Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My właśnie skończyliśmy grillowanie bo deszczyk nas przegonił. Rodzice przywieźli mi na dzień dziecka mnóstwo owoców a Małemu zabawkę. Pojedliśmy, pośmialiśmy się i ja mam dość.... teraz już tylko leżę...a rano na badania jadę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My niedawno wróciliśmy ze spacerku . No i byliśmy na deserach lodowych 🤨 ale moją bitą śmietanę wciągnął M więc zjadłam lody z owocami . 🙂
Teraz zjadłam obiadek i odpoczywam .
Moze coś w TV będzie ciekawego tov sobie obejrzymy.
Znalazłam wózek za 400 zł .
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/606489.xhtml
Może któraś zna tą firmę ? Bo nie wiem czy warto kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weekend minął a ja jutro wybieram się na badania. Nie wiem jak wytrzymam tyle godzin w pozycji pionowej. Do tego będę głodna i napojona glukozą 🤢 🤢 🤢 Ratunku!
Mała ułożyła się w poprzek brzucha i strasznie mnie to boli. rozciągnęło mi brzuch z prawej i lewej strony na wysokości pępka a dół i góra zrobiły się bardziej płaskie. staram się ją delikatnie zaczepiać żeby się obróciła, może mi sie uda....
W TV leci "Ciąża z zaskoczenia" - za każdym razem jak oglądam jakiś program związany z ciążami albo porodem to ogarnia mnie złość, że muszę jeszcze tyle czekać. Ja nie lubię czekać!!! Chcę moją Księżniczkę mieć przy sobie i tuuuuulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dasz rade Doti..choc na pewno mega niewygodnie...trzymam kciukasy 🙂)

Ja moze jutro wypis dostane, to sobie spojrze co i jak... 😉 ale sasiadka mowila, ze okiem rzucila i cukrzycy nie ma 🙂 ale wole sie sama upewnic niz na rzucanie okiem 😁

Jutro ciezkie wyzwanie przede mna, bo Oluś na sluzbe przychodzi 🙂 tak na 7h 🙂 moglaby byc porzadna pogoda 🙂) to bym ich na plac zabaw zabrala 🙂 Mam nadzieje, ze pod koniec dnia mnie nie zwiaza i nie zaklebnuja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

padłam wczoraj jak bóbr!! 😁
Sandra, strzeż się, bo zakneblowanie, to może najlepsze, co dla Ciebie wymyślą 😉
Doti, powodzenia na badaniach i oby było wszystko jak najlepiej 🙂

ja też dziś po wyniki glukozy się wybieram i sama jestem ciekawa, co tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki.siedze w osrodku i pisze z komorki.jestem juz pol godziny po wypiciu glukozy...jest mi slabo,oblaly mnie zimne poty i nie wiem jak tu wytrzymam.do tego mala ma czkawke po tym slodkim...najchetniej poszlabym spac...siedze na podlodze bo tak brzuch mniej boli....pobrali mi wczesniej 4 probowki krwi.
jak wroce do domu to poczytam co u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was .
Doti może Ty jedz dotego szpitala niech Cię obejrzą , bo ten ból brzucha to taki dziwny .
Przecież ile się będziesz męczyć do końca ciąży na nospie 🥴
No krwi to Ci pobrali hurtowo 😜
Ja już po zakupkach , nie ma dla mnie nigdzie strojów kąpielowych na tak wielkie cyce 🤪
nawet w triumfie byłam i nic .
Niewiem jak ja się ludziom pokaże na plaży 🙂
Miłego dnia życzę pa pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja z rana tak 🙂 co do boli to u mnie sie pojawia dopiero pod wieczor pod cycami na srodku mostka jak to M stwierdzil no i w nocu pobolewalo mnie podbrzusze ale a kazdym razem co sie budzilam to mala szalala. U mnie pogoda paskudna ze az nic sie nie chce 🙂. Ogarniam sie i smigam z M poplacic na co starczy i po przewijak 😁 i jakies truskawki czy cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od zawsze mam z tym problem ;// zawsze wylazi, jak nie bokiem dto dolem, jak nie dolem to gora ;// i juz sie nie przejmuje i jak ide na plaze zakladam gacie od stroju i dobierm zwykly stanik do tego... a teraz poki co sie mieszcze w swoj seksowny jednoczesciowy stroj, wiec na basen smialo moge chodzic 🙂))

Doti ja tez tak zle sie na poczatku czulam :// a popros skoro tak cie brzuch boli, moze jest opcja zebys sie gdzies polozyla/.. A ty dzisiaj badanie ginekologiczne tez masz/??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendzie 😉
mój mały coś się za bardzo uspokoił... i nie szaleje tak jak kiedyś, może to przez tą pogodę 😮 w dodatku jakieś dziwne boleści w podbrzuszu mnie łapią... ale wole się nie nakręcać...
dzisiaj mam wizytę na 18 i już nie mogę się doczekać jak zobaczę małego i lekarz powie że wszystko ok... przy okazji dowiem się u gin jak tam moje wyniki z glukozy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Inirtam to jest koszmar nad koszmarami taki zakup stanika.
Jutro jadę na basen z rodzinką i myślę ,że może w sklepie na basenie będzie wiekszy wybór.


no koszmar!! ja ostatnio, w piątek chyba, kupowałam kolejny nowy, większy stanik... obecnie swobodnie mieszczę się w miskę D, a przed ciążą było A. Mężowi się podoba, a ja wolę o tym nie myśleć, bo mnie deprecha łapie... hehe
idę dziś na wizytę do tego lekarza na nfz... powoli chyba będę rezygnować z wizyt u niego, bo poza skierowaniami na wszelakie badania, to nic nie wnoszą, a badań będzie już coraz mniej... no ale pomyślę jeszcze, zobaczymy co dziś u mnie wymyśli 😉 mam nadzieję, ze nie będzie zaglądał tu i ówdzie 🥴musi mi jeszcze dać zaświadczenie do szkoły rodzenia 🙂 i okaże się, czy mam cukrzycę czy nie i czy złapałam toxo czy nie...
ostatnio, odpukać 😉, czuję się hmmm nadzwyczaj dobrze 🤪 sama jestem zdziwiona, bo dawno nie miałam bolesnych skurczy 😁 no mozę jeden w nocy po weselu, ale potańcowałam troszkę i to pewnie po tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już nawet w E miseczkę nie wchodzę , ale przed ciążą miałam też większy biust 🙂
A to jeszcze pewnie nie koniec powiększania piersi ah ciężko będzie 🤔
Mi na razie nic nie dolega , czuje się świetnie wczoraj po 2 godzinnym spacerku też nic , więc żyć nie umierać 😁
Ale żebym nie zapeszyła bo to jeszcze nie koniec 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczęłam sie zastanawiać nad wyborem szpitala... niestety na brzuszkach, dziewczyn z wawy niewiele, a co za tym idzie, opinii o szpitalach jak na lekarstwo i w zasadzie każda dotyczy innej placówki... zastanawiam się nad szpitalem, w którym rodziła moja siostra... porodówka super, ale poporodówka wtedy wołała o pomstę do nieba... jest to jeden z najlepszych i największych szpitali u nas, ostatnio rozbudowany, więc sa nowe pojedyncze sale i wszystko za free (poród rodzinny, jedynki, zzo itp.)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...