Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
a ja jutro wracam do pracy... nie chce mi się... ale jak pewnie już bede w pracy to mi się zachce, no chyba, że atmosfera się nic nie zmieniła od czasów sprzed mojego zwolnienia... okaże się jutro, ale już za tydzień mam wizytę, więc w razie czego tylko tydzień popracuję 😉

a ja jutro ostatni dzien w pracy 😁 mam nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja wczoraj jak usiadłam do arbuza z lodówki to nie mogłam się oderwać 😁

tez trafilam na pysznego, ale troche zostawilam na jutro 🙂
a jutro od rana przed praca jedziemy do lidla po te legginsy ciazowe i moze jakas tunike 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja wczoraj jak usiadłam do arbuza z lodówki to nie mogłam się oderwać 😁

tez trafilam na pysznego, ale troche zostawilam na jutro 🙂
a jutro od rana przed praca jedziemy do lidla po te legginsy ciazowe i moze jakas tunike 😉

Ja też się pewnie przejadę, ale to poczekam aż mama skończy pracę 🙂 mam nadzieje, że to nie będzie jakiś badziew 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja wczoraj jak usiadłam do arbuza z lodówki to nie mogłam się oderwać 😁

tez trafilam na pysznego, ale troche zostawilam na jutro 🙂
a jutro od rana przed praca jedziemy do lidla po te legginsy ciazowe i moze jakas tunike 😉

Ja też się pewnie przejadę, ale to poczekam aż mama skończy pracę 🙂 mam nadzieje, że to nie będzie jakiś badziew 😁


w lidlu raczej mają dobre jakościowo rzeczy, tez podjade po pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.termedia.pl/Konferencje?Program&e=129&p=1273

Jak sie komus chce to looknijcie sobie jakie ciekawosci szczegolnie w piatek beda na tej konferencji, co zamierzam isc 😉)
Bedzie o czym dyzkutowac 🙂

Np. antykoncepcja po porodzie, albo leczenie paciorkowcow to tez jeszcze nas czeka... choc miejmy nadzieje, ze ominie nas swinstwo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Figlareczka czemu tak rzadko z nami jesteś? 🙂 Jak się czujesz? Wszystko ok?

Sandro umieją rozpoznać kiedy trzeba kroczę naciąć, ale jak uniknąć pęknięcia w środku? Bo mnie się przy poprzednim porodzie nie udało 😞 Są w stanie to lekarze/położne przewidzieć?

My dziś jedziemy na Kraków z Mateuszkiem, odwiedzę może galerię w poszukiwaniu sukienki....Zastanawiam się tylko jak sobie to zorganizować - jazdę busem czy autem...... ale raczej wybiorę się busem i bez wózka...

Aaaaaaaaaaa dziś mam 100-dniówkę! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!!!
Ja padłam wczoraj po pracy,u nas nie ma takich upałów a byłam wykończona jak wy to kochane wytrzymujecie 😮
Karola kochana nie stresuj się za bardzo choć na pewno nie jest ci łatwo ale trzeba być dobrej myśli,najważniejsze że jest pod kontrolą lekarzy!!!!
Doti odważna jesteś moja bez wózka na zakupach to istne szaleństwo nic bym nie przymierzyła 🙂Ale zaszalej kochana bo ci się należy w końcu to studniówka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti raczej, nie...;/ bo sa to obrazenia, ktore powstaja w wyniku przechodzenia pldu przez kanal rodny.. choc moze polozne z 3oletnim stazem , maja takie sposoby.. ale podejrzewam, ze nie ma jak... bo kanal rodny zajety jest przez rodzaco sie glowke no i nie ma opcji tam zajrzec...

Mnie obudzil jakis pan z administracji koszac trawe..;( Grrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 🙂 ja juz po lidlu 🙂 zakupilam dwie pary legginsow - sa super, bezszwowe, ale tylko 3 kolory byly do wyboru: czarne, szere i granatowe. Tuniki nie kupilam, bo byly bez rewelacji. W lodowce wyczilam tort malinowo-sernikowy, przecena z 22 zeta na 7.9 to tez wzielam, bedzie pycha na upalne dni jako deser 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek dziewczyny.Powedzcie mi czy w takim czasie do jakiego doszlyscie a roznica od 6 tc do gory ode mnie macie jeszcze czasami mdlosci i wymioty?Bo ja myslslam ze jak zaczne 2 trymestr to sie skonczy a tu ok sa mniejsze te mdlosci ale wymioty tez sa raz dziennie przynajmniej.LUdze sie ze jak dobrne do 20 tc to mi minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Dzien doberek dziewczyny.Powedzcie mi czy w takim czasie do jakiego doszlyscie a roznica od 6 tc do gory ode mnie macie jeszcze czasami mdlosci i wymioty?Bo ja myslslam ze jak zaczne 2 trymestr to sie skonczy a tu ok sa mniejsze te mdlosci ale wymioty tez sa raz dziennie przynajmniej.LUdze sie ze jak dobrne do 20 tc to mi minie


sorki, że się wtrącam nie proszona ☺️
ja rodziłam we wrzesniu 2011, niestety wymiotowałam (a wlasciwie rzygałam, jak kot po kilka razy dziennie) aż do lipca 🤢 🤢 🤢
Więc to chyba po prostu zależy od organizmu...
Pozdrawiam i życzę, żeby szybko przeszło!! 🙂!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...