Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my wrocilysmy,zas ciuchow nakupowalam ale dla mojej starszej ide pranie nastawic.
Na obiad zupka jarzynowa i chyba takie male pizzecinki zrobie.
Moj w domku ale co z tego jak spi i jak wstanie to zje i do pracy bedzie jechal,tow sumie tez samotnie 😞
No nic ide lazienke posprzatac bo juz mi chyba z 5 dzien schodz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Sandra ja chcialam ze by M mi malowal, ale pewnie by mi cale palce zamalowal tym lakierem, to juz wole sie sama pomeczyc 😁
Daj znac co tam lekarz powie, jasne, ze lepiej isc sie skontrolowac 🙂


moja sis ma jakąś laskę, która za 30zł robi cały pedicure z frenchem 😁 więc się chyba do niej przejade... mam też kumpele, która uwielbia robić pazurki, ale jakoś tak psiapsiółce syry pod nos podkladać to mi głupio, zwłaszcza, że nie będzie chciała kasy za to...
a raz na jakiś czas ciężarnej tez się nalezy piękny wygląd stóp 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
A milam zapytac jeszcze gdzie polozna ci te wszystkie wyniki badan wkleja jak nie masz ksiazki ciazy,bo ja tez musisz ze soba do porodu zabrac?

Dzięki za listę 😉 spakuję to samo.
Ja mam zieloną książke ciąży, ale nie ma wniej żadnych rad i zaleceń co do pakowania itd. Na ostatniej szkole rodzenia położne mówiły do nas o różnych książkach które powinniśmy mieć, a żadna laska z mojego "rejonu" ich nie miała. Pewnie był jakiś deficyt:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Kochane dziecko dało mi pospać bo sam zasnął od tego masowania nóżki 😁 Od 9 do po 11 spaliśmy i obudziło mnie szaleńcze skakanie Laury po brzuchu i znęcanie się nad moim pęcherzem... Później poszliśmy coś zjeść, ja napiłam się kawki bo dziś mnie spanie bierze niesamowite i na polko.
Popołudniu koło 17 jedziemy do kuzyna M na grilla... jakoś się nie cieszę z tego powodu 🤢 🤢 🤢 ciężko mi dziś znaleźć wygodną pozycję bo Lala tak się rozpycha strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie tak w ogóle 😉 Noc masakra, jak i u was. Tak mnie plecy zaczeły nawalać w dolnej części, że nie wiem jak się ruszać mam:/ Mój M wstał pierwszy, posprzątał łazienkę, poprasował, zrobił śniadanie 🤪 normalnie pełen serwis 🤪
initram, mam siniaczka na brzuchu i boli dość mocno. Az do kaczki mi się ten ból ciągnie. Ale niby jest wszystko ok, więc się nie denerwuje:/ Współczuje takiej nieprzespanej nocy! potem cały dzień jest do bani.
Doti, ale ty masz sny 😁 nic tylko książke pisać 😁
buffy, ta hurtownia to jakiś żart. Oby wszystko ostatecznie Ci dostarczyli:/
Emi jakie kolory wybrałaś do pokoju?
Sandros Ty się wogóle nie zastanawiaj, bo lepiej porównać te badania i mieć pewność że wszytko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, dopiero co sie wykapalam.. i lep mnie nawala niemilosiernie...
a dwa ze uspokoilo sie wszystko, wiec na szczescie to pewnie tlko wmozona wydzielina...

Jutro juz moj gn wraca z urlopu, wiec zawsze od rana moge do niego podejsc do szpitala...

Kupil mezowaty wlasnie cappucino i drozdzowki i chyba sobie dogodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ciesze się, że jest taka pogoda za oknem 🙂
Mam weekendowego lenia więc nawet do kompa mi się nie chce siadać 😁
Całe dnie leże i wypoczywam po jeszcze troche źle się czuję...

Zaraz biore się za obieranie ziemniaków na obiados 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama w sobotę przed przyjazdem do domu była w sklepie Cocodrillo i nakupiła bodziaków 😁 sama się zdziwiłam, że w takim sklepie cena nie przekraczała 8zł... Dlatego w sierpniu będę musiała tam jechać i nakupować czego mi brakuje 🙂 To kilka z nich:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/1020541.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4560/1020541.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/1020542.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/671/1020542.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Lupilu mam przeurocze śpioszki i śpiworek dla Małej a z Tesco, z tej ich sieciówki F&F mam fajną bluzę na jesienne, ale troszkę cieplejsze dni. Po praniu nic się z nimi nie stało i przynajmniej wizualnie wyglądają na bardzo dobre jakościowo 🙂 Rzeczy z Lupilu były w cenie bardzo przyzwoitej, a ta bluza z Tesco była w jakiejś dziwnej przecenie, więc wzięłam, bo obniżka z 39 zł na 19 zł to chyba dobra promocja 😉

Emilia, śliczne kolorki dobraliście do pokoju 🙂 Jak poszło skręcanie łóżeczka?

Ja idę wziąć prysznic a potem lecę kibicować naszym siatkarzom 🙂 Kupiłam sobie brzoskwiniową Bavarię 🙂 Będę się w czasie kibicowania delektować 😁

Miłego wieczorku! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Cos dzis dzien jakis do dupy... ;// ja sie tez nie moge ulozyc, miejsca znalezc...;//


chyba mega do dupy 😉 bo i na forum od rana mam tylko dwie stronki do nadrobiena 😜

jednak polazłam jeszcze na te wyprzedaże i w mothercare kilka zestawów na "za rok" kupiłam wszystko po 19zł 😁
i sobie kiecke kupiłam, bo stwierdziłam, że w tym mi teraz najwygodniej 😉

Tusia śliczne ciuszki 🙂
Sandra byłaś wreszcie na tej izbie czy dałaś sobie spokój?
Emi wrzuć fotkę pokoiku 😜

słuchajcie... lista zrobiona 😁 😁 😁, jutro zabieram się za zamawianie na allegro wyprawki dla siebie i tych wszystkich drobiazgów dla szkraba... już wiem co i u którego sprzedawcy, chyba... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Deira przepyszna jest ta Bavaria, szczegolnie zimna...

Ja do konca ciazy nie ruszam, bo sobie ostatnio pozwolilam za bardzo ☺️
Choc w sumie ona 0.0, to pewnie jak zwykly napoj gazowany...


ja lubię najbardziej tą pszeniczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...