Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos: podziwiam za odwagę.......Ja bym nie wiedziałą jaki rozmiar buta kupic..........Póki co mam skarpetki dla synka....

karolka: zleci Ci,zobaczysz.......Mi ostatnie tygodnie mijają migusiem.......

inirtam: niebawem koniec lata......a na sklepowych wystawach już od dawna jesień......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po wizycie jestem strasznie zadowolona i nie zaluje ze poszlam 🙂 rozwarcie bez zmian lekarz powiedzial ze mysli ze u mne to odbedzie sie spontanicznie dopplera zrobil wyszedl prawidlowo mala zdrowa kaczuszke ladnie pokazala no i niestety moj prowadzacy przeoczyl paciorkowca ale na szczescie ten lekarz pobral mi wymaz z pochy i odbytu dostalam skierowanie do szpitala jezeli do srody nie urodze to ze skierowaniem i na indukcje no i dosc wysokie cisnienie mam 150/83 jezeli caly czas bedzie takie badz podskoczy to szpital raz i wtedy tez wywolanie tak wiec czekam 🙂 aaa i powiedzial ze mam sie nie oszczedzac 🙂
i ze moja kobitka wazy juz 3589g 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mialam robiony poprostu wymaz z pochwy ze wzgledu na to ze mialam zagrozenie przedwczesnym porodem i stad ta coli
no tez nie wiem jak mogl nie zlecic mi paciorkowca zdziwil sie ogolnie bardzo powiedzial ze jezeli by wyszlo ze jestem nosicielka to wtedy moglby wyjsc jak on to nazwal podczas poodu niezly "pasztet" teraz jestem o wiele wiele spokojniejsza i wiem ze jak nie w tym tygodniu to juz w nstepnym bede tulila moje dzieciatko kochane ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi: super wieści..........teraz tylko cierpliwie czekac.......Oby akcja sama się rozwinęła i obyś nie miała indukcji-tego Wam życzę......Córka-wagowo w sam raz 🙂.Miałabyś się czym stresowac jakbyś miała jeszcze nosic brzuszek z m-c...a tak to wagowo idealnie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra mam antybiotyk ale nie mam zrobionego paciorkowca antybiotyk ma wlasnie na ta e.coli zaluje ze od poczatku nie chodzilam do niego ..
poprostu moj prowadzacy jest jakis chory i za chuja juz do niego nie pojde wiecie jak mi glupio bylo jak mnei badal i pytal a ja o niczym nie mialam pojecia bo prowadzacy o niczym mi nie mowil a jak powiedzialam mi przyklad co pytalam prowadzacego o ta e.coli czy grozi mi czy dziecku i odpowiedzial ze nie jestem od tego zeby wiedziec to oczy zrobil jak 5 zlotych
mamusiak tez bym wolala zeby obylo sie bez lekarz kazal sie nie oszczedzac wiec jutro ide na jakis wiezowiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia, cieszę się, że z Małą wszystko dobrze 🙂 No i wagowo idealnie 🙂 Teraz już tylko czekamy na Biankę 🙂
Ale ja tak nie do końca zrozumiałam - ten wymaz na paciorkowca miałaś dopiero dziś robiony, czy dziś już dostałaś wynik i jest dodatni ? Twój lekarz prowadzący przeoczył, że masz paciorkowca, czy przeoczył badanie?
Tak się dopytuję, bo ja chyba prywatnie zrobię sobie to badanie, bo mój gin ma jakieś średniowieczne podejście w tej kwestii... 😞
I jaki antybiotyk bierzesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomo, ze lepiej miec zawsze wymaz zrobiony anizeli brac "na zapas",ale mowie, ze postepowanie szpitalne odgorne powinno byc takie, ze kazda rodzaca, ktora nie miala posiewu powinna dostac antybiotyk okoloporodowo.. jak np. u nas w szpitalu...
A wiadomo, ze nie kazda rodzi po 36... albo wizyta wypadnie jej w pon a urodzi w pt wczesniej 😉

Wyniku na pewno nie dostala od razu, bo to sa bakterie na posiewy czeka sie kilka dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiadomo, ze lepiej miec zawsze wymaz zrobiony anizeli brac "na zapas",ale mowie, ze postepowanie szpitalne odgorne powinno byc takie, ze kazda rodzaca, ktora nie miala posiewu powinna dostac antybiotyk okoloporodowo.. jak np. u nas w szpitalu...
A wiadomo, ze nie kazda rodzi po 36... albo wizyta wypadnie jej w pon a urodzi w pt wczesniej 😉

Wyniku na pewno nie dostala od razu, bo to sa bakterie na posiewy czeka sie kilka dni..

czeka sie tydzien bo niby w ciagu tygodnia jezeli cos ma sie wyhodowac to sie wyhoduje i mi sie wyhodowalo z wymazu szyjki macicy e.coli
a pacorkowca nie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...