Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No moje dziecie odezwało się w końcu i żeby zamydlić powiedziała,że ma dla mnie i taty prezenty 🙂
A nieodebranych połączeń z 30 😜
Jeszcze troche i bym chyba w szpitalu wylądowała przez nią takiego stresa miałam ,że mała w brzuchu chodziła na wszystkie strony i nie mogłam złapać oddechu 😮 ,aż się przeraziłam i dzwoniłam po męża .
Teraz się uspokoiłam ,ah a zaraz będę się o dwoje martwiła nie wiem jak ja to przeżyję. 🤪

Proszek 7 kilowy to powiem Ci kochana ,że też bym cię solidnie ochrzaniła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
zawsze to z nim jeżdżę na zakupy i też nigdy nic nie noszę 😉 ... ale dzisiaj chciałam sama bo miałam jeszcze swoje pierdoły podkupować... no i nie wiedziałam że wyjdę ze sklepu tak obładowana bo nie nastawiałam się na takie zakupy 😁 no ale... było minęło... teraz chodzi zdenerwowany na mnie i coś mruczy po nosem...


przejdzie mu... a potem można jeszcze tak odwrócić kota ogonem (bo chyba ma trochę racji 😉 😜 ), że będzie miał wyrzuty sumienia, że Cię zdenerwował 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
No moje dziecie odezwało się w końcu i żeby zamydlić powiedziała,że ma dla mnie i taty prezenty 🙂
A nieodebranych połączeń z 30 😜
Jeszcze troche i bym chyba w szpitalu wylądowała przez nią takiego stresa miałam ,że mała w brzuchu chodziła na wszystkie strony i nie mogłam złapać oddechu 😮 ,aż się przeraziłam i dzwoniłam po męża .
Teraz się uspokoiłam ,ah a zaraz będę się o dwoje martwiła nie wiem jak ja to przeżyję. 🤪

Proszek 7 kilowy to powiem Ci kochana ,że też bym cię solidnie ochrzaniła ☺️


haha zawsze też tak pamietam ze prezentami ich mydlilam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
initram, fajny ten pajacyk 😉 podoba mi się tyle ciuszków dla dziewczynek a dla chłopców ciężko znaleść:/ fajne są ale wybor mały


no właśnie wiem... dziś łaziłam po sklepach... w h&m wyprzedaze i dla dziewczynek mozna duuuuzo slicznych rzeczy wyhaczyć za 10, 20zł, a dla chłopców jeden wieszak ubranek i to takie niekoniecznie... podobnie w smyku... 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
marylu345 napisał(a):
initram, fajny ten pajacyk 😉 podoba mi się tyle ciuszków dla dziewczynek a dla chłopców ciężko znaleść:/ fajne są ale wybor mały


no właśnie wiem... dziś łaziłam po sklepach... w h&m wyprzedaze i dla dziewczynek mozna duuuuzo slicznych rzeczy wyhaczyć za 10, 20zł, a dla chłopców jeden wieszak ubranek i to takie niekoniecznie... podobnie w smyku... 🤔 🤨

to jest istna dyskrymianacja 😁 ! to samo jest w zarze i gapie, dla chłopców dwa wieszaki, i wejz tu wybieraj:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
a coś Ty!! u mnie całą noc lało i ponad pół dnia dziś... w zasadzie dopiero co się rozpogodziło, więc żadnego deszczu nie zwołuj!! 😜
mój mnie dziś zaskoczył, bo przed pracą się zapytał czy czegoś potrzebuję, to pójdzie do sklepu 🤪 nie mam pojęcia, co mu się stało... myślałam, że wczoraj to był jednorazowy wybryk, a tu kurcze taka propozycja z samego rana 🙂 hehe

Emi, nie wiem, dlaczego, ale czuję, że Twoja niunia wyglądałaby w tym uroczo 😉
http://allegro.pl/babaluno-pajac-pajacyk-farma-r-68cm-i2396852332.html

ladniutkie 😁 tylko teraz nie wiem z jakego powodu 😁 moze podobna do krowki sie robie hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pospaaaaaaaałam z synusiem dobre dwie godzinki, potem zjedliśmy placki ziemniaczane i leżymy dalej.
Jeśli chodzi o próbki to w szpitalach czasem dają takie zestawy dla mamy i maleństwa. Ja dostałam dopiero przy wypisie ale jakieś próbki tam były. Poza tym zawsze można w aptece zapytać czy mają jakieś próbki dla niemowląt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja sis dostała sporo próbek jak chodziła na szkołę rodzenia, plus tak jak Doti dużo przy wypisie ze szpitala.
Ale właśnie w aptekach chyba najlepiej brać próbki- można poprosić dokładnie o to co się chce 😉
Chociaż ja już staram się ich nie zbierać, bo potem nie zużywam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh przyjechał do naszych klaczy facet z ogierem i robią taki rumor że szkoda gadać.. orgia na całego...
Aż im zazdroszczę... jak sobie pomyślę że u nas 0 seksu do samego porodu a nawet dłużej to mnie skręca.. potem sie M dziwi, że ja się drę o wszystko jak mi się tak chce seksu że wszystko we mnie buzuje... a tu nawet cycków mi nie może popieścić bo zaraz mnie skurcze w pół zginają ;( 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeeej a ja w piątek mam oficjalne wręczenie dyplomów. Trzeba się ubrać "jak na ślub" i ja ciągle byłam przekonana, że 3 sukienki w szafie będą leżeć jak ulał! A właśnie je ubrałam i to jest jakiś koszmar 😞 albo wyglądam jak wieloryb albo jeśli już wejdę w kiecke, to żeby brzuch się zmieścił podciąga się ona do góry i majtki widać 😞 wygląda na to że nie mam co ubrać, a chodzić po sklepach to już wogóle nie mam ochoty 😞 już nie wspominając o tym, że nie chce kasy wydawać na sukienkę którą ubiorę jeden raz, a innych okazji nie mam:/
już mi się płakać chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...