Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a na konferencji prezentowali ten
http://www.babyexpert.pl/wozki_wielofunkcyjne/bebetto/aquarius/bebetto_aquarius_3w1_gondolaspacerowkafotelik.html

aaa no widzisz, teraz to z ta cena sie wszystko zgadza 🙂
Ale to Ty chcesz przez neta zamawiac ten wózek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo... upal yeah yeah yeah 🙂)
My to dzisiaj okolo 10km po gorach z mloda zrobilysmy 🙂) Sialala 🙂 a jak sie ladnie opalilysmy 🙂

Pozdrawiamy serdcznie !!!!

Doti trzymam kciuki!!!

inirtam to chyba zalezy od kobity, bo ja bym sie nie stresowala i na pewno sie tak wczesnie nie pakowala... a jesli chodzi o spakowanie, to w dzisiejszych czasach idziesz do jednego sklepu z lista i za 30 min wychodzisz z gotowa torba praktycznie 😉)

Ja trafilam na porodowke w japoneczkach i stroju plazowym prawie hahah, 🙂) bo ilczylam, ze mnie nie zostawia 🙂 wiec czego w torbie nie bylo to maz mial dyspozycje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo... upal yeah yeah yeah 🙂)
My to dzisiaj okolo 10km po gorach z mloda zrobilysmy 🙂) Sialala 🙂 a jak sie ladnie opalilysmy 🙂

Pozdrawiamy serdcznie !!!!

Doti trzymam kciuki!!!

inirtam to chyba zalezy od kobity, bo ja bym sie nie stresowala i na pewno sie tak wczesnie nie pakowala... a jesli chodzi o spakowanie, to w dzisiejszych czasach idziesz do jednego sklepu z lista i za 30 min wychodzisz z gotowa torba praktycznie 😉)

Ja trafilam na porodowke w japoneczkach i stroju plazowym prawie hahah, 🙂) bo ilczylam, ze mnie nie zostawia 🙂 wiec czego w torbie nie bylo to maz mial dyspozycje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a na konferencji prezentowali ten
http://www.babyexpert.pl/wozki_wielofunkcyjne/bebetto/aquarius/bebetto_aquarius_3w1_gondolaspacerowkafotelik.html

aaa no widzisz, teraz to z ta cena sie wszystko zgadza 🙂
Ale to Ty chcesz przez neta zamawiac ten wózek?

wolalabym jechac po niego i tak tez uczynie o ile M nie stwierdzi ze mnie pogielo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a na konferencji prezentowali ten
http://www.babyexpert.pl/wozki_wielofunkcyjne/bebetto/aquarius/bebetto_aquarius_3w1_gondolaspacerowkafotelik.html

aaa no widzisz, teraz to z ta cena sie wszystko zgadza 🙂
Ale to Ty chcesz przez neta zamawiac ten wózek?

wolalabym jechac po niego i tak tez uczynie o ile M nie stwierdzi ze mnie pogielo 😁

no ale ten sklep to jest akurat w woj. śląskim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
no taa?? a ja myslalam ze w poznaniu 😮 to teraz chyba bede go szukala w swoich okolicach bo slaskie to troche daleko 😮


hehe a no troche jest kilometrow 😁 ja znalazlam ten swoj wozek kolo siebie pod Poznaniem w Komornikach, wiec na bank ten twoj tez bedzie mozna tam zamowic 🙂 najlepiej zadzwonic i sie wszystkiego dowiedziec 🙂 ich stronka: www.maret.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ma na szczęście to z głowy 😉

niby nie zamierzam wczesniej rodzic, ale skoro ona juz mnie tym straszyla, ze względu na ta szyjkę, to nie chciałabym chyba po obcym miescie latac i szukac wszystkiego... pewnie jakoś w tym tygodniu przez internet co można, to zamowie i niech już będzie... w lidlu mają byc koszule nocne jakoś w przyszłym tygodniu chyba to pewnie też kupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja ma na szczęście to z głowy 😉

niby nie zamierzam wczesniej rodzic, ale skoro ona juz mnie tym straszyla, ze względu na ta szyjkę, to nie chciałabym chyba po obcym miescie latac i szukac wszystkiego... pewnie jakoś w tym tygodniu przez internet co można, to zamowie i niech już będzie... w lidlu mają byc koszule nocne jakoś w przyszłym tygodniu chyba to pewnie też kupie...

no mi tylko na szczescie wózek zostal 🙂 a te koszule z lidla to takie nadajace sie do karmienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Karolka, ja wózek mam, ale do kupienia: wanienka, pościele, kołdra i poduszka, wszystkie pieluchy, kosmetyki i tego typu rzeczy, wyprawka dla mnie do szpitala, butelki, smoczki, podkłady, pokrowiec na przewijak, pewnie jeszcze jakieś ubranka, bo za wiele nie mam... duzo tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam sporo ale wciaz mi sie wydaje ze malo mam:
3 butelki jedna anty-kolkowa do mleka a 2 mniejsze zwykle
smoczek dynamiczny do 6 miesiey
obcunaczki pilniczek nozyczki
termometr ale ten rteciowy (dostalam)
gruche do noska
termometr do wanienki
gabke do wanienki
szczotke i grzebyszek
czyscik do butelek
pare tetrowych pieluch
2 gryzaki 😁
przewijak
lozeczko
ubranka
kocyki
4 paczki chusteczek nawilzajacych byly w prmocji 4 paczki z pampers sensitive za 19,99
talk 😁
recznik
rozek 😁
myjke
mydelko
wkladki laktacyjne
i to tyle wydawalo by sie sporo a mi sie wydaje ze malo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...