Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
mamusiak jak miałam zapalenie pęcherza i brałam antybiotyk to potem przez miesiąc nie chodziłam tak w razie W. Ale tak na codzień to staram się o tym nie myśleć 😜

dajcie mi jakiegoś kopa w d*** bo ja wciąż w piżamie. I czuję się tak źle że jeszcze nic nie zrobiłam dziś 😮


Kopa w tyłek Ci nie dam,a wiesz dlaczego??....bo sama siedzę jeszcze w piżamie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś latam tu i tam... i tez już mam dość.. obiadu nie chce mi się robić... pewnie pizze zamówimy... miałam mieszkanie ogarniać, ale zjawił się M po pracy i dupa blada ze sprzątania, może jutro z rana się wezmę....

Emi powodzenia z lewatywką.. ja tam czopa glicerynowego sobie zapakuję, bo już się tak przymierzam od dłuższego czasu... ale że raz na jakiś czas jestem w toalecie, to wiecznie odkładam na kolejny raz hehe 🙂

dziś cały czas coś ze mnie cieknie... bliżej nieokreślone, ale czuję się jakbym popuszczała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę tak.........aczkolwiek ja dzisiaj trochę popracowałam w papierkach..........na szczęście piżama nie zawadza 🙂
Coś na polepszenie nastroju!!
[IMG]http://i45.tinypic.com/2q2mgbb.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/90t377.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/34i66o0.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Laski 🙂
podczytałam Was chwilkę. trzymam kciuki za wszystkie przeterminowane i zbliżające się do terminu 🙂) już zaraz będziecie tulić swe Maleństwa - bezcenne 😁

gratuluję nowym Mamuśkom 😁 super - jest nas coraz więcej 🙂))

Fotki synka na pewno wrzucę 🙂 postaram się wieczorkiem jak Mały pozwoli.

Pochwalę się jeszcze że dziś Marcinek skończył tydzień 🙂 ach - jak on szybko rośnie - hehe 🙂)) i byliśmy dziś na pierwszym spacerku 🙂 jestem zachwycona naszym wózkiem 🙂))

miłego popołudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie,
dzisiaj mamy piekna pogode, slonce grzeje ze hoho a ja umieram na tym sloncu
nie moge siedziec za dlugo, zaraz dysze 😁
i dzisiaj czuje wszedzie cebule no tak mi dokucza ten zapach ze uh 🤢
i mam jakies wieksze uplawy, cala wkladka mokra co chwile zmieniam 🤨
ogolnie to bylam w sklepie ale za duzo nie kupilam bo nawet nosic mi sie tego nie chce, poprosze M zeby zrobil jakies zakupy jak skonczy prace 🙃

czy wy tez jestescie takie spiace? spalam dzis do 11, zjadlam sniadanie i wlaczyl mi sie taki spioch znow ze myslalam ze nie wytrzymam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam juz na nic sily, znajoma powiedziala ze codziennie (od wczoraj) bedzie zabierala mnie na dlugie spacery zeby mala wyszla szybciej 😁 no wiec wczoraj zafundowala mi taki spacer ze nogi mi w dupke wchodzily za przeproszeniem 🙃 chodzilysmy po parku, potem pod same gorki wchodzilam, w pewnym momencie myslalam ze lepiej bedzie sie sturlac na dol niz dalej isc :P poszlam sie zdrzemnac po tym spacerze, gotowalam 3 obiady 😁 dla meza, znajomej i siebie 😁 takze padlam wczoraj , dzisiaj tez mnie wyciagnela na spacer do Lidla, a jednak kawalek trzeba przejsc no i posiedzialam w ogrodku ale mam juz dosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wyprysznicowana,wypachniona czekam na mężula 🙂.

buffy: czekamy na zdjęcia 🙂. To już tydzień 🙂.

dzonatalie: ja walczyłam wczoraj.....oczy mi się zamykały,ale dlatego że krótko spałam...

inirtam: to Cię mężul podsumował 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Deira dobre - mnie tak wlasnie stara baba popchnela w autobusie, bo sie bala, ze jej miejsce zajme 😠 a bylam juz w zaawansowanej ciazy...

Wrocilam ze spotkania z Sandrą i Nadią - bylysmy na placu zabaw 🙂 a Tusia sie nie pojawila 🤔 nie odbiera telefonow i nie odpisuje na eski...moze rodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, byłam na mieście, oczywiście sama, jako kierowca 🙂
Kupiłam dwie pary śpiochów 56rozm, jedne małe półśpiochy, dwie zabawki pluszowe do powieszenia np w wózku itp, krem przeciw odparzeniom pupci,wkładki laktacyjne i uwaga....lewatywę 🙂 haha.
Ale jakoś boję się jej użyć.Boję się że cały dzień na kiblu spędze a i tak nic to nie da. Wątpię żeby podziałało na mnie.
Kurde coraz częściej twardnieje mi brzuch, czego jak dotąd nie miałam. Nieraz nie wiem czy twardnieje,czy mała się tak wypycha strasznie,że cały jest twardy brzuchol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo a ja wcinam kanapki z nutella i popijam jogurtem pitnym bananowo-truskawkowym 😁
ale mnie dzis czysci 🤨 😁

Pestka, to troche kupilas 😁 ja chcialam sie wybrac do supermarketu bo maja Baby Event caly tydzien lub dwa nawet fajne rzeczy na przecenie ale jakos dojsc tam nie moge, pojde jak M bedzie mial dzien wolnego 🙃

a co z Emi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...