Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Szczerze Ci powiem, że nie wiem gdzie dokładnie w Niemczech. Ale wiem tyle, że w hurtowni Martini. Ale po kilku miesiącach chce otworzyć też swoją firmę i pewnie to będzie podobna sytuacja... No M chce żebym zjechała do Niego w grudniu. Ale na święta i nowy rok na pewno zostaje w Poznaniu, bo zeszłe święta mnie nie było. Więc będę musiała przemyśleć, bo życia tak na odległość sobie raczej nie wyobrażam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja nawet nie mysle narazie o tym bo przeraza mnie to..
a ode mnie wlasnie wyszla polozna przysniosla mi broszurki taki fajny kalendarz z nivea baby probki z nivea baby z ziajki na rostepy i do higieny intymnej probke emolium i buteleczke z aventu 🙂 ogolnie smieszna kobita nie wiem jak ja zniose 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Cześć,my się z córcią zbieramy po jakieś owocki 🙂
Natalia gratulacje, już możecie spokojnie czekać na Majeczkę 🙂A co z cesarką będziesz miała wcześniej?
Deira powodzenia na pewno wszystko będzie dobrze!!!!


Jeżeli mała się obruci pośladkowo lub łożysko będzie na ścianie przedniej to tak,ale narazie nie ma powodów do cesarki 🙂 bo Maja jest obrucona główką na dół i łożysko jest na ścianie tylnej 🙂 a co do tego serduszka jej to lekarz powiedział,że nie będzie żadnych komplikacji przy porodzie naturalnym więc będę mogła rodzić siłami natury 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój M też cały czas próbuje mnie namówić na życie za granicą... no i chyba z czasem tak trzeba będzie zrobić, bo tak jak i wy nie wyobrażam sobie życia na odległość, i żeby dziecko widziało się z tatuśkiem raz na kilka miesięcy 🤨 tak więc jeszcze nie wiem jak to będzie ale raczej nie będę w PL sama. co za kraj !! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki mam nadzieję, że dacie sobie radę z tymi rozłąkami :****
A póki co jak pojedziecie rodzić to lepiej niech będzie z Wami ktoś bliski to będzie mógł sprawdzić lekarza: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12100321,Pijany_lekarz_przy_porodzie__Dziecko_ma_obrazenia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
A póki co jak pojedziecie rodzić to lepiej niech będzie z Wami ktoś bliski to będzie mógł sprawdzić lekarza: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12100321,Pijany_lekarz_przy_porodzie__Dziecko_ma_obrazenia.html

jakaś masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia super wieści 🙂

mi się przed chwilą dopeiro udało skontaktować z panią ginekolog i ponieważ nie ma wolnych miejsc już do końca tyg u niej to przyjmie mnie dziś dopiero o 21:30 :/ to jeszcze mam trochę stresu... no ale dobrze, że kontrol już dziś... mam nadzieję, że wszystko będzie oki.

masakra z tym pijanym lekarzem, dobrze, że mój M. będzie ze mną "rodzić".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne, nawet nie brałam opcji czekania kolejnego tygodnia pod uwagę, tylko myślałam, ze uda jej się mnei przyjąć przed wszystkimi, ale niestety nie da rady... ogólnie mi bez róznicy czy to 14 czy 22, tylko chodzi o to że jeszcze kilka godzin w niepewności mnie czeka... taki stresik przedwizytowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
mój M też cały czas próbuje mnie namówić na życie za granicą... no i chyba z czasem tak trzeba będzie zrobić, bo tak jak i wy nie wyobrażam sobie życia na odległość, i żeby dziecko widziało się z tatuśkiem raz na kilka miesięcy 🤨 tak więc jeszcze nie wiem jak to będzie ale raczej nie będę w PL sama. co za kraj !! 😠 😠



Powiem Ci ze jest ciezko w innym kraju ja mieszkam w holandii, niemam tu przyjaciol ani znajomych, calymi dniami siedze w domu bo chodzic niedam rady, a w Polsce inaczej znajomi rodzina , zawsze ktos jest, moj S chcial mnie wyslac do polski, ale niechce zeby dziecko mialo ojca na odleglosc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
jejku dziewczyny umieram z bólu 😞 tak mnie ząb napieprza.... zaraz się zbieram i jadę do dentysty bo nie wytrzymam!! w dodatku włożyłam w zęba pół nospy i język z ustami mi zdrętwiał 😞

nie kombinuj za dużo kochana tylko jedź do dentysty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Wróciłam o 14 i padam na twarz, nogi włażą mi w tyłek i cała się kleję. Idę zaraz wziąć jakiś prysznic, bo oszaleję.
Dzięki za wsparcie, kochane 🙂 Z ordynatorem jestem umówiona na przyszłą środę. Wtedy zrobi mi wszystkie niezbędne badania, zrobi ze mną wywiad i ustalimy jaki poród i ewentualnie jeśli cc , to kiedy. Tak więc jeszcze się trochę postresuję w przyszłym tygodniu 😞
Na usg piersi wszystko wyszło ok 🙂 Jakieś drobne torbielki, ale u mnie to taka uroda cycków, że te torbielki zawsze były. Najważniejsza informacja to taka, że przewody mlekowe liczne, prawidłowej budowy i rozmiarów 🙂 Z karmieniem naturalnym problemów więc mieć nie powinnam 😁 Przy okazji dowiedziałam się o bardzo ważnej sprawie, więc się z Wami dzielę – w czasie karmienia trzeba uważać na staniki z fiszbinami, bo przy fiszbinach mogą się tworzyć w piersiach nieprzyjemne zgrubienia, małe, niegroźne guzki, ale uciążliwe. Dlatego staniki z fiszbinami można, ale tylko okazyjnie – na wyjścia itp. Tak to raczej nieuciskające cyckonosze na codzień.

Isa, Emilia, dacie radę 🙂 Dobrze, że mamy teraz możliwość kontaktu przez neta, smsa, telefony, więc będziecie miały stały kontakt z Waszymi M, chociaż rozumiem, że czasem brak dotyku może dać się we znaki. Bądźcie dzielne 🙂 Zawsze możecie tutaj się wyżalić 🙂

Tusia, współczuje wyjazdu M i jego nieobecności aż do porodu 😞 Ale on to robi dla Was 🙂 I wierzę, że sobie poradzisz 🙂

Isa, pamiętaj, że jutro my wszystkie będziemy Ciebie mentalnie wspierać o 9 rano 🙂

Natalia, cudowne wręcz wieści !!! 😁 😁 😁 Cieszę się razem z Tobą i Twoim Bartkiem 🙂 Ważne, że macie stałą i dobrą opiekę 🙂 Majka to dzielna kobitka i na pewno poradzi sobie z tymi przejściowymi trudnościami 🙂 A potem da Wam popalić, jak już zacznie brykać po domu 🤪

A ten artykuł o pijanym lekarzu – koszmar 😮 Aż mną trzęsie 😠 😠 😠 Ja nie rozumiem tłumaczenia, że miało się ciężki dyżur i trzeba było sobie chlapnąć drina. Masakra po prostu. Ja bym na zbity pysk wywaliła gościa z pracy z opcją sądowego zakazu wykonywania zawodu do końca życia. Niech trawniki strzyże w mieście i sprząta ulice, jak nie potrafi poradzić sobie ze stresem jako lekarz 😠

No dobra, idę wziąć prysznic, coś zjem i muszę zacząć przygotowywać zastawę, kieliszki i inne pierdoły na stół na czwartek. Tak mi się nie chce, ale muszę się jakoś zmusić, bo jutro to trochę już za późno będzie. A wypadałoby by goście jedli i pili niekoniecznie z zakurzonych talerzy i kieliszków 😁
Miłego popołudnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zjadłam pączka i do tego kefir 🤪

Deira jak ona tak mi bryka w brzuchu to naprawde dziekuje za takie żwawe dziecko,oby była spokojna 😁 😁 ale coś czuje że nie będzie...bo my jesteśmy żwawi więc ona raczej pojdzie za rodzicami 😁 😁 a w brzuszku to od wczoraj mi normalnie robi masakre,ale dobrze bo jest szczęśliwa tak jak ja...choć czasami bardzo boli...w sumie już nie kopie tylko się rozpycha....i wiecie jak dziecko jest teraz ułożone w taką fasolke 😜 bo mi Pan doktor wczoraj pokazywał na Mai jak jest ułożona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od dentysty... przyjął mnie bez kolejki bo w ciąży i w dodatku z bólem... nawet nie wiem kiedy mi się dziurka w zębie zrobiła, ale mój dentysta stwierdził że w ciąży zęby strasznie sie psują... zatruł mi go i kazał się wstawić w czwartek na leczeniu... tylko troszkę mnie zmartwił bo powiedział że strasznie mi się kruche zęby zrobiły jak zaczął wiercić... 😮
jak narazie całe dziąsło mi pulsuje, ale to lepsze niż ten ciągły ból 🤨

idę się kąpać i prasować ciuszki na jutrzejszą obronę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja musze troche odpoczac, bo znow sie nalatalam po miescie jak glupia... kupilam posciel na zmiane dla malutkiej, reczniczek z kapturkiem wiekszy, kocyk i poduszeczke do wózka, dla siebie koszule nocna do karmienia 🙂 i bylam u babci na obiedzie - zrobila moje ulubione pyzy drozdzowe z jagodami 😁 obżarłam sie jak glupia 😜
Dzwonila do mnie kolezanka i zaproponowala, ze jak jutro bedzie ladna pogoda, to zrobi mi sesje zdjeciowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...