Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Witam mamusie 🙂 a ja wlasnie wrocilam do domku, od rana mialam wyprawe z siostra i jej dzieciaczkami do naszych rodzicow - bardzo sie ucieszyli 🙂 fajny dzien byl... nawiaozlam dwie rekalmowy ciuszkow dla dziewczynki, laktator elektryczny, wkladki do staniokw bawelniane i takie ochronne silikonowe 😁 dodatkowo bylam w pepco i kupilam pieluszki tetrowe, jedną flanelową, skarpetki z hello kitty 😉, łapki, czapeczki 🙂
Pati bylysmy wczoraj niezłą atrakcja - nawet chinczyki zrobili nam zdjecie 😜 😜


To ty już masz wyprawkę dla Uli i siebie też w sporej części wyposażoną 🙂 super, zazdroszczę zwłaszcza tych ubranek, ja jedynie dostane coś od kumpeli bo ona rodzi dziewczynkę w czerwcu, ale to pewnie dostanę przed samym porodem, bo wcześniej to jej będą potrzebne, a tak poza tym to nie mam nic od nikogo bo siostry mam młodsze i dzieci jeszcze nie mają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malgosiu naprawde uwazaj na siebie i duzo duzo lez, bo jesli na tym etapie skraca sie szyjka to nie ma zartow..ale wierze, ze szczesliwie donosisz maluszka do 37tc. Trzymamy mocno kciuki.

Mixi miejmy nadzieje, ze jutro zobaczysz kto tam sie skrywa w twej macicy 😁 Zycze powodzenia na USG.

Agn wozek jest zajebisty!!! Wlasnie takie mi sie mega podobaja 😉 ale juz przy drugim dziecku jakos nie mam wizji na to co sie podoba 😁 Odziedziczylam gondole ze stelazem, wiec wykorzystam na poczetek , a pozniej kupie spacerowke taka co mi sie widzi...
Ale wiesz co?? Jak dla mnie ten wozek absolutnie nie sprawdzi sie na takich drogach niechodnikowych. Mieslimy taki przy Nadii ( troszke z nizszej polki 🙂 i po pierwsze male kola nie sa funkcjonalne, jesli chodzi o takie powierzchnie. A dwa sa one zwrotne i mimo, ze mozna je zablokowac to doprowadzaja do nerwicy pozniej 🙂) Nie mowiac juz o tym jak sie blokuja jak sie zapiaszcza 🙂 Ale wiadomo, ze to Wasza decyzja 🙂)
Jesli chodzi o tereny takie typowo lesne, to najlepiej spisuja sie wozki na czterech duzych kolach, na tym krzyzakowym stelazu, duza amortyzacja i jakby nie patzrec pokonaja kazda dziure i jeszcze maluszkowi przyniosa kolysanie 🙂))
Chodzi mi o takie typu Bartatina ( co mi sie mega nie podobaja 😉 >
Mam nadzieje, ze nie ebdziesz urazona opinia 🙂)

My jak wyszlysmy z Nadia o 9 30, to wlasnie zladowalysmy do domu 🙂) Sanfdra robila pol dnia to co tygryski robia najbardziej 🙂) czyli???
Nie, nie jadlam rzodkiewek 🙂
Opalalam sie i czytalam ksiazeczki 😉) Dzien minal superowo 🙂) Tymrzem opalalam sie bardziej glowa, wiec mam nadzieje, ze skora schodzic nie bedzie. Zaraz kapiel i wysmarowanie siebie oliwka 🙂)
Nadia to po dzisiejszym dniu sie mulatka zrobila 🙂)

Tusia czytajac powyzszy wpis, mozesz odpowiedziec sobie jak sie miewa moja rura od kibla 🙂) haha 🙂 No ale kupilam choc CIF wiec jutro obiecuje wszem i wobec ze sie przelamie i ja ogarne 😁D hehe 🙂)

Ale sie rozpisalam niesamowicie 🙂Chyba nic i nikogo nie pominelam 🙂)

Aaaa.. na tamtym zdjeciu tez jestem krotka 🙂 no ale chociaz sie usmiecham 🙂)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/dscn4082j.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5509/dscn4082j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Pozdrowienia dla Cioc brzuszkowych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandroos dzięki za opinię 😁 Masz rację z tymi kołami ale kurczę nie podobają mi się duże koła 🤨 Teraz nie wiem, czy nie będę żałować jak do lasu nie będę mogła wjechać..... 🤨Ale mój chłop to geniusz, napewno coś wymyśli 😁 A, dzisiaj widziałam u nas na wsi taki wózek i chyba daje radę 😉 Zobaczymy, do września jeszcze sporo czasu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agn wjechac na pewno dacie rade, ale jak my np. mielismy te koleczka mniejsze z przodu ( to na jakimkolwiek wertepie, czy dziurce wozek "stawal"mi deba... Wiadomo, ze i tak z niego korzystalismy, ale nie powiem, ze nie przeklnelam 🙂)

Nadia sie przytulila i mowi: Mamus, a ja bede kochac tego dzidziusia, wiesz? A teraz przytule go leciutko, zeby nie udusis, wiesz 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja przeleżałam cały dzień bo się fatalnie czuje... nie wiem czy mnie jakieś choróbsko rozbiera czy co, zimno mi a każdy chodzi i stęka, że ciepło na dworze a ja leże pod kocem... głowa mnie niesamowicie boli 😮 nawet nospa nie pomaga.
ale sie rozpisujecie dziewczyny 😁 od piątku jeszcze was nie nadrobiłam, i chyba sobie podaruję albo nadrobię jak będę na siłach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie dopiero poznym wieczorem bo niestety ale komp w trakcie naprawy. Ja dzisiaj pogrilowalam na dzialce z M jego kumplem i laska i byla z nami 2 miesieczna siostrzenica kolegi normalnie moglam ja schrupac cudowny maly zolwik ☺️ a jakie minki walila jak spala 😁 raz tak zacieszyla ze cale dziasla nam pokazala dziekawe co sie sni takim malutkim istotka 🙂.
A niedawno M pojechal i czuje pustke 😞 smutno mi strasznie i mam wrazenie jak by czesc mnie gdzies pekla 😞 tak mi go brak ale w piatek na szcczescie bedzie spowrotem 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiacie się kochane która pierwsza ma rodzić a przecież wszystko w tabelce jest :P Mnie zostało 72 dni wg suwaczka 😁 To tylko 2,5 miesiąca 🤪 Coś czuję że rozpakuję się w sierpniu...dlatego na koniec lipca mam zamiar mieć wszystko gotowe i spakowaną torbę do szpitala i nigdzie w sierpniu nie wyjeżdżam.

Agn wózeczek śliczny, ale dla mnie o wiele wiele za drogi. No ale każdy kupuje to na co go stać 🙂

Małgosiu zaciskaj nogi mocno niech Maja siedzi jak najdłużej w brzusiu :* i dbaj o Was!

Ja się zaraz biorę za trzepanie dywanu póki jeszcze jest trochę chłodno 🙂 Małego do piaskownicy a ja później woda i książeczka i na słoneczko troszkę. Mój M, coś wymyślił i stwierdził, że na 21:30 jedziemy z małym i jego babcią do Wieliczki... cholera wie po co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej.
a ja cała zasmarkana i szczypanie w gardle czuje. mąż też ledwo żywy ale do pracy musiał iść. jak będzie źle to sie zwolni do domu. A córeczka zadowolona oczywiśćie. już jej przeszło. tylko jak pobiega po placu zabaw to jeszcze trochę kaszle 🙂 teraz starzy zdychają.
a co do dyskusji o wózkach.
Dla córki kupiliśmy taki wielofunkcyjny na małych zwrotnych kółkach. Urodziła się w kwietniu więc chciałam bez gondoli. bo w niej jest ciepło
http://allegro.pl/wozek-gl-sp-peg-perego-mod-plico-p3-pramette-m-i2352857404.html ( kolor trochę inny)
zależało mi na LEKKIM wózku. wnosząc wózek + dziecko na 2 pietro można się zmęczyć 😁
Wózki na wielkich pompowanych kołach mi się nie podobają. ale zaczęła się zima i śnieg mi się zbijał między kółkami i nie dało się jechać po ODŚNIEŻONYCH!!!!!!!! chodnikach więc zakupiliśmy 2 wózek spacerowy na dużych 3 kołach ale piankowych
http://allegro.pl/wozek-mamaspapas-03-sport-trojkolowiec-i2361165424.html

a teraz mam zamiar dokupić taką gondolę do przenoszenia dziecka. taka na szelkach
http://allegro.pl/gondolka-nosidelko-do-wozka-tanio-i2329910849.html
i pw zimie tak przewodzić synka.

A i POLECAM SERDECZNIE wózki firmy PEG PEREG ( mamas&papas to angielski odpowiednik) jeśli ktoś ma kasę. ale na allegro jest dużo używanych. naprawdę w dobrym stanie. Są godne wydania pieniędzy. Jestem zdania że lepiej wydać więcej na wózek niż kupować leżaczek, mate i jakieś tam mało potrzebne akcesoria 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się kochane
rany, co za noc miałam... a w zasadzie jej nie miałam 😞 o 4 jest już widno... kurna nie spałam dziś między 2 a mniej więcej 5.30.... koszmar!! jak już przysnełam, to męzowi budzik zadzwonił!! 😞 😞 😞
piękna pogoda dziś, a ja pewnie będę dogorywać pół dnia, eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny , a ja na odwrót nic mnie dzisiaj nie było w stanie obudzić . A jak już wstałam to zobaczyłam ,że moja córka powinna już być w szkole 🤪
I takim sposobem na pierwszą lekcje nie poszła 😜
U mnie też pogoda zapowiada się super , ale jeszcze nie wiem co będę robić bo przez tą natychmiastową pobudkę mam mętlik w głowie 🙃
Miłego dnia życzę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się witam!!!
U mnie pochmurno ale ma się wypogodzić więc czekam z niecierpliwością.Trawa a ogrodzie to zaraz do pasa będzie bo ciągle lało i nie było kiedy skosić(jak wypuszczę tam małą to ją mogę zgubić 😉)
A w planach dziś jazda i praca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja muszę wykorzystać ostatnie dni wypoczynku 🙂 bo od czwartku powrót do pracy, ale coś czuję, że nie na długo 😜 hehe... posmakowało mi trochę to słodkie lenistwo, i wracać mi się nie chce 😜 😉
choć pewnie z drugiej strony, jak już wrócę, to już nie będzie mi się chciało zwolnienia 🙂 takie to porąbane... a w środę idę na glukozę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżanka urodziła chłopca dwa tyg po terminie ale najlepsze to że ona(rozmiar 0) i jej facet takie dwie chudzinki niskie a mały 4,5kg 😮Podobno poród ciężki,czekam aż trochę wypocznie i pójdę ją odwiedzić.Widać nie ma reguły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...