Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam do was takie pytanie...
bo dziś byłam u ginekologa i mi wcale usg nie robiła tylko po naciskała mi trochę brzuch i skończyła... czy to normalne ? Jestem w 18 tygodniu ciąży

A i tydzień temu poczułam pierwsze ruchy maleństwa a pani ginekolog stwierdziła że to nie możliwe.. Położna stwierdziła co innego... Pogubiłam się i nie wiem komu mam wierzyć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba żartujesz...Jak to nie robiła Ci Usg? Może przejdź się do innego lekarza,bo to dziwne na maxa,ja miałam już 4 razy robione Usg a jestem tylko tydzień dłużej w ciąży niż Ty! Ja poczułam pierwsze ruchy w 14 tygodniu,czytalam inne fora i wiem że to możliwe! To były tylko takie lekkie ruchy,jakby się wiercił a teraz czuję je o wiele mocniej no i kopniaki daje. Każda kobieta ma inaczej i to normalne,że już czujesz ruchy.Czy ona jest nienormalna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka24 napisał(a):
No chyba żartujesz...Jak to nie robiła Ci Usg? Może przejdź się do innego lekarza,bo to dziwne na maxa,ja miałam już 4 razy robione Usg a jestem tylko tydzień dłużej w ciąży niż Ty!


A kto Ci powiedział że usg powinno być na każdej wizycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę państwowo bo wyjścia nie mam ;/ ani kasy ani prywatnego w pobliżu. Mieszkam 40 km od Koszalina...

A ta pani ginekolog to jedyna u mnie wiec musze chodzić.
Zawsze staram się być pierwsza w kolejce bo wtedy ma dobry humor bo później to juz gorzej ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka24 napisał(a):
Nie ma co podziwiać, niektórych po prostu na to nie stać i trzeba to zrozumieć.



Sorry ale jeśli kogoś stań na dziecko to chyba tym bardziej stać na wizytę raz w miesiącu za 80zł....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myszaaa napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
No chyba żartujesz...Jak to nie robiła Ci Usg? Może przejdź się do innego lekarza,bo to dziwne na maxa,ja miałam już 4 razy robione Usg a jestem tylko tydzień dłużej w ciąży niż Ty!


A kto Ci powiedział że usg powinno być na każdej wizycie?

Nikt mi nie powiedział, po prostu moja siora miala za kazdym razem, ja mialam, moje kumpele też więc po tym to stwierdziłam ale widocznie inni lekarze robią rzadziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe mamusie 😁 Gratuluję dziewczyny poznania płci waszych maluszków 😁
Mixi ja 15 lat temu też inaczej przechodziłam ciążę i inaczej do niej podchodziłam.
Teraz, po tylu latach starania wprost nie mogę się doczekać, kiedy będę tulić swoje maleństwo.
Jak tak piszecie o pomyłkach lekarzy to mam nadzieję, że mój się nie pomylił, bo wpadłam w szał zakupów (i moja mamusia również), że mała ma już mnóstwo sukieneczek 🤪 i innych "dziewczęcych" ubranek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka84 napisał(a):
Mysza to juz nawet nie chodzi o to, czy kogos stac, czy nie...Moja gin przymuje ulice obok prywatnie, no ale po co mam placic, skoro na nfz mam takie samo badanie?



W takim wypadku, jeśli masz sprawdzonego lekarza to faktycznie mozna iśc państwowo 🙂 W innym bym się nie odważyła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka84 napisał(a):
80 zł? a gdzie gin jest tak tanio??? Bo u mnie np cena waha sie od 150 do 200 zł za wizyte...



Nowy Dwór Mazowiecki, Garwolin, Łomianki itp- cena za wizytę 60-80zł

W ostatniej ciąży jeździłam do Medicover i rzeczywiście tam było 150zł, tyle że to już ceny warszawskie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agn36 napisał(a):
Witam nowe mamusie 😁 Gratuluję dziewczyny poznania płci waszych maluszków 😁
Mixi ja 15 lat temu też inaczej przechodziłam ciążę i inaczej do niej podchodziłam.
Teraz, po tylu latach starania wprost nie mogę się doczekać, kiedy będę tulić swoje maleństwo.
Jak tak piszecie o pomyłkach lekarzy to mam nadzieję, że mój się nie pomylił, bo wpadłam w szał zakupów (i moja mamusia również), że mała ma już mnóstwo sukieneczek 🤪 i innych "dziewczęcych" ubranek...

Ja jeszcze nie znam płci, ale stwierdziłam, że jak poznam to i tak nie będę kupować ciuszków typowo dla dziewczynki czy chłopca,lub łóżeczka itp w kolorach roż lub niebieski bo pomyłki się zdarzają i boję się że będę jeździć różowym wózkiem z synkiem 🙂 hihi. Kupię ubranka, mebelki itp w neutralnych kolorkach bo jakoś do końca im nie wierzę. Niby gdy mówi ze chłopiec to na sto procent będzie chłopiec,bo łatwiej się pomylić co do dziewczynki ale w święta właśnie była mowa o tym i teściowa mówiła mi że jej sąsiadka miała mieć na sto procent chłopca, wszystko niebieskie a tu dziewczynka 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...