Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bisia 😁 niezla akcja! ale to wlasnie chyba wina tego rozciagania, mnie biodra od jakiegos czasu bardziej bola a co to bedzie jeszcze przez 3 miesiace 🤢
wczoraj polozylam sie razem z mezem i jakos po 1 usnelam 😮 przebudzilam sie przed 7 zrobilam sniadanko mezulkowi i dalej spac i dopiero wstalam 😮 ja nie wiem jak tam mozna tyle spac! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hahahah dziewczyny ale miałam sen !! śniło mi się że jadłam z mężem ZUPĘ i mąż mówi:
" mmmm jaka dobra zupa" a ja mu na to :" to od koleżanki, w słoiku przysłała" hahahahhahahha
matko, już jak o jedzeniu śnie, to jest nie dobrze;D.. a w nocy spać nie mogłam, denerwowałam się jak nie wiem..że nie w każdej pozycji niewygodnie..
Teraz mąż śniadanko robi 😉) ale jestem głoodna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, ale miałam dziś okropną noc - męczyła mnie zgaga i strasznie bolał brzuch na dole, martwię się 😞 W nocy mi zawsze wszelkie bóle przechodziły, a dziś wracałam z łazienki, kładłam się i dalej bolało 😞
Wracając do zgagi, to chyba Madzialuke pisała o Tummsach - wiecie może, czy w Polsce są dostępne?? Bo domowe sposoby w moim przypadku już zawodzą i muszę uruchomić medykamenty.
A dziś przychodzi komoda kąpielowa z przewijakiem tralala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4anula: 15-ty juz niedlugo 🙂 nio i na pewno juz coisk bedzie widac 🙂 oczywiscie jak dzidzia bedzie wspolpracowac 🙂

dodi: kurcze a probowalas ten gaviscon? on jest bezpieczny 🙂 nawet specjalny dla kobiet w ciąży 🙂 nio a bralas no-spe albo asmag? Przeszly bóle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia no nieźle 😲 dobrze, że ból minął, ja mam takie bóle kości ogonowej i biodra jak się zasiedzę lub za długo leżę na wznak 😮 no i dziś w nocy skurcze łydek mnie dopadły 😲 okropne!! Co do zgagi to mi się co jakiś czas tez pojawia ale jakoś wytrzymuje. Amelia chyba naprawdę zrobiłam Ci tą zupą apetytu skoro az Ci się przysniła 🙃 A mi dziś sniła mi się wielka ropucha w białe paski 😮 hehe i się jej bałam, szukałam znaczenia tego snu i jedne sa dobre a drugie złe, , jak śni się kobiecie to napisali, że spotka się na swojej drodze " księcia", mężczyznę w poważnym wieku - bogatego wdowca..heheh, to chyba jednak nie dla mnie ta interpretacja 😲, może zapowiedź poprawy sytuacji finansowej sprawdzi się dla mnie 😉 przydałoby się 🙂 A jak się snią żaby pływające w stawie to zapowiedź dużej wygranej, bądź dużej ilości pieniędzy zdobytej w inny sposób np. spadek. Nie pamiętam czy moja żaba pływała ale może to znak bo 15 maja mamy znów rozprawę spadkową o mieszkanie... więc może to coś z tym wspólnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry mamusie ale się wczoraj rozgadałyście 🙂

DZiewczyny które mają wizyty u gin czekamy na wieści oby wszytskie były super 🙂

4nula napewno się już dzidzia pokaże 🙂 zerknełam do tableki i jestes już tylko ty i sosna które nie znaja płci tzn. sosna może już zna ale się do nas cosik nie odzywa

Monika zdrówka dla córci, moja tez jest chora katar kaszel goraczka już przeszła ale denerwuje się że do niedizlei jej nie przejdzie a w tedy komunia bedzie ciezka do przejscia albo co gorsze od biegania po sali i po podwórku bardziej mi sie pochoruje;/

ach zupa w słoiku ja tez sie pisze 🙂 ja nie robie niesttey najlepszych zup wiec chetnie zjem twoja pyszną z kapusty 🙂

a ja sie stresuje bo dzis przychodzi szwagierka z córka ta która bedzie miała komunie i aj bede ja czesac, wiecie co boje sie ze nie dam rady ech na szczescie szwagierka chce dla córki wyprostowane włosy i tylko z buzi lekko zebrane i jakos podpiete z boku bo dziewczynka ma długie geste czarne włosy ale stresa mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam słonecznie wszystkie Brzuchalki 🙂

Dodi to nie byłaś wczoraj sama z tymi bólami, bo mnie też po powrocie od lekarza strasznie bolał brzuch na dole, ale doszłam do wniosku że to chyba przez prowadzenie auta bo brzuch przez dłuższy czas był ściśnięty i już jak wracałam to czułam niedogodność i chyba to było to albo po prostu brzucho rośnie i znów więzadła dały o sobie znać, a dziś jak dotąd jest dobrze.

Monia jak tam córa się czuje?

Młoda kapustka jest pycha, jak byłam w ubiegłym tygodniu u rodziców to mama zrobiła właśnie taką duszoną mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia: to rzeczywiscie graj, kupuj zdrapki kupony 🙂n a nóż a widelec....

dodi: ja mam zawsze w domu gaviscon w syropie. To takie mleczko i baaardzo szybko u mnei dziala 🙂 jestem z tego bardzo zadowolona 🙂

maiha: to dzis taka probna fryzurke robicie tak?Dasz rade!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

Czekam na wieści od tych które mają dziś wizytę, na pewno wszystko będzie pozytywnie!
Ja mam dopiero czternastego, ale tylko ginekologiczne bez USG 😞

Mnie z dolegliwości bolą tylko nogi po ośmiu godzinach pracy 🤢 Ale mam nadzieję że już nie długo będę w domku tylko.

Wogóle przyszła właśnie paczka z czterdziestoma ciuszkami którą wylicytowałam za 31zł 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córcia czuje się jako tako, w nocy miała jeszcze stan podgoraczkowy, dalam jej syropek i rano poszła do przedszkola bo dziś jechała na konkurs taneczny ale jutro już zostanie w domu najwyżej jak coś jej będzie. mam nadzieję, że nic się nie rozwinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAiha i Monia- zdrowka dla dzieci 🙂
Dodi - to może ktoś jeszcze z nami będzie miał wizytę 15 🙂
Też zerknęłam na tabelkę i zobaczyłam że , ze wszystkim jestem na kocu ruchy najpóźniej , pluci jeszcze nie znam a w dodatku jak narazie rodze przedostatnia wedlug terminow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula nie martw się jeszzce tlyko tydziń i poznasz płeć 🙂

Monia to trzymamy kciuki z acórcię w konkursie tańca 🙂

Gaja nie jestem fryzjerką ale lubie robić koki:P dziewczynkom w rodzinie zawsze robiłam jakies kiki riki na włosach i jak przychodizłam do nich to z grzebykami do mnie przylatywały a siostar moja to już do fryzjerki nie chodzi od kilku lat na każda imprezę ja ją czesze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiaku - biedna Ty!Dobrze ze wiedzialas, bo faktycznie bys nam padla:P Dzis Ci ortopeda to wszystko ogarnie!!! A z info to Bisia byla juz u gina i wszystko super..szyjka dluga i zamknieta, Franek glowa przy pepku 🙂
Maiha - to Ty zdolniacha jestes 🙂
Dodi - niepokojacy bol to taki pkresowy, a inne to prawdopodobnie jelita albo wiazadla..ja np.ostatnio mam bole i to chyba te wiazadla..wydaje mi sie, ze znow sie rozrastam, bo do tego cmi w krzyzu i biodra na maxa bola..aaa!
4nula - no dzis konczymy 25tydzi i zaczynamy 26!Hurra!A do wizyty dotrzymasz..chyba ze cos Ci mocno dokucza?Poleguj bo dla loYska niskoego to najlepsze:*
Czarnyloczek - ale bedzie szal ogladania! Pokazesz paczke na allwgro?

W ogole noce dla mnie sa srednie, bo mi niewygodnie albo boli albo sie po prostu budze:/
Co do mojej wizyty dzisiaj..to zobaczymy! Ja to moge uspokoic sie szyjka, bo lozysko to mi sie raczej nie zmieni i tak bedzie nerw z przodujacym.,ale moze zerknie przez usg - zobaczymy! Ja musze zrobic za 2tyg takie specjalistyczne - ocena lozyska i ostateczna informacha jak przoduje i kwitek pewnie na cesarke;/ U mnie nerwy to beda do konca..a od 30tyg to juz kosmiczne, bo lezenie plackiem i zerkanie czy oby na pewnp nie ma krwawienia 😞 No ale staram sie nie myslec narazie o tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba o może dzisiaj na wizycie doktor powie że łożysko się poprawiło 😘
No widzisz Bisia już o takiej dobrej informacji się dowiedziała 🙂

Te ciuszki są od pół roku dopiero ale okazja się trafiła to zalicytowałam 😉
http://allegro.pl/sliczny-zestaw-paka-6-9-next-i-inne-40-szt-super-i2291425779.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha super mieć takie zdolności 🙂, ja to nic fajnego sama z włosami nie umiem zrobić. To siostra ma z Tobą dobrze. Zdrówka dla Nadii, oby do niedzieli przeszło i mogła się bawić na komunii.

Monia powodzenia dla Oli na konkursie i zdrówka!

Czarnyloczek pewnie udany zakup, pokaż co zakupiłaś 🙂

Cieszę się że u Bisi jest wszystko dobrze! Franek ma główkę koło pępka tak jak mój Antoś, gin jak mi wczoraj robił usg to się śmiał że mały spaceruje sobie po pęcherzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę, a ja wczoraj znalazłam na lokalnej stronie ogłoszenie ze sprzedażą około 200 ciuszków dla dziewczynki za 150zł - na zdjęciach śliczne, w różnych rozmiarach, ale niestety nikt się nie odbiera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku - juz 3tyg temu nie bardzo zostawila mi zludzenia...tak wygladajace lozysko dochodzace do sciany szyjki rzadko sie zmienia..niskie to jeszcze sie podnosza, ze zmiana przodujacego gorzej:/ Ide ogladac te ciuszki 🙂 Jak bedzie kasiora to tez bede lukac na okazje 6mieiecy+ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, że z Bisią i maluszkiem wszystko dobrze!!! Suuperbaba zobaczysz u Ciebie też na pewno będzie ok i zaraz się lepiej poczujesz 😉 Dzięki Gaja, jak wrócę z Ola z przedszkola to napiszę jak jej poszło 🙂 A na czym stanęło z wymianą numerów telefonu? Będzie nam łatwiej przekazywać informacje jak już będzie bliżej porodu 😉 A tak jak któraś nie pojawi się parę dni to będziemy się martwić i zastanawiać 😲 Cieszę się, że Aguśka juz jesteś z nami , super, ze wypoczęłaś w Polsce no i że z maluszkiem wszystko dobrze a co do płci to widzę, że masz tak jak ja tylko, ze mi moja gin ostatnio powiedziała, ze na pewno chłopiec a Ty będziesz miala niespodziankę 🙂 A co się dzieje z Agadką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny oderalam wyniki badan, i nirmalnie pograzam sie w anemii mimo leków 😞 i jakis stan zapalny pecherza wyszedl 😞 a nie mam zadnych objawów 😞
Do du.... Chyba ze to moje przeziebienie z tamtego tygodnia tak wplynelo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...