Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ja po wizycie zjadłam obiadek i poszłam spać i dopiero teraz się obudziłam 😮
Pewnie pójdę teraz pózno w nocy spać , ciśnienie miałam 92 na 55 i mnie zmogło.
Pogoda paskudna cały czas pada i chłodno .
Właśnie myślałam czy by nie wyjąć rzeczy które już mam dla małej i nie pospisywać żebym potem tego samego dwa razy nie kupowała .
Ale mam takiego lenia że szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po 2h na placu ucieklysmy do domku, bo grzmi niesamowicie...;//

Mialam wczesniej usg i wszystko bylo w porzadku i nie zamierzam sie doszukiwac, bo nie ma to sensu. Jakby nie patrzec to do wykrycia wad u plodu USG jest calkowicie zbedne... Dobry specjalista wypatrzy wszystko na 2D, choc wiadomo, ze jak pewien nie jest to na konsultacje wysle...
No, ale Natalia jesli sie nie myle, to tez u was wady serduszka rodzinne prawda?? Bo cos tak kojarze...

U nas tez nie ma opcji za darmo zrobienia. no ale z racji teho, ze jestem polozna 🙂 to moze uda sie usmiechnac do kogos 🙂)

Kurcze mam nadzieje, ze teraz bedzie ta burza a jutro od rana bedzie piekna pogoda bo sie zanudze chyba ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
My po 2h na placu ucieklysmy do domku, bo grzmi niesamowicie...;//

Mialam wczesniej usg i wszystko bylo w porzadku i nie zamierzam sie doszukiwac, bo nie ma to sensu. Jakby nie patrzec to do wykrycia wad u plodu USG jest calkowicie zbedne... Dobry specjalista wypatrzy wszystko na 2D, choc wiadomo, ze jak pewien nie jest to na konsultacje wysle...
No, ale Natalia jesli sie nie myle, to tez u was wady serduszka rodzinne prawda?? Bo cos tak kojarze...

U nas tez nie ma opcji za darmo zrobienia. no ale z racji teho, ze jestem polozna 🙂 to moze uda sie usmiechnac do kogos 🙂)

Kurcze mam nadzieje, ze teraz bedzie ta burza a jutro od rana bedzie piekna pogoda bo sie zanudze chyba ;//


no wlasnie nie sa rodzinne te wady...Babcia dopiero teraz od choroby jakiejs ma problem ze sercem czy to tez ma zwiazek z tym ze mała moze miec to po niej...niby jak sie dowiadywalysmy z mama to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Czy ja dobrze pamiętam ,że któras z nas była dwa tygodnie w szpitalu i dopiero co wróciła.
Miała nam zdac relacje co u niej i nie wiem czy przegapiłam wpis ?

Malgosia, ale nie było jej od tamtego czasu. Oby z nią i maleństwem było wszystko wpożądku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Hehe nadal dziewuszka 😁
Termin mam na 15 września, mała ma 1210 gram, a w poniedziałek zeszły na prenatalnych miała niby 604 gramy 😁 i wg usg to jest 27 tydzień i 4 dzień 🤪
Więc może nie będę na tym szarym końcu w naszej tabelce 😁


no to fajnie...a ja juz myslalam ze fifolka pokazala 😁 ta waga to tylko taki chyba pic na wode...gadalam z kuzynka Bartka wlasnie co urodzila...przed samym porodem miala 2500 a urodzila fakt ze przez cesarke to mała miala 3620 😲 wiec jakos tak dziwnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Hehe nadal dziewuszka 😁
Termin mam na 15 września, mała ma 1210 gram, a w poniedziałek zeszły na prenatalnych miała niby 604 gramy 😁 i wg usg to jest 27 tydzień i 4 dzień 🤪
Więc może nie będę na tym szarym końcu w naszej tabelce 😁

to niezle widze te nasze dzieci rosna jak na drozdzach 😁 Tusia Ci powiem kawal kobitki ja jestem ciekawa ila moja wazy ale dowiem sie dopiero prywatnie 2 lipca ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie dowiem teraz w piatek ile Nasza pszczółka waży i czy rzeczywiscie jest na koniec sierpnia termin bo u mojego gina mi wychodzi z usg 31 + 4 teraz dzisiaj 🙂 i mam nadzieje że Bartek też będzie mogl wejsc 🙂 ja piernicze ale ten czas zapieprza...jeszcze wczoraj z Bartkiem wspominalismy jak to robilam test w szkole 😁 😁 i nie dowierzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
ja w piatek mialam 31+4 ale lekarz powiedzial ze to nie koniecznie swiadczy o tym ze predzej powiedzial mi ze zalezy od mojej macicy 😁 dzsiaj by wyszo ze 32+2 o rowne 3 tyogdnie do przodu z tego pomiaru 🙂


No wlasnie tak nie jest ze wlasnie urodzimy w terminie...a propo ta kuzynka Bartka miala termin na 16 czerwca i nic jej nie bylo lekarz jej dal skierowanie do szpitala i juz 12 byla na Polnej i 14 juz miala cesarke ale ani jednego skurczu ani rozwarcia ani nic nawet na ktg byla prosta kreska 😁 no ale jej gin szedl na urlop i chcial zeby przed jego wyjazdem juz urodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja licze na swoje przeczucie ze najpozniej do koniec sierpnia mala bedzie ze mna 😁 czuje sie jak medium 😁 przeczucie nidy mnie nie zawoidzi od poczatku wiedzialam z cipeczka tylko ludzie i rodzina M mi wmiawiali 😠 ogolnie rzecz biorac mam nosa 😁 nawet przeczucie mnie nei zawodzi co do wybrykow M 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...