Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Natalia dajesz, dajeeeesz !! 😁 😁

No to może czwartek Wam pasuje moje Drogie Panie S. i K. ? 🙃

pasuje 🙂 czyli wstepnie czw o 14 na cytadeli? 🙂


Oczywiście 🙂 my możemy się spotkać gdzieś po drodze jakoś bo będę już na Przyjaźni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Natalia dajesz, dajeeeesz !! 😁 😁

No to może czwartek Wam pasuje moje Drogie Panie S. i K. ? 🙃

pasuje 🙂 czyli wstepnie czw o 14 na cytadeli? 🙂


Oczywiście 🙂 my możemy się spotkać gdzieś po drodze jakoś bo będę już na Przyjaźni 😁


jak najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Natalia dajesz, dajeeeesz !! 😁 😁

No to może czwartek Wam pasuje moje Drogie Panie S. i K. ? 🙃

pasuje 🙂 czyli wstepnie czw o 14 na cytadeli? 🙂


Oczywiście 🙂 my możemy się spotkać gdzieś po drodze jakoś bo będę już na Przyjaźni 😁


jak najbardziej 🙂


No to jesteśmy w kontakcie 😘

Ja uciekam jeszcze do sklepu po jakieś chipsy, bo naszła mnie mega ochota i pewnie obejrzę z M jakiś film na necie, bo w tv raczej dzisiaj nic nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest Majka :-) urodzona o godzinie 23.56. Jest teraz na neanatologi z racji tego z ta wadą serduszka. Czuje się bardzo dobrze...tylko jeszcze nie znam wagi i wymiarów ale jest długa nawet:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) A poród nawet szybko przebiegł o 21.40 przebili pęcherz dostałam lek przeciwbólowy coraz mocniejsze skurcze parcie na odbyt...i kilka parc skurcze i była Malutka. Bartek był ze mną przy porodzie...Malutka dostała 10punktów,tylko ma rozczep górnej wargi na ustach ale podniebienie jest całe. Leże Narazie na sali poporodowej bo nie ma miejsca na oddziale. Jeżeli będę na nogach dobrze się czuła będę mogła iść do małej. Kurcze dziewczyy jestem tak szczęśliwa że masakra!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super wieści o poranku . 😁
Ja już nie śpie ,siedze i żłopie kawke .
Po wczorajszym spacerku nawet dzisiaj czuję się dobrze nic mnie nie boli sięc jest ok.
Zaraz muszę budzić córkę na rozpoczęcie roku szkolnego , aż mi się robi niedobrze znowu się zacznie marudzenie . 🙂
Dzisiaj gin zobaczymy co tam w trawie piszczy 🙂
Miłego dnia odezwę się jak wrócę . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki i brzuchatki 🙂
nie bylo mnie dwa dni a tu już 4 nowe mamuśki się pojawiły 🤪 ładnie gonicie...
dla wszystkich świeżo upieczonych mamusiek życzę zdrówka i sił! i szybkiego powrotu do domu! 😉

ja od 3 nie śpię... co 30 min mam dziwne bóle brzucha i krzyża 😮 sama nie wiem czy to mały tak mi naciska czy co... jak narazie ból jest do zniesienia więc nie panikuje :P zobaczymy co się będzie działo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super Natalia!! wreszcie!! 😉

ja dziś zaliczyłam noc nawet bez wstawania na siku 😁 wieczorem miałam kilka bolesnych skurczy, ale po nospie się rozeszły trochę i mogłam spać spokojnie 🙂 też mam bóle od kręgosłupa, ale to dla mnie nic nowego, bo przy okresie zawsze było tak samo... tym razem jest nawet lepiej, bo ból pojawia się i znika 😜 a przy okresie trwa nieustannie 😜 hehe...
macica sobie ćwiczy, bo obstawiam, że to te przepowiadające i nic więcej, a M zdziwiony, że cały brzuch przy tym tak twardy... co on do mnie gadał wieczorem, o rany 😮 \"może sprawdzę Ci rozwarcie\" hahaha... jak on biedny nie wie, co to rozwarcie jest 😉 ale przynajmniej pośmiałam się między skurczami... panikarz jeden i jak ja miałabym go mieć ze sobą... o matko głupoty by gadał jak za każdym razem u gina przy usg 😉

Pati, zaczynamy 39tc 😉

Właśnie doczytałam, że i Aisza już z Boryskiem 🙂
pękamy laseczki, pękamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzusie i Mamusie 🙂 Pięknie pękamy hihihi Która następna????
My wyspani, zrelaksowani po wizycie u dziadków, nie śpimy od godzinki. A za godzinkę muszę się przejechać na zakupy po pampersy i wkładki laktacyjne i zapisać Małą do ośrodka zdrowia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam, no co raz bliżej jesteśmy, ale prawdę mówiąc jakoś nie dociera to do mnie, że za chwilę będę mieć swoją kruszynkę, może przez to, że żadnych objawów nie mam

nawet wczoraj z M wieczorem sobie tak rozmawialiśmy, jak patrzyliśmy co ta nasza Gabi z moim brzuchem wyrabia - mąż się zachwycał jej wygibasami 🙂 i wierzyć nam sie nie chce, że za chwilę będziemy rodzicami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u nas podobnie... tak sobie uświadamialiśmy, że to już ostatnie takie nasze wspolne chwile, gdzie jesteśmy tylko we dwoje... i za moment całkiem zmienią się priorytety, ale oboje chyba oboje nie możemy się już doczekać tej zmiany 🙂 choć na pewno początki nie będą łatwe...

Doti... tyle energii przy dwójce maluchów 🤪 podziwiam 😉

tak właśnie patrzę, że Maja i Borys to pierwsze wrześniowe dzidziusie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie przed wekend,ale nadrobiłam ponad 20 stron 🙂 🙂.
Witam się w 40 tygodniu ciąży 🤪 🤪.Normalnie nie dowierzam.........Niesamowicie szybko mijają mi ostatnie tygodnie ciąży... 🙂

Wielkie gratulacje dla nowych mamuś 🙂-Edith, Madzia,natalia:).Szybkiego powrotu do zdrowia mamusie).
Super że wrześniowe dzieciaczki zaczynają nam się pojawiac....
U mnie na razie cisza......Wczoraj miałam trochę skurczy i bóle krocza,ale minęło.........Poza tym mój synuś dostał przykaz żeby nie wychodził do środy włącznie.Mam nadzieję że posłucha mamusi 😁.
Dzisiaj idę na KTG,....a w czwartek na wizytę.

Aisza: zmykaj na IP.Sączące się wody to wystarczający powó aby Cię przyjęli na oddział........

sandroos: Wszystkiego Naj dla córy 🙂 -,(wiem że spóźnione ale szczere).
Widzę że trochę podobne jesteśmy do siebie......ale w tym wypadku patrzyłabym na siebie a nie na innych...

Doti: cieszę się że malutka pozwala Ci na wypoczynek.Dużo leż,co by Ci się krocze podgoiło........

Deira: obserwuj.........póki co zaciskaj nogi na te 10 dni.Ja muszę trzymac do środy włącznie.Później mogę rodzic 🙂Mogę i ja prosic o plan szczepień?.

mixi: super wiadomości!.Córą okazała się jednak na 100 % Wiktorią 😜. To teraz pozostaje tylko czekac cierpliwie. Chociaż masz szyjkę skróconą i rozwarcie a u mnie zamek GERDA póki co 😁 😁

Pestka
: mi też minęły już 2 terminy 🙂.Przede mną jeszcze chyba 4 🙂.Najbliższy to 5 września 😜

Tusia: łądny avatarek 🙂


Sandra,Karola,Tusia
-będziecie wyglądac uroczo na spotkaniu- 3 brzuszki 🙂
Poprosimy o fotorelację 🙂

isa: to się zmobilizowałaś szybko z wyprawką......Paminętam że całkiem niedawno nie miałaś praktycznie nic,a tu proszę- wystarczy spiąc 4 literki i niemalże wszystko gotowe. 😁 😁Super!

szczesliwamamo: Wszystkiego najlepszego 🙂.Cierpliwości........Mnie też lekarz nakręcał na drugą połowę sierpnia i co?.Dalej 2 w 1 😁

Emilia: oooooooo, to też się odczopowujesz powoli 🙂

Deira
: owszem to są drogie kremy,ale jakie wydajne.Z pewnością wysoki filtr możesz stosowac przez okres jesienno,zimowo,wiosenny.....kremu nakładasz niewiele więc i starczy na długo........

inirtam:
trafiłaś po prostu na takiego lekarza.......W każdym szpitalu trafi się tego typu bufon.Niech Cię to nie zniechęca......Mam nadzieję że następnym razem trafisz na kogoś z powołania i że kolejne skurcze okażą się tymi właściwymi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki okołoterminowe trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie 😁

Pokój już ogarnęłam, pranie niestety musi poczekać bo mgła za oknem że nic nie widać :/ Może później słoneczko wyjdzie. Prasowanie chciałam ogarnąć na raz z dzisiejszym praniem więc też do popołudnia muszę czekać. Na zakupy nie pojadę bo się okazało że mój M nie zostawił mi pieniędzy 😠 będzie sam zasuwał po pracy!
Zużyłam już całe opakowanie wkładek laktacyjnych (ok 30 szt!). Tylko dziś w nocy poszło 6... tak mi się z cycków leje.... poza tym kolejny raz stwierdzam że wkladki J&J są do d.... bo całe sutki mam w kłaczkach i muszę obierać zanim dam Małej do jedzenia 🤨
Tak w ogóle to boli mnie żyła po wenflonie. I to nie tylko w miejscu wkłucia i tam gdzie była ta rurka wprowadzona ale w drugą stronę też. Trochę to spuchło i boli przy dotyku jak siniak. Nie wiem co o tym myśleć.

Inirtam energii mam aż za dość... nosi mnie i czasem nie wiem co zrobić ze sobą, a powinnam leżeć i odpoczywać żeby kroczę nie puchło... No ale z Matim nie zmieniło się nic szczególnie, Lusia śpi sobie albo fika w łóżeczku więc też jej nie przeszkadzam 😉

Buffy Ty pytałaś o cukry Małej? Jakby się nie unormowały to by nas ze szpitala nie wypuścili 🙂 Teraz mam nadzieję jest już w porządku choć sama nie kontroluję - nie było takiego zalecenia. Za to muszę u siebie skontrolować przez 2-3 dni bo po porodzie jeszcze tego nie robiłam a powinnam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti.. nie chciałabym Cię straszyć, ale jak będzie Cię dalej bolało po tym wkłuciu, to może trzeba to skontrolować, zeby Ci się tam zakrzep żaden nie zrobił... mojej siostrze po niby zwykłym pobraniu krwi się tak zrobiło i kto wie, co by było, gdyby w szpitalu nie pracowała i w porę nie zareagowała... z tym nie ma żartów... bo jednak już trochę czasu od wkłucia minęło, więc raczej śladu nie powinno do tej pory być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Dziś 40 tydz + 2 dz........
Dwa kolejne maluchy na świecie.Majeczka wycelowała idealnie w terminie, choć gdyby poczekała 4 minuty, byłaby z 3 września 🙂
Kurde Tabelka się zapełnia, aby przerwa jest tam gdzie ja jestem wpisana.hehe. Wiedziałam,że tak będzie, wiedziałam,że doczekam tej dzisiejszej wizyty. A tak ginka życzyła mi,bym do tego czasu urodziła 🙂
Chwilami boli mnie brzuch i krzyż,ale co to takiego....nic.

mixidixi napisał(a):
Ojoj ja zaczynam 40 tydzień 😮 masakra jakaś 😁

A co ja mam powiedzieć? Od soboty leci mi 41 tydz 🙂

Tak jak pisałam, przewidziałam,ze teściowa do mnie zadzwoni, ale nie odebrałam,bo spałam i nie oddzwoniłam później bo wiedziałam czym to pachnie.Zapyta czy rodzę.....wrrrrrrr
Emi, gratki dla mamy, teraz wszystko się między Wami ułoży. Super wiadomość.

Podejrzewam, że dziś podskoczymy. Zawsze jakieś dwa, trzy dni mu to zajmuje zauważyłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, gratulacje!!! Czyli mamy dzieciaki urodzone w tym samym dniu 🙂)
Dobrze, ze malutka zdrowa...

Dziwie sie troche, bo jak dobrze pamietam Natalia byla na 3d/4d ze nie widzieli tego rozszczepu, chyba ze naprawde malutki.. Na szczescie teraz to tylko kosmetyka

Odprowadzilam Nadie do przedszkola i jakos miejsca sobie w domu nie moge znalezc ;// Dziwna jakas taka cisza w domu.. 🙂) wiec zaraz bede mala wypedzac, co by sie matce nie nudzilo w chacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie i ja co za wiesci 😁 mamy 2 wrzesniowe mamusie 🤪
a u mnie nadal nic zaczynam 41 tc a moje dziecko ma mnie gdzies 😜
moja nocka rewelacja 😁 tylko cos nie dobrze mi bylo 😁 dzwonilam czy maja paciorkowca a oni dupa nie maja 😮 kazali zadzwonic o 14 😮 to im powiedzialam ze na jutro mam termin i ze potrzebuje 🙂
mamusiak czopuje i czopuje i co z tego 😁 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Istnieje taka ewentualnosc , ale po co sie tym stresowac Karolcia?? 🙂
Urodzimy jak maluchy beda na to gotowe 🙂

Choc ja podejrzewam, ze po wizycie 10.09 tez juz bede jak na spzilkach siedziec i spakuje torbe 🙂) hehe 🙂)

Dzisiaj na 14 ide na KTG 😉

uciekam do mam, moze szybciej mi zleci czas, bo mi w jelitach sie kotluje wszystko ze stresu 😉 czy Szymanderka dzieci nie tlucze ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...