Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Doti współczuję tego nieporozumienia ;/ ale czasami tak bywa na allegro... ja już kilka razy miałam takie przeboje 😁 a najgorszy to wspominam do dziś... zamówiłam winietki na stoły na nasze wesele i przyszły ale całkiem inne imiona i nazwiska gości (pomylili sie) 😁 a właściwe przyszły 2 dni przed tym ważnym dniem 😁 no ale jakoś sie z gościem dogadałam i nic nie płaciłam dodatkowego a właściwa paczka była z dodatkiem dużego słonika na szczęście i kartka z przeprosinami 😁 heheh

wróciłam od dentysty... już mam dość tego wiercenia ;/ ale trzeba to przeboleć, w środę mam kolejną wizytę, i mam nadzieje że wtedy skończy mi go robić... i zacznie kolejnego. postanowiłam że w sierpniu chce mieć już zakończone leczenie wszystkich zębów! 🙂

a dzisiaj mam na 17 wizytę 🤪 muszę się doprowadzić do ładu 😁 już wiem że łatwo nie będzie 😁



Ależ masz przeboje z tym zębem......Nie zazdroszczę....
.....a jeśli chodzi o doprowadzanie się do ładu na wizytę,to od czego są lusterka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Doti napisał(a):
żeby było ciekawiej na paczce jest mój adres ale już nie mój nr telefonu. nie dziwię się że kurier nie zadzwonił że jedzie 🥴 jak sprzedawca z taką liczbą pozytywnych komentarzy może popełnić taki błąd????? a co jakby to była paczka za granice??
Miałam podobną sytuację-dostałam części do wędki zamiast zamówionego towaru.Dodzwoniłam się do kuriera i podmienił paczki 🙂.
tylko że ja nie mogę sie dodzwonić do kuriera bo nie mam do niego numeru tel. a na paczce którą dostałam jest mój adres więc pomylili się przy pakowaniu/adresowaniu...


Wejdź na stronkę www danej firmy kurierskiej i zadzwoń,(ja tak zrobiłam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Wrześnióweczki,mam pytanko........bo znowu przewalam torbę do szpitala.......
Będziecie zakładac Waszym bąblom coś pod pajacyk w szpitalu?.....czy na gołe ciałko??.
Ja jeszcze torby nie pakowałam ale pod pajacyk to chyba bodziaka z kr rękawem. Wszystko zależy od temperatury jaka będzie... zakłada się o 1 warstwę więcej niż sobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Doti musisz dzwonić do sprzedającego, bo to jego pomyłka ...
nie denerwuj się... dogadasz się i wszystko będzie ok, cierpliwości 🙂
Pisałam do nich maila i na gg - nr tel nie mają podanego na stronie a ten co jest na przesyłce jest chyba wyłączony bo poczta się włącza... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeeeeeeeeej udało mi się dodzwonić do nich!!!!! Super!!!! Nerwy mi trochę się uspokoiły bo z konkretną babką rozmawiałam 🙂 Mają sobie posprawdzać wszystko i jak już dojdą do ładu z tym wszystkim to mają mi wysłać towar kurierem i tą odebrać. Może na koniec tygodnia będzie to co miało być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi nigdy jeszcze nie zdarzyły sie takie pomyłki. ale za to kurierzy czy listonosze zawsze zostawiaja paczki u sąsiadów 🙂 nas nigdy nie ma w domu 😁
kuźwa mąż dzwonił że jagody po 20 zl za litr :/ ale kupił 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia to super, że z Maksiem wszystko dobrze 🙂

Karola ja też mam pełno pietruszki-dostaliśmy od męża brata z ogródka i wcinam jak królik teraz 😉
ale chyba ten napój zrobię co kiedyś (chyba Ty?) wrzucałaś :0 z pietruszki i cytryny.... zobaczymy co za "świństwo" z tego wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,ja polecam napój z pietruszki.Jest pyszny!.
Wycisnąc sok z pomarańcza/grejpfruta,(jak kto woli).Wycisnąc sok z połowy cytryny.Wlac sok do miksera.Zmiksowac kiwi.Dorzucic pietruszkę.Zmiksowac.Dodac miodu do smaku.Wrzucic kostki lodu.Smacznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... będę kombinować z tym napojem 🙂

a jeszcze Wam zapomniałam napisać-oglądałam wczoraj gazetkę z Makro (do 23.07) i tam był proszek Biały Jeleń (kolor lub biel) 1,9kg za 15zł i chyba 20gr. Także cena dość niska 😉 może komuś się przyda ta informacja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiadku .
Teraz mała ma czkawkę , zawsze jak zjem czegoś więcej to się uaktywnia 😁
Powiedzcie mi ile dziennie powinno się mieć tych skurczy przepowiadających ?
Bo ja mam ich troszeczkę dużo i zastanawiam się czy mam panikować 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi a nie mylisz czasem b-h z przepowiadającymi?To chyba nie to samo bo mi położna zwracała uwagę jak je pomyliłam... Bo gdzieś czytałam że braxtona na pewno nie są w regularnych odstępach i powyżej 10 dziennie chyba powinno niepokoić.....

Buffy u nas w Makro można kupować TYLKO hurtem więc jeśli jest w paczce 10 worków proszku to tyle musisz kupić ...

U nas grzmi i zapowiada się na burzę 🙂 Fajnie 🙂
Poza tym gadałam z gościem u którego zamawiałam i obiecał że wyjaśni sprawę jak najszybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się.
Nadrobiłam strony z dwóch dni.
Jak czytam jakie macie zachcianki to nie mogę wyjść z podziwu. Ja mam apetyt taki jak przed ciążą, nie mam takiego czegoś,że ale bym sobie coś zjadła,ale nie wiem co heheh.Nie mam też konkretnych smaków na cokolwiek. Jem to co akurat mam.
Dziś miałam super noc, bez żadnej pobudki,bo wczoraj znów była tragedia,Boże jak plecy bolały i wogóle czułam jakby mała miała nie ponad 2kg tylko z 5 🙂
Na szczęście,że są dni i noce,gdy jest dobrze, a nie cały czas tylko źle.
Wczoraj byliśmy w Poznaniu po nowy telewizor. Tyle się nachodziłam i nastałam że nogi miałam w dupie 🙂
Za jakieś 2 tygodnie jedziemy po wózek i jak go kupimy to mamy wszystko w stu procentach 🙂
Ja cały czas mówię,że mi taka pogoda jak jest teraz, pasi na maxa 🙂 w tym roku gorączka nie dla mnie 🙂 Tak jak teraz,może być do września.
Kurde dziś kolejny raz zrobiło mi się słabo,serce waliło jak młot,mroczki przed oczami, nogi mi się ugięły i w uszach szum jak w kolejce górskiej na Kasprowy.haha.Podejrzewam że drastycznie spadło mi ciśnienie,bo zmierzyłam i miałam 80/58 a puls 105. Ale pewnie na tym etapie to normalne.
Drogę do Poznania wczoraj zniosłam tak sobie i boję się już tej niedzieli jak pojedziemy za Poznań na te chrzciny. Muszę wziąść poduchę pod plecy, bo wczoraj uratowała mnie torebka 🙂
Przyszedł dziś ten bukiecik z pampersów,jest śliczny.
Co do chodzika, to może zdarzają się przez niego wady postawy ale na pewno nie jest to murowane, bo dzieci moich braci i siostry ( 6 dzieci) uczyło się w tym chodzić i nie mają żadnych wad a niektóre z nich są już nastolatkami. Ja za to nie miałam tego, a wadę postawy mam 🙂
Któraś z Was (chyba Buffy) pisała o rozstępach na brzuchu.A może to rzeczywiście tylko widoczne żyły? U mnie też się pojawiły żyły,ale nie powinnaś ich raczej pomylić z rozstępami bo z tego co wiem to świeże rozstępy są czerwone, stare bieleją, a żyły mają inny kolor 🙂
Natalia współczuję śmierci babci 😞 Trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Promocja na Lovele ale powyżej 2 kg jest też w Biedronce.....

Dzisiaj i ja jakoś strasznie senna jestem.Może to i przez pogodę..........a kawy nie będę piła.......Jakoś trzeba będzie się przemęczyc.....
Kupiłam dzisiaj liście z malin....Będę pic po 36 t.c........Ciekawe czy będzie efekt..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...