Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to ja mam dokładnie to samo... a jeszcze miesiac temu, to nie mogłam sie doczekac tych wszystkich zakupow... i trzeba było wtedy kupowac...hehe... teraz na nic nie mogę się zdecydowac, nic mi sie nie podoba, nie wiem, co bedzie przydatne... itd itp robię z igły widły 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti to duża ta rozbiezność między tymi badaniami , dziwne . 🤔
Małgosiu witamy ponownie ,oszczędzaj się ile możesz niech maluszek rośnie w brzuszku jak najdłużej. 🙂
Widzę ,że macie wahania nastrojów , to chyba normalne 😉
Ja w środę po wizycie zabiorę M do hurtowni niech swoim okiem spojrzy na wózek który wybrałam i chyba zamówimy .
A i obiecałam sobie zajrzec do pepco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
tylko współczuć naszym facetom 😜


mój mnie ostatnio straszył, że jak będę się tak zachowywac, to on wyjdzie z domu... więc mu powiedziałam, żeby spierdalał 😮 jakiego moralniaka miałam później... w życiu się tak do niego nie odzywałam wcześniej... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie że ja taką nerwowość to miałam jakieś 2-3 tygodnie temu a potem przeszło? 😜

Emi ja się wtedy nauczyłam, że muszę wstać z łóżka i zapalić światło a nie karmić na pół śpiąco. No i pogoniłam M żeby wstawał jak się mały w nocy obudzi.....
A skurcze wyglądają tak, że napina mi się cały brzuch, robi się twardy jak skała, mniej więcej na 30-50 sekund a potem popuszcza. Teraz mam czasem problem z rozróżnieniem czy to Mała się pcha plecami czy to skurcz ale wtedy macam po bokach i jak też jest twardo to znaczy że skurcz. Nie są to bolesne skurcze, bardziej bym powiedziała że nie przyjemne, bo przy okazji pęcherz uciska no i takie odczucia jak przed okresem. W ogóle mnie dolna część macicy pobolewa jakoś dziwnie... No ale mam magnez i luteinę dopochwowo i mam nadzieję że dotrzymam do połowy sierpnia 😁

Jak ja dla Młodego kupowałam wyprawkę to weszłam z mamą do hurtowni, wydałyśmy ponad 1000zł i po pół godzinie wsiadłyśmy do auta ze wszystkim co potrzebne 😁 Poza tym część rzeczy też kupiłyśmy przez allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w koncu sie wyrobilam z robota...robilam mielone z serem i pieczarkami na jutrzejszy obiad,ogarnelam kuchnie..i nawet juz mi sie jesc nie chce,takze szpinaczek na jutro lub na środe...
Małgosia musisz teraz na siebie uwazac....
Doti ja już tez mam te skurcze...
teraz siedze i jest tak duszno,ze mam wlaczony wiatraczek...jutro od rana jezeli bedzie cieplo jedziemy nad jeziorko z kolega Bartka w sumie oni na ryby a ja sie troche popraze na slonku..oczywiscie musze wziasc jakis recznik by chlodzic brzuszek zimnym mokrym recznikiem 🙂
ja chce wszystko kupic w przyszlym miesiacu...mysle ze Nam kasy jakos starczy a jak nie to mama nam pomoze i jeszcze ten ślub 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
karolka84 napisał(a):
tylko współczuć naszym facetom 😜


mój mnie ostatnio straszył, że jak będę się tak zachowywac, to on wyjdzie z domu... więc mu powiedziałam, żeby spierdalał 😮 jakiego moralniaka miałam później... w życiu się tak do niego nie odzywałam wcześniej... 🥴

no to ladnie pojechalas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti dobrze, że Tobie te humory przeszły, może i nam miną ? Bo mi też czasem smutno że tak się zachowuję strasznie. Większość czasu M to rozumie, ale widzę że czasem to już go nerwy biorą. Zreszta mnie samą to irytuje, że płakać mi się chce albo krzyczeć nie wiadomo dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 dzięki za info o wózku, też go oglądałam i jest na liście wózków które chciałabym zobaczyć "na żywo" w sklepie, zeby zdecydować co i jak 😉 i dzięki za info z tą przerwą w roanie - bo mam jeszcze jeden wózek który mi się od nich podoba, więc może się na któryś zdecydujemy, no i dobrze wiedzieć że w lipcu ta przerwa...

Isa gratuluję udanej wizyty 🙂)))

Małgosiu oszczędzaj się i zaciskaj nogi 😉 a my trzymamy kciuki żeby wszystko było jak najlepiej 🙂))

zmykam się kąpać 🙂 dobrej nocki Laski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁
dziwne aż, że mnie od wczoraj rana nie było na forum 😜
ale wczoraj u wuja siedziałam, grilla robili 🙂 później z M. dzisiaj tak samo cały dzień razem 🙂
weszłam tylko Wam pokazać mój wózio.
Spacerówka i głęboki. Rozkładałam go bez problemu, ale złożyć musiał już Marcin 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/imag0613w.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4236/imag0613w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się .
Ale jestem wściekła obudziły mnie skórcze łydek i to w jednej nodze dwa razy 😠
I tak oto od 6 jestem na nogach bo po takim bólu budzę się bardzo szybko i nie ma mowy o zaśnięciu.
U mnie za oknem piękna pogoda pewnie znowu będzie upał i znowu opalanko na balkonie 🙂
A jutro mam na 10 wizytę ,aż się już nie mogę doczekać , wczoraj przeczytałm w bazgrołach mojej gin , że łożysko 8 tygodni temu miałam 0,5 cm od ujścia macicy i ,aż się przeraziłam .
Mam nadzieje ,że jutro okaże się ,że się cofneło bo cc murowana , a i leżeć mi się nie uśmiecha .
Za dużo mam energi w sobie,aż rodzinka za mną nie nadąża 😜
Ale taka moja natura, mój M myślał ,że w ciąży przystopuje troszeczke ,ale nici z tego , narazie mam siłe za dwóch 😉 😉
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...