Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale ja zakręcona dzisiaj jestem... Miałam cos napisać i zapomniałam... Ogólnie to musze jutro jechać porobić wyniki ale przez te przeziębienie się boje. Ogólnie to jest tu jakaś mama która ma alergie ? Bo chyba cos mi świta ze któraś z was miała a nie chce mi się szukać... A potrzebuje informacji na temat jakie tabletki można przyjmować i czy ogólnie można...
Suuperbabo- zaraz zleci i będzie już 30 tydzień dla mnie ten okres jest najgorszy, a co do tych bóli to różnie bywa nie tylko te okresowe sa niebezpieczne ważne aby brzuch nie był twardy 🙂
Maiha - ja nawet kiedyś skończyłam kurs fryzjerski a nawet kosmetyczny w sumie to nie potrzebnie bo kasę wydałam a mi się to nie przydalo za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad nie zamartwiaj się na zapas, zobaczysz co lekarz powie, dobrze że masz wizytę już dziś, bo jeśli faktycznie coś jest nie tak to będzie mógł od razu zadziałać. Czekamy na wieści po wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do chrzcin to mam takie piękne ubranko po moim chrześniaku, jak był chrzczony to miał pół roku, mi się raczej nie przyda bo jak pisałam będę chrzciła jakieś dwa tygodnie po porodzie bo moja siostra tak będzie a mieszka w Wielkiej Brytanii. Może któraś z Was będzie chciała odkupić 😉 Do tego jest jeszcze biała kurteczka, rękawiczki i czapeczka, ale to spokojnie bo jeszcze dużo czasu a jak nie urodzę w terminie to pewnie będę musiała czekać do świąt i może jednak mi się przyda 😉

[IMG]http://i46.tinypic.com/soy82f.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/fmjres.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczek - ciuszki super..takie dorosle 🙂 W ogole uwazam, ze zakup uzywanych Nexta to bardzo dobry zakup! One naprawde malo sie niszcza..zwlaszcza, ze dzieci szubko wyrastaja 🙂
Monia - tez trzymam kciuki za core!Widac ze zdolniacha..nie dosc, ze szachmistrz to jeszcze tancerka 🙂 Super!!! Co do mnie..no coz..staram sie nie panikowac, ale lozysko przodujace to naprawde jedno z grozniejszych powiklan ciazy 😞 No ale ja wierze, ze przejde to lagodnie 🙂 Gin dopiero po 17...a z telefonami ja mowilam, ze na tak!Moge wysylac jakby co..Madzia, Bisia i 4nula juz moje maja 🙂
Magdad - ile Ci wyszlo tej hemoglobiny, ze tak kiepsko?Bo ponoc na hematokryt to sie specjalnie nie patrzy, tylko wlasnie na nia...bo ponoc jak jest 11 to jest jeszcze ok - takie anemie ciezarnych..gorzej jak nizek, to wtedy sporo zelaza. A Ty ile bierzesz? Mi podskoczylo do 11.9 jak bralam codziennie, ale teraz od 3 tyg biore raz na 3 dni 1 tabletke, bo zoladek boli..wiec moglo tez poleciec..zobacze next week! Jedz duzo miesa czerwonego!
4nula - ktos faktycznie byl alergik..nie magdaluke?Nie wiem:/ Ale z tymi lekami to nie wiem kompletnie..napewno w razie ciezkiej alergi sa leki z grupy B - czyli w miare ok w ciazy..ja taki lek biore na serce wlasnie. A wyniki krwi zrob sobie w piatek..bo katar tez wplywa i wyjda Ci zle i zmartwienie bedzie...

Ja leze, bo mnie brzuch cos boli na dole i rzygac sie chce:/ Ostatnio Hela niebezpiecznie blisko zoladka nawala mnie stopkami..moze od tego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba: a ty o której maisz wizyte? ostatnio po zazywaniu zelaza (biore Biofer 2xdziennie) mialam 11,3 a teraz spadlo mimo brania tak samo do 10,7 😞
a co do tel to ja jak najbardziej 🙂 juz wysyłam na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cały duży karton tych ciuszków i niektóre jak nie używane, już nie mam gdzie ich dawać 😜
Monia gdzie się takie zdolne dzieci chowają?? 😉
Magdad te wyniki pewnie takie przez przeziębienie więc nie ma czym się martwić.
Superbaba a nóż łożysko się poprawiło 😘

Idę gotować rosół dla Miśka bo całą noc nie przespał przez katar i kichanie 🤔
A potem znowu do pracy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
pisałam o alergii, że mi się w ciązy bardzo zaostrzyła. Jak wchodzę do zakurzonego pokoju to od razu moja alergia daje znać o sobie 🙂 znajomi nie chcą mnie zapraszać do domu 😉 to jeśli chodzi o kurz, jak jest silne pylenie drzew to znów nie mogę otworzyć okna. Mam leki na to ale wole jak na razie ich nie przyjmować .
Zaraz napiszę o mojej wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaraz powysylam 🙂
Magdad - no faktycznie srednio jak mimo brania spada..ale i tak wynik nie taki zly, wiec spokojnie..a moze musza zmienic Ci preparat, bo tego np.nie przyswajasz?Bywa tak..jak mam jakis Surbicostam 🙂 A wizyta o 17.15...jak wspominalam - kumpel Michala mnie wiezie..haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba: coisk mi sie poprzekercalo i myslalam ze masz o 12. teoretycznie powinno zadzialac bo przed ciąża mialam spadek zelaza i brałam 1x dziennie biofer i uroslo do maxa. A teraz taka lipa 😞 nio ale nic musze sie zdac na gina a jak cosik to w piatek mam wiyzte na diabetologii i tam baaaaardzo dokladnie ogaladaja wszystkie wyniki i jakby co to daja na 3 dni na oddzial i tam reaguja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...