Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tusia śliczny ten twój brzusio 😁
A u mnie stoi wielkie pudło z ciuszkami po Paulince i tak je przed świętami miał mąż na poddasze wynieść a w końcu zostało(chyba coś przeczuwał że się przyda:ohmy 🙂ale na razie nie zaglądam bo jeszcze dużo czasu a wszystko i tak trzeba przeprać i wyprasować!!!
I tak myślę że mimo tego i tak się nie powstrzymam od kupienia czegoś nowego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewuszki...a ja od samego rana robie porzadki....jutro pomyje okna i potem do mamy jedziemy i caly tydzien tam bede sama niestety...ale co tam dam rade...i juz nie moge sie doczekac jutra usg...ciekawe..Emi napewno wyczujesz pierwszy ruch bedzie innz niz wszystko..ladne sa te wasze brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi również wizyta u dentysty przebiegła rewelacyjnie 😁 zdowe zęby, bez dziur haha 😜 tylko mam lekko rozpulchnione dziąsła dolne i dała mi pastę do zębów, więc tragedii nie ma 😎
Przesiedziałam ponad 2h u Tyssii(aa) i herbatka wciągnięta 😁
Igus no wakacje będziemy kulać się razem 🤪 jakieś spacery 3xwkoło Malty 😮 hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh, ja tez sie pisze na kulanie 🙂)

Ja mam brzuch jak mialam, ale duzy byl przed ciaza tylko wtedy tlusty 🙂)
Wczoraj powiedzialam tacie, bo mama i siostra juz wiedzialy..

a w pracy mam nadzieje uda sie ukryc do 17 tc 🙂) jak pojde do gina...ale beda zdziwione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam dzisiaj w markecie i zjadłam loda 😁 jeju ale mnie wybrzuszyło w pare dni . To takie dziwne uczucie bo zawsze chodziłam z brzuchem na wdechu ,a teraz nie da się ani troszeczkę wciągnąć czuję taki opór 😮
Chciałam sobie kupić leginsy ciążowe , a dział dla ciężarnych z H@M przenieśli do innego marketu i jestem zła 😠
No cóż jeszcze się dopinam w swoje dżinsy z przed ciąży więc jakoś się przemęczę , ale coś czuję że długo tak nie pociągnę 😁
Pozdrawiam i dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam w necie baaaaardzo smutny obrazek...
Ilustrujący w jak "łatwy" sposób można zrobić aborcję ;(
Aż mi łezka poleciała JAK MOŻNA zrobić tak własnemu DZIECKU !!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/beztytuuomx.png/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8646/beztytuuomx.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane 🙂
Ja nie wiem jak Wy wytrzymujecie do tak późnych godzin. Ja ostatnio chodzę spać razem z synkiem koło 20-21....Wieczorem i rano oczywiście kaszlowe koncerty na dwa głosy z Małym 😞 Obudziłam się z tak potwornie napiętym brzuchem, że szok.. U mnie na szczęście katar już przechodzi, u Małego niestety dopiero się rozwija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...