teraz leje..ale bez burzy narazie 🙂

Co do wanienek to ja mam dostac jakas zwykla od przyjaciolki, wiec dziekuje i juz nie kupuje 🙂 Jaka by nie byla..ale chyba taka najzwyklejsza 🙂A kosmetyki to chyba za miesiac dopiero kupie czy cos..tylko jakas liste konkretna zrobie, jakby ew.maz mial zamawiac:P

Zjadlam jakiegos kuraka z grilla domowego i pomidora bez skorki..mam nadz.ze nie zaszkodzi..bo cos musze przeciez pozywnego dla Helenki jesc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...