Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka dziewuszki witam was po mojej dlugiej nieobecnosci 😞
teraz juz wszystko pomalu u nas wraca do normy wiec mam nadzieje ze bede codziennie zagladala.
Fajnie sie macie z tymi wizytami u ginekologa ja juz nie bede badana do samego konca 😞 i zas stresy czy oby szyjka sie nie skraca itp wiec Bisia ciesz sie ze idziesz zobaczyc czy wszystko oki.
U mnie juz tylko wizyty z polozna beda co 3 tyg-dalej sie do tego nie umiem przyzwyczaic
Widze ze sie pojawil temat laktatorow dzisiaj- ja wam powiem z wlasnego doswiadczenia dobrze sobie kupic jakis,bardzo sie przydaje.
fajnie znowu was poczytac Superbaba,Magaluke,Monia,Bisia itd i widze nowe dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
D-brycz no to fajnie nocka przed toba 🙂 co ty bedziesz teraz robila 🤨
Ja na nogach od 7 30 dzisiaj, nie bylo na nic czasu wiec juz pomalutku bierze mnie spanie 🙂
Co do golenia to nasza zmora, ja juz marze zeby zobaczyc normalnie swoja pipke 😁 doslownie eheh
a tu nic nie widac tylko brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko w Polsce extra 🙂 jak zawsze nie bylo na nic czasu odwiedzanie znajomych,rodzinki itp
Szkoda tylko ze te 3 tyg tak szybko zlecialy 😞 posedzialoby sie dluzej.
Bylam oczywiscie u mojej ginekolog i wszystko w najlepszym porzadku szyjka wysoko,wszystko pozamykane 🙂 dzidzia rosnie miala 2 tyg temu 700g 🙂 tylko co do plci to dalej nie wiemy na 100 czy chopak czy dziewczynka bo pierw widziala ogonek a pote stwierdzila ze chyba jednak to nie ogonek ehehh
Wiec sklaniam sie bardziej jednak na dziewczynke 🙂 byle zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska, fajnie Cie widziec ! No i wiadomo, super, ze sie udal wyjazd.
A Agadki ani widu ani slychu. I Anyaz tez gdzies przepadla... 🥴
Ale sie objadlam...matko ...pekam. Nie tylko jajko ale i kielbaske i ziemniaki i pomidory w smietanie..i papryke swieza i maslanke...a na koniec dopchalam truskawkami ze smietana. I teraz Luke i ja nie mozemy sie ruszyc a mamy gdzies jechac sobie, bo pierdzielca Elka dostaje i po scianach biega. Uff, przesadzilam. Ale dobre bylo 😉.
D-Brycz, jak CI sie spac chcialo, to i dobrze, ze pospalas. A sraki wspolczuje, ale wiesz, jakos w ciazy to jak slowo daje, czesciej 😮
Chyba musze sie powoli ruszyc.
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadlam, bo glodna bylam, jak nigdy. Ja tyle nie jem, przysiegam! Juz czuje jak zgaga nadchodzi...
Superbaba, Ty tez jutro? Co wy sie wszystkie zgadalyscie na te usg? hehe
Powodzenia dziewczynki! Wiadomo, ze bedzie ok, no bo jak inaczej!
Juz musze isc. Papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Men w pracy na noc a ja siędze jak pipa 🤔 miejsca sobie do leżenia nie mogę znaleźć i chyba nie zasnę bo zawsze nogę na Kamila zarzucałam i tak pusto w łóżku a teraz same nocki przed nami 🤢
Idę może coś pooglądać to się może zamule na jakimś filmie.

Dobranoc mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - ja jutro tylko wizyta u ginki...nie wiem czy zajrzy z usg na lozysko:/ Ale z tym jedzeniem to dalas...ale wiesz - widac maluch glodny byl 🙂 ja tez sobie pojadlam!
Pampinka - ja tez nienawidze sama spedzac nocy...na szczescie zdarza sie to tak rzadko, ze nawet nie pamietam:P Ale nie zazdroszcze..przysnij sobie przy filmie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam ostatnio u mamy i o wozkach gadalysmy. mam mozliwosc kupienia uzywanego, ktory nie do konca mi sie podoba ale za 600zl 3w1 i swietny stan. no i mama nie na mnie rozdarla, ze pierwszemu dziecku to ja mam nowy wozek kupic! a jak mi kasy nie starczy to mi dolozy 🙃 no sie rozbawilam, bo co jak co ale na wozek to juz mam te 2000zl odlozone tylko czekam zeby narazie sie nie kurzyl 🙃 mi chodzilo glownie o to ze zamiast drozszego wozka mozna iles innych rzeczy kupic ale z drugiej strony jak mi ten wozek uzywany nie do konca pasuje to po co mam sie meczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki tylko w lepszym stanie i kolor troche inny
http://tablica.pl/oferta/graco-quattro-tour-deluxe-gleboko-spacerowy-IDWt61.html

a nowy chcialam kupic taki jak dodi navington cadet tylko kolor mi sie adriatic podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - to jak Ci sie nie spieszy z wozkiem to zerkaj na okazje takiego, ktory Ci sie podoba..a jak nie znajdziesz to kupisz nowy 🙂 Moj maz zawsze strajkuje i idzie spac, a ja pol nocy na iphonie ogladam filmy..tez dziadu nie chce ze mna siedziec:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzin doberek
ale dziś miałam przygodę nocną:P budzę się i chcę siąść na łóżko aby się napić, a tu mi coś "pykneło" w biodrze. Ok siedzę, ale żadnego ruchu już nie mogę zrobić, coś mi się w biodrze zablokowało i od razu w krzyk do męża "Ty to zawsze śpisz jak mi się coś dzieję, nie masz co robić?" zaznaczam, że jest 2 w nocy....biedaczek! Na dodatek on mówi "przepraszam , przysneło mi się niechcący" wspólnymi siłami ruszając się o milimetrze coś puściło, albo się nastawiło w nodze. Dobrze, że ortopeda mnie uprzedzał, że tak może być, bo bym waleneła na zawał. że zostałam sparaliżowana:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂
bisia- współczuje tych bóli nic przyjemnego...
Dziewczyny zazdroszczę wam dzisiejszej wizyty ja musze jeszcze parę dni poczekać a po drodze wyniki porobić i chyba nie będzie najlepiej.
Suuperbabo- dziś kolejny tydzień zaczynamy już mniej niż więcej 🙂
A ja dalej przeziębiona ale się nie poddaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
bisia: to mialas jazde hehehe, ja dzis od mojego dostałam i to dosyc mocno z główki w lepetyne przez sen.. Nio i budze sie i leb mi tak teraz napieprza ze szok 🙂 Juz sie zaczyna przemoc domowa heheh 🙂
magdaluke: normalnie musialas glodna byc ehhe 🙂 ale lux w koncu nam wolno 🙂 przynajmniej tak osbie tlumacze obzarstwo 🙂
d-brycz: no popatrz sie to ja wczoraj mialam odwrotny problem i modlilam sie juz o taka pozadna akcje a tu Ciebie dopadlo a ja lipa 🤢 Normalnie juz chodzilam o gadalam do meza ze chyba urodze bo tak mi ciezko 😮
aguska: super ze juz jestes 🙂 i swietnie ze wszystko skontrolowane, ale przy porodzie to rezczywiscie bedzie niespodzianka heheh 🙂 troche lipa tylko z tym ez u Was tak nie badaja 😞 zawsze to bylabys spokojniesza 😞 nio ale na pewno maja swoje sposoby polozne i bedzie wszytsko ok 🙂
superbaba: To dzis na pewno sie uspokoisz 🙂 i bedzie wszytsko lux 🙂 u mnie jest tak ze na kazdej wizycie u prywtanego to usg i tam widzi ponoc szyjke i wsio a gdyby byly jakies problemy to dopero ginekologoczne 🙂 Nio wiec moze sie obejdzie 🙂 NIO a w Krakowie to mam usg i ginekolog za kazdym razem;/
4anula:a kiedy ty masz wizyte?
Pozdrawiam Was cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...