Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no obrona to tylko formalność... tak mówią 😁
liczę na to ze mój bąbelek mi pomoże i na sam widok ciężarnej puszczą mnie z 5.0 bez dodatkowych pytań 😁

ja dzisiaj mam wszystkie okna w domu pootwierane a rolety pozasłaniane więc jest nawet chłodek tylko siedzę w ciemnicy 😁 i nie myślę nawet wychodzić na ten upał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka a pamiętasz o błędach pomiarowych? Wystarczy że nóżkę zmierzył gin nie do końca hihihi

My już po fryzjerze. Mati obcięty, zadowolony, śpi cały we włosach bo nie dał sobie pelerynki założyć 😁 Później wskoczy do basenu się opłukać. Ja pomalowałam pazury u nóg i leżę bo się umęczyłam tym schylaniem... Też później idę do wody trochę się opłukać. Dalej nie wiem jaki i czy w ogóle mejkap robić... do tego włosy mi urosły i odrosty się zrobiły ale chrzanię to i farby nie robię. Może jutro coś fryzjer wymyśli żeby tego widać aż tak nie było. Wieczorem jeszcze kąpanie i golenie 🤢 ależ będę się zmęczona kładła do łóżka! No i jeszcze nie wiem czy w jakieś buty wejdę hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie tez mam problem z butami. 2 tyg temu kupilam specjalnie balerinki na wesele, a wczoraj je zalozylam, zeby wyprobowac i byly jakies takie ciasne 🤨 Nie wyrobie tyle godzin w za ciasnych butach. A jak jescze cieplo bedzie to nogi spuchna 😮 moze znajde w szafie jakies z otwartym przodem, a jak nie to nie wiem co zrobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co ja zrobie z moimi wlosami za miesiac to ja nie wiem 😁 ale farbowac nie chce...tylko jakos te krotkie wloski upiac...zobaczymy co da sie zrobic i nie wiem czy w moje buty sie zmieszcze tez.......zaraz dzwonie do lekarza a poitem ide zobaczyc kuzynki Bartka coreczke 🙂 🙂 urodzila przez cesarke w czwartek wiec tygodniowego dzieciaczka zobacze a podobno wazyla 3620 i miala 55cm z tego co juz sie dowiedzialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie fryzjer dopiero w sobotę... trzeba odrost zrobic i trochę podciąć .

mój synuś w 29 tyg ważył 1414 g i ma dlugie nogi 🙂 dodatkowo bez placenia nagrał mi doktor filmik w 2d i 3d. super widac nogi stopy i najlepsze twarzyczkę 🙂 🙂 🙂 a przy twarzy ...stopa hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
u mnie fryzjer dopiero w sobotę... trzeba odrost zrobic i trochę podciąć .

mój synuś w 29 tyg ważył 1414 g i ma dlugie nogi 🙂 dodatkowo bez placenia nagrał mi doktor filmik w 2d i 3d. super widac nogi stopy i najlepsze twarzyczkę 🙂 🙂 🙂 a przy twarzy ...stopa hahaha

hehe giętki jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie są dzieciaczki giętkie 😉
Ja mam USG za 8 dni dokładnie i już się nie mogę doczekać! Ciekawe jak rośnie moja Księżniczka...
Znów mnie skurcze chwyciły. Małej chyba też przeszkadzają bo przy każdym napięciu brzucha ona wciska mi nogi pod żebra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti Natalia nie martwcie się odrostami, teraz modne są ombre hair, a dla mnie to nic innego jak odrosty;D
mój Krzyś w 24tyg miał 740g. ale tak jak piszecie, wylicza się to na podstawie długości nogi- więc to nie jest dokładny pomiar. Czasem dzidzia może mieć długą nogę a wcale nie ważyć tyle ile wychodzi z obliczeń.
initram ja w końcu też nie zrobiłam zakupów, coś mi to nie idzie ;D teraz stwierdziłam, że pościeli itp nie zamawiam bo nie znam rozmiaru łóżeczka i wciąż mam jakieś wymówki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ostatni raz u fryzjera byłam po swoim weselu... troszkę je podciąć...
no a farby już nie nakładam chyba z 3 lata... więc mam swój naturalny kolor, i o dziwo nawet mi się podobają bo są ciemne i lśniące 😉 i nie zamierzam kombinować żeby później nie żałować...

Doti leż i odpoczywaj... bo twoja księżniczka napewno też tam ma nerwe na te skurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja pościeli i kołderki nie kupuje. kupiłam taki śpiworek. wydaje mi się lepszy. córki też nie przykrywała długo ( okres letni) a jak juz kupiłam kołderkę to do tej pory służy jej jako ... poduszka albo materac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
heheh - widzę, że wpadłyśmy wszystkie w zakupową niemoc :/


też popadłam w zakupową niemoc 🤨 miałam już zamawiać ale zawsze coś się znajdzie żeby jeszcze to odłożyć 😁
więc nie wiem kiedy przyjdzie do mnie wena na kompletowanie wyprawki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza i dobrze robisz, ze nie farbujesz 🙂 ja farbowalam jakis miesiac temu farba zmywalna do 24 myc bez amoniaku, Teraz jak sie zmywa, to zlewa sie z moim naturalnym kolorem i odrosta prawie nie widac 🙂 W ciazy strasznie mi wlosy wypadaja, to teraz juz nie bede ich meczyc zadnymi farbami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Iza i dobrze robisz, ze nie farbujesz 🙂 ja farbowalam jakis miesiac temu farba zmywalna do 24 myc bez amoniaku, Teraz jak sie zmywa, to zlewa sie z moim naturalnym kolorem i odrosta prawie nie widac 🙂 W ciazy strasznie mi wlosy wypadaja, to teraz juz nie bede ich meczyc zadnymi farbami.


a moje włosy o dziwo od drugie trymestru zaczęły mnie wypadać i mniej się przetłuszczać...teraz z przetłuszczeniem to mniej więcej do normy wróciło, ale głowy się nadal trzymają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie po wycieczce do Lądka Zdroju, ale sie wybralam 🙂) Chcialam Nadii fote robic a tu ani baterii ani karty w aparcie 🙂 Normalne jak dla mnie...
Ale sie wkulam i poszlam do sklepu i kupilam...Nie zmarnuja sie 😉) a zdjecia musza byc 🙂)

Ja tam musze wlosy raz na miesiac, poltora pofarbowac. nie ma innej opcji 🙂
Ja wlasnie kumpeli ostatnio mowie, ze moglaby sobie zrobic wlosy wreszcie, a ona ze wrocila dopiero co od fryzjera i kupe siana zaplacila... masakra...;// jak mi sie to nie podoba...

Sie podsmialam troszke Emila z Ciebie 🙂 Ale tak sympatycznie 🙂 I sobie pomyslam. ze Doti pewnie zaraz rozsadnie odpisze co i jak 🙂) No isie nie mylilam.
Pepek sie chowa i wychodzi na pewno od zmian pozycji macicy 🙂)
A ja mam caly czas na swoim miejscu i mam nadzieje, ze juz nie wylezie do konca 🙂

Ide opedzlowac rzodkiewki, chwile odpoczac i mloda na plac chyba wezme, bo trzeba korzystac jeszcze dwa dni nam w sumie zostaly 🙂 Chcialam zostac do niedzieli, ale chyba bym juz w sobote z nudow umarla 🙂 Samochod stoi pod hotelem nieruszony, a ja dupa jezdzic nie chce ;// Ale z drugiej strony jaka to atrakcja dla mlodej zwiedzac kopalnie uranu 🙂) hehe 🙂)

Jestem mega ciekawa, ile bede wazyc jak wroce do domu. Jeszcze nigdy tyle czasu nie przezylam bez wagi ;// a juz 4 dni sie nie wazylam ;// 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Buffy to masz dobrze 🙂 jak sobie pomysle, ze po ciazy jeszcze bardziej beda wypadac, to az przerazona jestem. Zawsze mialam grube, lsniace zdrowe wlosy, a juz polowy sie pozbylam, dobrze, ze chociaz nadal sa lsniace 😉


moje też szalenie wypadają, dlatego je obcięłam 😉 są błyszczące i mogłabym ich nie myć przez kilka dni, a przed ciążą to musiałam codziennie :/ więc tu duży plus... paznokcie mam w sumie bez zmian, może trochę bardziej miękkie są...
a włosów tez nie farbuję 😉 słońce mi je farbuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...