Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Mi tez jest ciezko.....ale zawsze zasypiam na boku lewym,bo Bartek sie przytula za mna i tak mi najlepiej 🙂 🙂 🙂 a w nocy nie wiem jak spie...jak sie budze to roznie...czytalam ze jak najmniej trzeba lezec na plecach,a jak juz sie obudzisz to przewroc sie na bok....w necie jest t o napisane...chodzi chyba o serce i krew...nie pamietam 😮


ja przeczytałam że nie powinno się spać na prawym boku bo niby wszystko uciska na żyłę główną i nie ma dobrego krążenia, a na plecach jak się śpi to naciska się na narządy wewnętrzne,
i wskazane jest spanie na lewym boku z poduszką miedzy nogami... no ja tak zasypiam ale budze się ze strasznym bólem pleców albo biodra po lewej stronie... masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
😁mi gin powiedziała,że na brzuchu można spać tak długo dopóki się z niego nie spadnie. Zostaje tylko kwestia wygody 😁


mi na brzuchu już nie jest wygodnie, bo jak nawet na chwilkę się na nim położę to strasznie mnie brzuchol dołem boli i czuje się niekomfortowo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, witam brzusie!!!
A ja zasypiam na prawym bo z prawej mam córcie w łóżeczku a ona zawsze w nocy do mnie przechodzi a że cały czas się odkrywa to tak jakoś muszę jej pilnować a i cudnie się do takiego małego pachnącego ciałka przytulic 🙂ale dziś to już byłam cała zdrętwiała a na plecach nie mogę ze względu na to że ostatnio spałam a mała się obudziła i skoczyła na mój brzuch 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cale zycie na brzuchu spalam i to jak wygodnie mi bylo, nie moglam zasnac w ogole , przewracalam sie z boku na bok bo nie moglam sobie miesca znalesc, ale teraz juz sie nauczylam spac na prawym boku, ale i tak w nocy 5 tysiecy raze sie obkrece na lewy,prawy, lewy prawy i tak w kolko ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam dużo stron do nadrobienia od ostatniej wizyty 🙂
Wydaje mi się,że w sobotę poczułam ruchy mojego maluszka, ale nie jestem pewna na 100%.
Wczoraj wieczorkiem i dzisiaj rano też czułam coś w dole brzuszka, może to rzeczywiście synuś się do mnie odzywa... :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nadal śpię na brzuchu jakoś mi to jeszcze wychodzi , maleństwo co prawda protestuje ale niestety kompromis jakiś musi być . W nocy jak się obudzę to śpię na boku .
Jeżeli chodzi o ruchy to mi się tak wierci ,że jak się przyjrzę brzuszkowi to fajnie się rusza .
Ale u mnie właśnie zaczeło lać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane a wczoraj Bartek mi dal wizytowke z firmy ktora robi posciele u nas we Wrześni....wiec weszlam na allegro maja zajebiscie niskie ceny 🙃 🙃 wiec napewno z tej firmy sie zdecydujemy 🙂

tu macie wszystkie produkty tego użytkownika 🙂 http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=p&us_id=16590556
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
dzonatalie a zobacz to jest z baldachimem,rozkiem,przescieradlem i przybornikiem 🙂 🙂

http://allegro.pl/10el-zestaw-120x90-przybornik-rozne-wzory-okazja-i2264977049.html[/quote


dobry zestawik tyle ze ja juz mam 5 el komplet z koldra i poduszka + poszewki + ochraniacz
i do wozka 4 el koldra, podusia, i poszewki

brakuje mi przescieradel x2 , poscielki na zmiane, rozka, i chcem kupic taki gruby kocyk 🙂
bo taki kocyk polarowy to mam juz, i z dziurkami kocyk azurowy tez zamowilam czekam az mi przysla 🙂
i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...