Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja co wyplate cos kupuje, a to cos wylicytuje, mam zrobiona liste i sobie wykreslam 🙂
wedlug mnie lepiej zaczac wczesniej niz potem latac po sklepach, na szybkiego zeby tylko dostac,
pozatym jak ktos zaczyna pozniej to wtedy to mozna zauwazyc jak pieniazki przez palce beda uciekac, a tak to co wyplate cos sie kupi to tak tego nie odczuje 🙂 takie moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tylko od kuzynki łózeczko,nosidelko,wanienke i wozek bedziemy mieli chyba juz do mamy przywiezli 🙂 🙂 ja pierwsze dwie paczki bede uzywac PAMPERSY NEW BORN takie zółte,a potem najtansze niestety musimy bardzo oszczedzac bo Bartek sam pracuje,dobrze,że mama moja Nam pomoże 🙂 to troche lżej będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Rano czytałam Wasze wczorajsze posty ale jakoś nie chciało mi się nic pisać. U mnie dziś kiepski nastrój, pewnie przez to,że sniło mi się ze mój M mial drugą komórkę i pisal z inna i przeczytalam smsa od niej ze go kocha i cieszy się że on ją też. Obudziłam się cała spocona, wydawalo mi sie ze ukradkiem pisze w łóżku smsa,nie spałam całą noc, nasłuchiwałam ale okazało się to tylko moją wyobraźnia. Przeryłam całe łózko czy czasami komorki nie schowal pomiedzy materacem a lozkiem lub w poszewkach.Prześladują mnie te myśli,jak nigdy dotąd bo zawsze wydawalo mi sie ze jest ze mną szczery i nigdy by mnie nie okłamał. Widocznie potrzebuję czasu by mu znów zaufać i żeby to wszystko odeszło.Tymczasem mam do bani nastrój, wszystko mnie wkurza, do tego czuję się gruba i nie atrakcyjna 😞 Chce mi się płakać 😞 O 10.00 zjadłam półtorej skibki chleba z serem pomidorem i ogórkiem, potem kilka truskawek, oczywiście o 12.00 już byłam głodna, zjadłam bułkę z tym samym co wcześniej.U siostry o 13.00 kawałek placka i kawę wypiłam i już czuję znów głód 😞 burczy mi i nie mogę zniesc tego uczucia. Ja ogólnie obiadów nie jem, bo nie przepadam,wolę chleb. Przed ciążą śniadanie moglo nie istniec,burczec moglo caly dzien i mi to nie przeszkadzalo a teraz nie idzie wyrobic z tym uczuciem. Ogólnie zawsze mi starczyła skibka chleba a teraz muszą być dwie bo inaczej to jakbym wogole nic nie zjadla. Czuję że w udach mi przybyło,nie chce wygladać do 9 miesiaca może jak hipcio 😞 A wczoraj dwie gałki lodów, potem tescie przyjechali przywiezli truskawki i bita smietane, no to tez zjadłam i potem pretensje do samej siebie ale co zrobic gdy smakuje i to w tej ciąży jest tak silne ze nie idzie sobie nieraz odmówić.
Dzonatalie ładny masz już brzuszek, urósł Ci od poprzedniego zdjęcia, a tak narzekałaś 🙂
Kurde albo się prześpie albo coś bo nie wyrabiam sama ze soba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestko musisz sobie z tą całą sytuacją jakoś poradzić bo ani to dobre dla ciebie ani dla dzidzi a tym bardziej dla waszego związku.Pogadaj może ze swoim,powiedz jak się czujesz i że dalej cię to wszystko męczy.Na pewno musi minąć trochę czasu żebyś mu znowu zaufała ale kochana nie możesz się tak nakręcać!!!!
I proszę zacząć jeść obiady,co to za chlebowa dieta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Pestko musisz sobie z tą całą sytuacją jakoś poradzić bo ani to dobre dla ciebie ani dla dzidzi a tym bardziej dla waszego związku.Pogadaj może ze swoim,powiedz jak się czujesz i że dalej cię to wszystko męczy.Na pewno musi minąć trochę czasu żebyś mu znowu zaufała ale kochana nie możesz się tak nakręcać!!!!
I proszę zacząć jeść obiady,co to za chlebowa dieta 😉

Dzięki, wiem, muszę jakoś to sobie poukładać bo zwariuję.Rozmawiałam z nim, zapewniał że to się nie powtórzy, ale przed oczami mam to jak prosto w oczy kłamał mnie i wzorowo udawał.Po prostu potrzeba czasu,chyba. Ja obiadów nigdy nie lubiłam, jeść musiałam gdy mama gotowała, a od dwóch lat jestem na swojej kuchni więc ich nie jem 🙂 Moja siora ma to sami hihih. Zjem sobie teraz pomarańczko,żeby zagłuszyć głód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
ja sie objadlam ciastkami czekoladowymi mm, obiad zrobie pozniej bo lenia mam, poszlabym sie zdrzemnac ,
laski jakie pampersy lepsze

huggies czy pampers ?

Z tego co wiem od siostry to niby najlepsze są pampersy, ale nie testowałam więc się nie wypowiadam 🙂 Mówiła że po innych jej córa miała odparzenia, choćby nie wiadomo jakie były a po pampersach nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonataile widzę, że pod względem zakupów jesteś bardzo podobna do mnie, ja też wcześniej zaczęłam kompletować wyprawkę 😁 Teraz codzień siedzę i oglądam te małe śliczne ubranka, tak się pośpieszyłam, że z rozm 56, 62 i 68 mam już chyba po 10 kompletów, jak coś kupuję staram się, żeby był cały komplecik. A jeszcze mama kupuje 🙃 przynajmniej będę miała mało prania 😁 Tak naprawdę to oprócz wózka, łóżeczka i huśtawki mam już wszystko, począwszy od przyborów toaletowych, pampersów po nianie elekt. i podgrzewacz do butelek 🤪 Nawet koszulkę do rodzenia kupiłam, wkładki poporodowe i laktacyjne 🤪 Wariatka ze mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzonatalie ja new born używałam huggis a teraz cały czas pampers,nigdy nie próbowałam tych tańszych w uk bo na pampersy jest przystępna cena szczególnie jak są promocje.
Teraz myślę że kupię trochę takich i takich zależy które będą akurat na promocji bo na początek to się trzeba nieźle zaopatrzyć.
Ach i jeszcze polecam maść z lanoliny taka fioletowa super na poranione od karmienia sutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pracuje w ASDA , ale ja tam tylko sprzatam sobie, wiec jak sobie chodze po sklepie to patrze zawsze na cene pieluch,
huggies karton za 8 funtow, pampers 11 funtow na promocji , w paczce zwykle ok 80 -82 pampersy jesli sie nie myle, maja naprawde czasami dobre promocje 2 kartony za 20 funtow widzialam juz kilka razy, a te z little angels sa w cenie 5-6 funtow, wiec doloze 2 funty i mam huggies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agn no to nieźle zaszalałaś ale dobrze potem będziesz miała spokój i nie będziesz biegać na wariata 😉
A i wiem że w Polsce chyba w biedronce są identyczne pampersy jak te oryginalne Pampers a połowę tańsze.Używałam jak byłam w PL i nie ma różnicy tylko nazwy nie pamiętam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...