Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry laseczki 🙂

alez mi się cudownie poprzestawiało coś 🙂 już 3 noc śpię w zasadzie normalnie 🙂 raz wstaję na siku, ale wczesniej niż dotychczas, bo po 2....a potem śpię do rana 😁 😁 😁 dziś pobudka równo o 7 😉
tzn. przebudziłam się też wcześniej, o 5.50 ale czułam, że jeszcze mogę spać i zasnęłam 🙂

plany na dziś: kolejne dwa okna (balkonowe tym razem) i skończyć garderobę, bo wczoraj nie miałam weny, co i jak w niej poukładać... a M wybywa do pracy, więc lepiej mi się będzie wszystko ogarniało 🙂

miłego dnia Kuleczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja .
Ale sobie dzisiaj pozwoliłam pospać 🙂
Dzisiaj mam w planach działkę bo nie chcę siedzieć w domku .
Emi niezle z tym badaniem Cię zrobili .
Córeczka widze już fajną ma wagę więc możesz śmiało rodzić .
Nie bójcie się dziewczyny wywoływania porodów , ja miałam i jakoś zle tego nie wspominam .
No chyba że coś się zmieniło na gorsze ,ale raczej wątpie.
Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane z rana 🙂 o dziwo juz nie spie 😁 jak jest M to spimy dp 10 a teraz po 7 pobudka ubralam sie i poszlam do labolatorium 🙂 z rana bolaly mnie pachwiny a teraz chyba za szybko maszerowalam bo dopadl mnie bol podbrzusza
na wyniki musze czekac do poniedzialku tak wiec wollabym nie rodzic zeby ten dokument miec przy sobie
mixi no nie powiem bo tez bylam zaskoczona tym jak mnie prowadzacy zalatwil 🙂 a co do wywolania mam mieszane uczucia ze kroplowa nie pomoze i tak beda mnie meczyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂
Dzisiaj odnotowałam "tylko" 2 wyjścia w kierunku łazienki 🙂.Nie jest źle 😁

Słyszałyście że w przyszły wekend mają byc znowu upały??.27,28 stopni?........ 😲 😠 😁 😁

Też długo nie pospałam 🙂.Właśnie robię śniadanko.
Dzisiaj w planach -jedziemy pod domek za miastem.Ma byc ładna pogoda.......więc skorzystamy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie 🙂 a ja dzis mialam super noc - ani razu nie wstalam na siku, dopiero o 7.30 mnie popedzilo 🙂
Emi ale mialas przeboje z tym glupim lekarzem, dobrze, ze w koncu poszlas do innego 🤔

U nas dzis szaro, mozliwe, ze pozniej bedzie padac, wiec leniwy dzien sie zapowiada...nie lubie takich...fuuujjjjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam się jak zachowują się dzieci przed porodem czy można coś wyczuć po ich dziwnym zachowaniu 😁
Pewnie nie ,to by było zbyt piekne ,żeby było prawdziwe .
Moja mała dzisiaj jeszcze ani jednego ruchu nie wykonała , pewnie bieże przykłam z małej Emi . 😁
Zaraz idę się plackiem położyć i ją powściekać ,a co jak ja wstałam to i ona już niech nie śpi 🙂
Potem będzie na odwrót 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂

ja już po śniadanku i myślę za co się zabrać... przydałoby się posprzątać nieco, okna są do umycia, poprasować i kwiatki mam do przesadzenia... ale jakoś chęci do wszystkiego brak..nic mi się chce

podziwiam te, które mają teraz motorek w pupie i naginają ze sprzątaniem domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati ja tez mam lenia, nic bym nie robila...to jest po prostu straszne 🤨

Moja malutka jest zawsze aktywna jak juz sie do lozka poloze, ale wczoraj w ogole sie nie ruszala, no wiec postanowilam ja troche rozruszac 🙂 bujalam, bujalam i nic, mowilam do nie, pukalam, az w koncu zalaczylam muzyke - mlodego Krzysztofa Antkowiaka 😁 😁 😁 pospiewalam i od razu sie ruszyla 😁 chyba krzysiu przypadl jej do gustu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dostalam wycieku z jednego cyca dawno tego nie bylo 😮
tez musze dzisiaj posprzatac ten syf bo patrzec nie moge 😮
mixi tylko nie poanikuj 😁 mala na pewno sie ruszy 😁 ma akurat lenia z rana i tyle 🙂
karolka teraz to juz mam pewnosc zeby nie miec stycznosci z prowadzacym przeszedl sam siebie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry a ja miałam obchod...w sumie jest ok bo w przyszłym tygodniu zadecydują o zakończeniu ciąży. Z ich wyliczeń dopiero w sobotę kończę 39tydzień masakra ale tak każda dziewczyna ma tu obniżony. No więc może na przyszły tydzień będzie więcej dzieciaczków 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie dzisiaj tez wyspalam, bo Nadia spala u siostry 😉 Siostra pewnie srednio wyspana 🙂) haha...
Jutro dzien adaptacyjny w przedszkolu, wiec konczy nam sie leniuchowanie.. a od poniedzialku to juz wogole, bo na 8 trzeba byc zwartym i gotowym na sniadanko w przedszkolu 😁

Te dwa dni bede teraz zapierniczac,bo krzesla musze poprzywozic , stoly porozkladac itp. ale zajme sie tym chyba w piatek od rana.

Ide kuchnie ogarniac, bo Halina wroci z dzialki 🙂 i po co ma byc halas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
U mnie nocka super 🙂 Jednak muszę chodzić spać gdy mi się dopiero konkretnie zachce, czyli tak jak wczoraj, po meczu, jakoś koło wpół 1 w nocy 🙂 spałam ciągiem do wpół 5, wyjście na siku i ciągiem znów do 8 rano 🙂
M mówił że tak dziś chrapałam że nie mógł usnąć. hehe. Niby położyłam głowę na poduszcze i od razu chrapanie. Mam nadzieję że po ciąży to minie !!!!!! i ten wiecznie zatkany nos bez powodu.wrrrrr.

Nie mówcie że w przyszły weekend upały.....Mam nadzieję że na weekend mnie już wypuszczą z małą ze szpitala,bo upały w szpitalu to koszmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Ja już po śniadaniu i właśnie piję sobie kawę a spałam jak zwykle dobrze hi hi 😁
A co do chrapania i zatkanego nosa to ja też tak mam 🤢
Coś czuję, że dzisiaj będzie ciężki dzień bo leń mnie taki dopadł, że szok. Mam ostatnio takie przeplatane dni - jeden dzień aktywny i pełen energii a na drugi leń nieziemski 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...