Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry kuleczki ! 😉

Pestka a ja coś czuje że Ty na weekendzie się rozpakujesz 😉 trzymam kciuki!
Karolka ja jakoś nie myślę o swoim terminie... bo dla mnie też jest on bardzoooo odległy... 😉

ja ostatnio jakoś spania w nocy nie mam... ale już się chyba do tego przyzwyczaiłam 😁 i od rana sprzątam dom... jakieś natchnienie mnie wzięło 😁
umyłam już jedno okno no i teraz zabieram się za balkon...

miłego dnia brzuchatki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja żeby nie było, że leń totalny jestem to umyłam okna w sypialni 🙂
a potem wyszło słońce i sobie resztę odpuściłam, poza tym spociłam się przy tym myciu tak że szok

mam satysfakcję że chociaż tyle zrobiłam dziś póki co 😜
idę chyba zaraz do wanny się wymoczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Ja też mam lenia strasznego ostatnio, ale dziś trzeba się wziąć za siebie, bo czeka mnie wizyta u gina 🙂 Ciekawe co u Wojtka 🙂 Trochę go pobujaliśmy od rana z M, tak nas jakoś naszło 😉 Młody z wrażenia czkawki dostał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mojej małej cisza i spokój .
Może z 3 razy się ruszyła jak zjadłam śniadanko .
No cóż odpoczywa przed trudami porodu i mi daje też święty spokoj.
Ja może dzisiaj umyję okno w kuchni bo jak zaświeci słońce to jest koszmarnie brudne.
Muszę to zrobić poki mój M śpi bo on to tylko by mi kazał leżeć ,a ja się wściekam ,że chora nie jestem . 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część.
Za to moj od rana fikal jak szalony. Zdecydowanie ostatnie kilka dni rusza sie duuzo ponad normę swoją. Potem zaczęło sie coś dziwnego dziać. Ruszał sie pulsacyjnie z każda sekunda, w jednym miejscu. Ogólnie chyba 100 ruchów było. To nie była czkawka. Pierwszy raz coś takiego czułam. Po czym przestal sie ruszać.
Myślałam ze zwariuje, M przed praca jeszcze sie go starał rozruszac ale nic. Jak zdecydowałam jechać na izbę to coś mi tam nogą leniwie przejechał. Teraz generalnie też cisza...... Jak przed burza. Jak do lunchu nie wróci do normy jadę na ip.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane,podczytuje w wolnej chwili,moja przed porodem wogole sie nie ruszala ale nie wiem czy tak jest zawsze.
Zmobilizuje M to zdjecie wstawie,wlasnie sobie razem spia a ja ze starsza bo taka jakas obrazona na nie,nawet przyrulic sie nie chce,pewnie musi sie rzyzwyczaic ze juz nie jest centrum swiara 😉
Cyce bola bo mala to by chetnie co godzine wisiala na szczescie mleko jest:-) Trzymam za was wszystkie kciuki i czekam na nastepne wrzesniowe juz maluszki 🙂Buziaki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth koniecznie zdjęcia wstaw 🙂 Twoja starsza pewnie ma ciężkie przeżycia, ale szybko sie przyzwyczai. Szybciutko jesteś w domku, mam nadzieję ze u mnie też tak szybko pojdzie ;p

Czy ktoś wie, jak typowo ustawia sie.dziecko do porodu. Czy plecy ma przy plecach mamy a nogi od strony brzucha? Czy też plecy ma przy brzuchu mamy, a nogi w stronę organów mamy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Marylu też kiedyś się nad tym zastanawiałam. Nie mam zielonego pojęcia.

Isa, mówisz,że w weekend?Ciekawe czy masz dobrego czuja 🙂 Matko, wolę o tym nie myśleć 🙂 Mój M za to tak się już przejmuje, że po nocach spać nie może i myśli o porodzie.haha nabijam się z niego a on mówi, kurde uspokaja mnie jedynie to,że Ty jesteś taka dzielna i opanowana 🙂 Ja mówię, trzeba robić to co mówią,słuchać poleceń i nie panikować, wszystko MUSI być dobrze. Na dzień dzisiejszy innej myśli nie dopuszczam do siebie.

Kurde niestety komuś nie umiem przewidzieć porodu 🙂 sobie jakoś tak ubzdurałam,bo nie mam żadnych objawów, czuje się jakbym miała rodzić na zimę 🙂 Mała jest bardzo nisko,czuję jej główkę niziutko i strasznie naciska na krocze. wrrr

Emaleth, pokaż swojego skarba, pokaż 🙂

Karolka, mam nadzieję że możesz odbierać mmsy,bo na pewno Ci wyślę fotkę Nikoli byś wstawiła na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kuleczki 🙂

Podczytuję Was już od bardzo dawna bo też miałam być mamą wrześniową ale niestety się nie udało 😞 już się z tym pogodziłam ale teraz jak u Was takie emocje to wszystko tak jakby wróciło.. no ale nie ma się co załamywać, mam już dwa kochane skarby więc jest się dla kogo uśmiechać 🙂

Gratulacje dla wszystkich wrześniówek, które stały się sierpniówkami 🙂 a szybkich i jak najmniej bolesnych porodów dla tych które są jeszcze w dwupaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już prawię mogę rodzić... klapki do szpitala kupiłam 😁 jeszcze staniki 🤢 🤢 o zgrozo 😠 😠 😠 kompletnie nie wiem, jaki rozmiar kupić... pomierzyłam się i wyszło, że w cycach mam większy obwód niż brzucha na wysokości pępka... hahahah 😁 😁 😁

moje dziecię od wczoraj w zasadzie nie przestaje się wiercić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu przy pierwszym porodzie u mnie mala byla zle odwrocona i nie chciala sie juz przekrecic do tego cisnienie zaczelo jej spadac wiec musieli ja naszybko wyssac 😮
A u znajomej jakos polozna pomogla sie malej odwrocic ale nie mam pojecia jak,jej maz powiedzial ze wsadzila jej reke i odwrocila dziecko 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...