Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie też patrzyłam po tej sukience tylko ona ma rękawki tak mocno marszczone a ja mam bardzo szerokie ramiona ;/ boję się ż emnie ejscze bardziej poszerzy sama nie wiem ale chyba na jedna sie zdecyduje w akcie desperacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach chyba wybiore sie do miasta i poszukam czegoś w sklepie bo boję się ż ebedzie za krótka tak według tabelki wychodzi ze sporo przed udem a na brzuchu sie ejscze podneisie chyba nie przystoi ciezarówce w mini kiecce przyjsc 🥴

uzgodniłam ż ejutro mama sie zajmnie NAdią a ja podjade do centrum handlowego i może coś kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak chyba będzie najlepiej Maiha 🙂 Ja to wyjścia nie mam, więc kupuje głównie przez net..ale jak możesz pójśc do sklepów to polecam :P
Ja czekam na męża, a zaraz pora mycia włosów...nie lubię tego jak cholera 🙂 Ale trzeba choć troszkę o siebie dbać...hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej Brzuszki, majówka taka zakręcona, że nie miałam nawet czasu pisać, chociaż śledziłam wpisy w miarę możliwości 🙂 Od jutra nadrabiam, bo jutro ruszam z wyprawką - wy już macie dużo rzeczy, ale ja jeszcze nic, więc będę się dzielić postępami 😉

A to kolacja przygotowana dziś przez mężusia 🤪
[IMG]http://i49.tinypic.com/2r5dac8.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
dodi ależ zazdroszczę kolacji 😞 totalnie mnie zdołowałaś bo pół dnia stękałam mężowi o pizzy a tu nagle taka fota!

Ups 😉 To może na zamówienie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mniam mnia...mój też ostatnio zrobił, ale niestety na mój żołądek żółty ser był zabójczy i cierpiałam..więc żegnam się narazie z pizzą:/ Smacznego Dodi!
A ja dla odmiany szukałam czapeczek...buahaha...nic jak zajęcie jakieś i czas szybko mija:P
Lecę myć włosy...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładne te sukienusie.. 😉
Dodi-- ja też nic nie mam prócz rożka i kocyka ! czekam na paczkę z Irl od kuzynki.. dziś dzwoniła, że kupiła mi w promocji smoczki do butelek z NUK i 7 par bodów z długim rękawkiem 😉 te body w przeliczeniu na nasze 12 zł 🙂 jak paczka przyjdzie, zacznę robić zakupy, zobacze czego mi brakuje..
A dziś jakaś sflaczała jestem.. heh 😉 coś mnie brzucho pobolewa z jednej strony.. jutro będę leżeć. mąż idzie do pracy.. i będzie do samej nocy więc musze sie zmobilizować do 'nie latania'. Poza tym, we mnie jest jakas taka.. energia nie spożytkowana.. troche mnie to wkurza bo mi spać nie daje.. aż mnie nosi.. też tak macie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
Strzauka napisał(a):
dodi ależ zazdroszczę kolacji 😞 totalnie mnie zdołowałaś bo pół dnia stękałam mężowi o pizzy a tu nagle taka fota!

Ups 😉 To może na zamówienie? 🙂


a chętnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - bo to tak zawsze, ze jak musisz lezec i nie mzoesz czegos robic, to Ty chcesz i masz energie! Mam to samo, ale staram sie lezec duzo..zwlaszcza jak sie naczytalam wczoraj o tym lozysku i zalamalam:/
Fajnie, ze paczuszka leci...zawsze troszke mniej do kupienia 🙂 A my chyba jednak lozeczko bedziemy msuieli kupic i materacyk...to od siostry nie ma srub:/ Teraz dumam sobie, jaki rozek kupic...i nie mam pomyslu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy po pracy 🙂
Coraz gorzej znoszę tą prace, nogi mnie bolą już po dwóch godzinach 🥴 I już mi puchną że wewnętrznych kostek nie widać 😞

Maiha Strzauka Ci pokazała pierwszą z sukienek, a ja kupiłam tą drugą i tu mam fotkę w niej zaraz po kupnie http://brzuszek.net/forum,brzuszki-w-obiektywie,360,1108312.html,str=222
Kupowałam u nich jeszcze dwie tuniki i materiał nawet miły i ładnie opina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampkina, a nie ma tak, ze jesli nie dowioza w okreslonym czasie to gratis? Bo to jaja jakies, ja bym zrobila awanture 😠
Dziewczyny, dzieciatko mi zabrali...tescie...i sie poplakalam, bo wcale jej nie chcialam oddawac, ale ona lubi do babci ( bo babcia to nie grandma, tylko babci , tak smiesznie) no i poza tym mozemy dzis do tego kina samochodowego sami podjechac a jutro odbiore ja z przedszkola rano...ale nie moge, jak ja nie lubie sie z nia rozstawac 😞 zle mi, poplacze sobie jeszcze...wiem, ze to glupiutkie i nic jej nie bedzie przez noc, ale...
No a my sie narobilismy w ogrodzie i 4 wory takich wiorek smierdzacych kupa polozylismy....i smierdzi kolo domu. Ale tak to jest i w zwiaku z tym poczekam z wsadzeniem kwaiatkow. Ale juz ladniej. A potem wpadli tescie i ciotka ipol dnia przesiedzielismy w ogrodzie i sie objedlismy kielbaska. I ogolnie fajny dzien.
Co do sukienek..to widze, ze sie Maiha zdecydowalam na wypad do miasta, pewno tak najlepiej.
Dodi, pizza bardzo ladna. Juz sama dawno nie robilam, wiec pewno w tygodniu bedzie. Tylko ja ide na latwizne i kupuje ciasto w proszku, ze tylko mieszam z woda 😉 kiedys sie wysilalam i z maki razowej robilam, ale, powiedzmy sobie szczerze, ze nikt nie docenial.
Ide pod prysznic i wypada z mezem jakas randke czy cos, skoro sami, a potem do kina. Ale tak az calkiem to z nim w zgodzie nie jestem, ciagle mam focha.
P.S. kreci mi sie kolo domu taka fajna kotka calico, taka kochana, i widze jak chce sie przytulic, ale wciaz brakuje jej odwagi...kocia mama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba- co do wkladek laktacyjnych, to ja podam swoje typy
http://www.walmart.com/ip/Lansinoh-Disposable-Nursing-Pads-60-Count/3358?sourceid=1500000000000003260330&ci_src=14110944&ci_sku=3358
bardzo dobre byly tez firmy Medela
Johnsons- takie sobie, Nuk - nie polecam. Przyklejaly sie do sutkow i byl problem, szczegolnie, jesli mama cierpi z popwdu popekanych, wrazliwych brodawek. I co do kremu lanolinowego, to uzywalam tej firmy Lansinoh, ogolnie ze wszystkiego tej firmy bylam zadowowlona.
Dobra opcja sa wielorazowe wkladki, ktore mozna prac. Sama nie uzywalam, ale kolezanki sobie chwalily. Moze tym razem sprobuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - bierz kotecka:P Mężowi pokaż jeszcze małego focha, a potem ruszajcie w tango! Ella spędzi troszke czasu z babci i dziecmi - dobrze jej to zrobi, Wam tez 🙂 Ale rozumiem Ciebie doskonale, ze Ci teskno...nawet Monia tez dzis o tym wspominala - takie juz sa te mamusie 🙂

Pampinka - faktycznie z ta pizza to jakies jaja robia! Wez zadzwon i zrobi burde, bo oni chyba maja jakis konkretny czas na dowozke co? skad zamawialas?

A ja szykuje sie do zakupow u rej Justinex - glownie butelki i pieluszki, ale jakies pierdy tez..i juz sie zebralo 150 zl:/ Ciale waham sie, co z tym rozkiem: utwardzany czy miekki? Zglupialam, wiec jak ktoras kupila to naprawde pls o porade 🙂
Leze juz w lozko..ciagle rzygac mi sie chce...Helenka troszke sie rusza, ale ogolnie jakas spokojna dzis 🙂

A w ogole patrzylam dzis na Wasze brzuchy - sa duze i piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No o taki, wydajne to bardzo, ja non stop uzywalam, dzicku nie przeszkadza ani w smaku chyba nie jest "wykrywalne" bo Ella sie nigdy nie krzywila. Ale patrzac na sklad, to moze jest polski, tanszy odpowiednik. Bo to glownie ta lanolina. Postudiuj 😉
Zobacz co Maiha jeszcze doradzi. Ale ja bez wkladek do kapiacych cycuchow, to bym nie przezyla. Jak dla mnie, to koniecznosc.
A kotka, to pewno czyjas, lasi sie bo pewno kielbaske czula. Ale fajna taka. Moje siedza w lozku (doslownie) i ich nie moge nawet teraz potarmosic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrzylam jeszcze na Medele, ale te sa jeszcze drozsze, wiec moze skusze sie na te Twoje skoro sprawdzone 🙂 A moje kociaki porozlazlly sie pod mieszkaniu i sama leze...ale pewnie jeszcze przyleza:P

Cos mnie boli w tym krzyzu i cmi...nie ogarniam, ale moze to naprawde rozciaganie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba ja widzę,że ty to późno chodzisz spać tak jak ja. My dziś jak odebraliśmy córkę poszliśmy do naszych sąsiadów na kawkę i chłopakom z kawki zrobiło się coś mocniejszego 😮 A teraz mój maż zdycha 😲 I dobrze mu bo jak prosiłam, ze idziemy już do domu to on chciał jeszcze chwilkę więc z młodą poszłyśmy a on jeszcze trochę został a teraz źle się czuje 🤢 Tak to już jest z tymi facetami, jutro będzie cichy dzień coś czuję. Jezeli chodzi o wkładki to ja w pierwszej ciąży masę różnych sprawdziłam i muszę powiedzieć, że nie znalazłam idealnych. W domu jak byłam to chodziłam z pielucha tetrową bo wkładek nie nadążałam zmieniać 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...