Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tusia ślicznie 🙂

ja robie sobie wlasnie kawke...nie chce mi sie juz dzisiaj nic czekam za meczykami...pogoda robi sie nie zaciekawa gdzies slychac burze...z jednej strony domu jest ciemno jak w dupie a w kuchni jasno...kurcze oby jutro tak nie było....bo jedziemy na caly dzien do rodzinki Bartka i nad jeziorko potem na grilla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam z uczelni i egzamin zdany na 4.5 🤪 więc jest co świętować 😁
no i teraz czeka mnie tylko obrona!! 🙂 czysta formalność...

Sandra najlepszego!! 🙂

uciekam sie przygotować do meczyku... miłego wieczoru brzuchatki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cisza jak nigdy 😁 ja zakupilam witaminy Prenantal DHA i sa bycze 😮 ale jakos idzie lyknac 😁 poszlam na hot doga kilka blokow dalej wracalam i dopadlo mnie zajebiste klucie w podbrzuszu ale tylko z prawej strony takie miejscowe 🙂
gadalam tam z taka babeczka i jej cora tez jest w 7 miesiacu i termin ma a 23 sierpnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ta Grecja strzeliła gola to już Polska niestety nie przejdzie...chyba...kurcze szkoda nawet..My z Mają kibicujemy jak nic a szczegolnie ona kopie a kopie,a przeciez to ma byc modelka 😁 hihi
a Wam nie mowilam co rano mialam...obudzilam sie a tu nic nie czuje ruchow...zaczelam ryczec juz chcialam jechac na pogotowie,a poczekalam godzinke zjadlam slodkie i czulam ją... jakie szczescie...ulga taka na sercu że masakra...no i teraz juz jest ok rozkrecila sie na maksa 🙂 ale nerw przeszlam...dobra dalej meczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Natalia przeciez dziecko tez musi kiedys odpoczywac, a nie tylko latac w brzuszku 🙂 nie trzeba od razu ryczec 😁 😁 😜


no tak ale jeszcze nigdy rano tak nie mialam....i sie zdenerwowalam....oj tam ale juz nie bede..pewnie jest obrucona tak ze jej nie czulam....eh.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...