Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Sandra plama na całego 😜
Pestka ja z moim też tak miałam ale na szczęście się odzwyczaił,teraz to tylko uważaj na to,uważaj na tamto,nie wstawaj tak szybko(czasami to masakra z nim:blink 🙂
A ja dziś jakiś power mam do pieczenia,muffinki już się studzą,zrobiłam ziemniaczki pieczone na obiadek i jeszcze próbuję sił z chlebkiem 🙂Zobaczymy co z tego chlebka wyjdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj z siostrzenicą znów placek z truskawkami i kruszonką zrobiłam, ale dziś już go nie było... a teraz wróciliśmy do siebie i nie ma co jesć... obiad dziś był wcześnie, bo ok. 13... poprosiłam M w przerwie meczu, zeby skoczył do biedry chociaż zapiekanki kupic albo pieczywo tostowe, zeby cokolwiek mozna było zjesc... a on stwierdził, ze głodny nie jest i do jutra wytrzyma... 😠
jak tak sobie ze mną pogrywa, to będzie musiał częściej wytrzymywać do jutra!!
głodna jestem, a jak głodna to i zła i pewnie zaraz sama sobie pójdę do sklepu i kupię coś tylko dla siebie... 😁 😮 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam to samo, jak on nie jest głodny to po co jechać do sklepu ale jak jest głodny to leci na skrzydłach.Właśnie zażyczyłam sobie herbatę od męża, haha musiał podniesc dupsko i mi zrobił i mówi ty mi to specjalnie robisz 🙂 haha niech zapamięta trzeci trymestr do końca życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Kurcze jestem ciekawa jak ja sie bede czula jutro po glukozie i czy dam rade wstapic do Sandry na rzodkiewki 😉

Nie lotej bo się poodzierosz 😁 😁 będę Cię w razie co podtrzymywać 😁 w kupie raźniej i razem damy radę się doczłapać 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
wiecie co ostatnio cos rozmyslam i mam wrazenie ze jednak Bianka ma fifola 😮 duzo osob mi mowi ze wygladam jak na chlopca 😮 co ja zrobie z tymi ubrankami rozowymi co tyle mnie kosztowaly 😮 mam stresa 🥴

hahahaha dawno Cię nikt w łeb nie trzasnął ? 😁 nie myśl tak! Skoro całt czas jest kaka, to tak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...