Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Z Tusia nie pogadasz, bo na bukmacherce siedza 😁

hehe 😁 😁 moze doczyta, ze spotkanie planowane, a jak nie to sie jej przypomni jeszcze 🙂

Nie chciało mi się Was nadrabiać, ale jednak kilkqa stron przeryłam i chyba dobrze, bo inaczej o spotkaniu bym nie przeczytała 😁 ja jestem chętnaa 😎 Mi pasuje każdy dzień w przyszłym tygodniu 🙂

Karolajna - jestem Twoją sąsiadeczką nadal, tylko stwierdziłam, że posiedzę troszkę u M, bo inaczej fochy puszcza 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Osz kurde...GRATULACJE DLA EMALETH I BUFFY SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU! trudno mi w to uwierzyć. Ja nadal 2w1 dziś miałam 2skurcze ale nic z tego. Tak myślę dziewczyny że to w ogóle nie ma sensu takie obstawianie która następna. 🙂 Dzisiaj u mnie była ciocia Bartka i się nagadalysmy. Idę już spać. Czytałam że karola,sandra i tusia się spotykaćie!? może koleżankę byscie odwiedziły w szpitalu? chyba że urodzei no to nie. 😉 Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamuśki 🙂
Za oknem jeszcze ciemno, a ja już po prysznicu i śniadaniu 😮 😜
Wczoraj zapeszyłam, że tak dobrze mi się spało, to dziś mam. Od 3 nie śpię, od 4 na nogach... Nie wiem już o co w tym wszystkim chodzi 🙃 Może to te wczorajsze emocje zarówno u mojego gina jak i wieczorne na forum 😉
Pewnie dziś jeszcze padnę na twarz, ale na 17 jadę do endkorynologa, więc muszę do tego czasu doprowadzić się do ładu.
Wczoraj skusiłam się na frytki, po raz pierwszy w tym roku 🤪 Były dobre, ale wątroba mnie teraz tak boli, że dziś na obiad pewnie zjem jakiś kleik ryżowy jedynie... 🤢

Dziewczyny, nie mogę się doczekać, która będzie piąta w kolejności 😁 Ja bym chyba jednak chciała, żeby sprawdziła się przepowiednia mojego gina i żebym urodziła do 15 września. Boję się jednak, że przenoszę i to długo, bo jestem zamknięta na cztery spusty a szyjka dłuuuuuga ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam się i ja nadal 2 w 1 . 😁
Coś spać nie mogę , pogoda paskudna za oknem i wszystko mnie boli .
Dzisiaj wreszcie gdzieś wyjdę z domu bo muszę jeszcze pare rzeczy kupić córce przed nowym rokiem szkolnym , ale ten czas leci 🤪
Karolka ja mam ten sam dylemat od wczoraj jakby mi się wody saczyły , czuję nieraz że coś mi wypływa ,a jak patrze na wkładkę to czysta tylko troszeczkę wilgotna ,ale sposobu na sprawdzenie nie mam .
Mi powiem Wam wszelkie upławy nagle się skończyły i różne wydzieliny wzmożone ciekawe czemu 🤔
No ciekawe która dzisiaj się rozpakuje , albo które 😁
Miłego dnia kuleczki lecę pograć na bubble 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzusie (choć ich już coraz mniej 😜 )

no nie wierzę!! za szybko się wczoraj zwinęłam z forum, a tu takie wieści!! 🤪 🤪 🤪
Gratulacje dla szczęsliwych mam i ich maluszków 🙂

Emi dziękuję kochana, że mnie obstawiasz jako następną do pękania 😜 póki co pękam, ale ze stresu, bo buffy miała taki czop jak ja....tylko chyba dzień czy dwa wcześniej zaczął jej się sączyć niż mi 😮 no a dziś miałam ochotę wziąć się za okna i jednak chyba z tego pomysłu zrezygnuję...M może do tego zagonię 😜 choć pewnie jemu nie będzie się chciało... albo jak zobaczę, co z tymi oknami wyprawia, to go od nich przegonie 😉
jak dla mnie oby do września... bo jeszcze staników nie zamówiłam 😜 a jak dziś zamówie, to nie wiem, czy do piątku dojdą hehe...

Isa szkoda tych Twoich turkusowych paseczków...też bym się nieziemsko wkurzyła...

Wczoraj nawet miałam chęć zaliczyć M, ale Tymkowi chyba się mój plan nie spodobał... miałam taki skurcz, że zginało mnie w pół 😮 więc zrezygnowałam z jakiejkolwiek aktywności wieczornej...
wziełam nospe, ciepły prysznic i musiałam poleżeć, bo długo po nim czułam dyskomfort w dole brzucha... a dzis spałam prawie do 7 😁 😁 i pewnie posapałabym dłużej, gdyby mi na ulicy gałęzi nie zaczęli ścinać 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Ja też chyba przez emocje nie mogłam spać. Miałam też jakieś pokrecone sny 🙂
Kupilam osłonę na moj materac z czegoś podobnego do foli. Myślałam ze przyda sie jakby miały wody odejść albo w czasie pologu w razie W. Moj M wczoraj założył go bo on już też odlicza dni do przyjścia malenstwa. I muszę przyznać ze tak koszmarnie sie na tym śpi, całą mokra sie budzilam co chwilą w nocy... Więc wniosek mam taki żeby nie kłaść nic folio podobnego na materac maluszka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kuleczki. No to która następna? Ja naprawdę coś czuje że przenoszę,y sumie to pierwsze dziecko to nic nie staje na przeszkodzie. Jedna dziewczyna z pokoju wczoraj dostała żel a tylko miała skurcze i rozwarcie tylko 1cm masakra. Dziś było dużo porodów. Kurcze już 2dzień nie widzę męża a tęsknię za nim jak jasna cholera! Ale czekam na mała i potem już będę miała wszystko :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka ja sie witam i zegnam poki co 🙂) bo spadam zaraz do pracy ze zwolnieniem i na pierdoly 😉)
a pozniej ogarnac z Nadia temat jej torta urodzinowego 😉

Wiecie, co az wstyd mowic.. ;( Najchetniej to bym nie robila wogole tych urodzin. Krzesel nie ma, szklanek i talerzykow tez az tyle nie, wiec sie wkurze i kupie chyba jednorazowki takie kolorowe dla dzieci 🙂
Nie chce mi sie wozic tego wszystkiego ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. No proszę, kolejne dwie mamuśki 🙂 Gratulacje!
U mnie nocka super,tylko jedno wstanie na siku 🙂
Zaraz jadę z M na miasto bo mu się dzinsów nowych zachciało 🙂
Mam jeszcze parę dni na aktywność, więc korzystam 🙂
Buziaki brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...