Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja obskoczyłam już Tesco i żałuje że w ogóle pojechałam - nie ma tam nic konkretnego, żadnego wyboru jeśli chodzi o akcesoria...Nawet głupiego ręcznika dla dziecka nie kupię :/ Trudno, zaraz spiszę sobie ceny z allegro i jak pojedziemy z M do innego marketu to tam porównam ceny i zdecyduję czy kupować czy zamawiać. Chociaż proszek do prania kupiłam hihihi teraz tylko na szafę i pogodę muszę poczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixi nic specjalnego nie moge o nim znalezc ogolnie wagowo ciezki nie jest duzy tez nie zbyt jak M wroci pojezdzimy po sklepach i moze bedzie taki co chcemy to wtedy bede mogla pomacac i popchac 😁
no i ogolnie szkoda ze slaby wybor kolorow no ale ja sie uparlam na silver
mialamtez do wyboru wozek uzywany z firmy ABC Design 6s turbo jakos tak 200euro ktos tam w Berlinie za niego chce a za 800 zl ja znalazlam na allegro nowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny... ja cały weekend byłam zalatana i strasznie mnie brzuchal dołem pobolewał a poza tym jakaś depresja mnie złapała i taki o weekend do dupy 🤨 może dlatego że cały czas na nogach byłam i rzadko co siedziałam... w dodatku jakieś humory mi się włączyły... szkoda gadać! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym ze tam wszystko po szwabsku i to M sam by go kupowal a jak chlop ma sie znac na wozku jak go prawie wcale nie bedzie czytalama o tym komeko i nie pisza nic niegatywnego tylko tyle ze niby wyglada jak krowa 😁 wszystko co potrzebne ma pompowane kola obrotowe z mozliwosci zablokowania moskitiere torbe w gondoli regulowane podparcie centralny hamulec itd itp 🙂 wiec nie wydaje mi sie jakis zly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się cieszę właśnie dostałam zaproszenie od kuzynki do Wrocławia na 3 dni .
Więc potem pojedziemy do Karpacza na pare dni , a potm wracając zachaczymy o Poznań bo tam też mam rodzinkę niezle zapowiadaja sie wakacje poki co . 🙂
Maleństwo w brzuszku ja czuję się dobrze to trzeba korzystać bo potem będzie trudniej.
Chociaż nasze pociechy na następne wakacje będą miały prawie roczek to już mozna z takim bąblem gdzieś wyskoczyć.
Ja wczoraj miałam już dwa imiona dla małej : Małgorzata i Zuzanna , pojechałam na grila do rodzinki i tak mi namieszali w głowie ,że sama już nie wiem wyczerpały mi się pomysły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi my w sobotę spotkaliśmy się ze znajomymi... no i również nam namieszali w głowie z tymi imionami... ale raczej nie zmienimy i Szymek pozostanie Szymkiem... w dodatku wczoraj teściowa namieszała, że tylko się wkurzyłam i miałam cały dzień nerwice aż na koniec wybuchłam i wypłakałam się za wszystkie czasy... bo nie podoba jej się to, że będzie miał na imię Szymek, żebyśmy nie kupowali tego tamtego, to mamy robić tamto... poprostu myślałam że wykituje... tak to jest z teściową 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie to moja siedzi jak mysz pod miotłą ,ze mną nie ma tak łatwo przegadam ją w sekunde i ona natychmiast milknie.
Nikt mi nie będzie mówił co i jak, mogę posluchać porad , a nie poleceń taka już jestem jedno wychowałam i grugie taż dam radę zwłaszcza ,że jest duża róznica wieku . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z moją teściówką jest ciężko... zawsze miała tendencje do tego, że się wpychała buciorami do naszego związku 😠 na chwile był spokój jak jej wygarnęłam że nie jest moją mamą, bo ani mnie nie urodziła, ani nie wychowała, i nie ma prawa mi mówić co mam robić... ale teraz widocznie zapomniała tej akcji i trzeba jej co nieco przypomnieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się kochane 😉

Na początek: Isa olej teściową i jej gadanie.. u nas też wszyscy od M strony krzywią się na Tymka, ale mam ich w nosie... w razie czego do mnie będzie miał pretensje za parę lat 😜 mnie się podoba i mojemu M też, więc reszta niech zachowa dla siebie swoje uwagi 😉

ja dziś po badaniach, myslałam, że nie wysiedze pod gabinetem... wstałam dość późno jak na mnie, bo o 8, ale poprzednią noc miałam imprezową, więc organizm chcial odespać... poszłam do tej przychodni, a tam kolejka do pobrań, bo jakaś babka zemdlała.... i siedziałam prawie godzinę, żeby mi krew pobrali... siuśki mi się w torebce trochę rozlały 🤢 🤢 🤢 masssakra!! dobrze, ze w innej kieszonce i miałam i że dodatkowo w torebeczkę włożyłam, to przynajmniej portfel i telefon ocalały, hehe... tak mi w brzuchu burczało, aż kurde wstyd mi sie robiło, bo na pewno było słychać ☺️ 😁 😁 na szczęście M w domu przygotował mi śniadanko i jak tylko wróciłam, to zjadłam... ale teraz cały dzień do dupy... zawsze tak mam po badaniach... jak nie zjem śniadania, to potem czuję się do kitu i spać mi się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka cos kosztem czegos 😁 ja jak 'podrosne' 😁 znajde stala prace i M sie okresli gdzie chce zyc to tez bede musiala wiac kredys mieszkaniowy albo na dom M chce sie wybudowac ale jakos przeraza mnie mysl ze mialabm sie powiazac kredytem 500 000 do konca zycia 😮
chociaz marzy mi sie bezpieczne gniazdko swoje wlasne
na nastepny rok tak kwiecien-maj planuje wynajac cos koszt czynszu+wyajem to srednio 900 zl trzeba liczyc za 2 pokoje + rachunki 😮


Emi... to mega tanio za wynajem!! u nas można mieć za to jeden pokój w mieszkaniu 2,3-pokojowym + opłaty 😞 a za 500000zł kupi się i może wyremontuje 50m2 na obrzeżach miasta... więc wolę wziąć te 500000 na działke pod warszawą i pobudować dom 100-120m za te same pieniadze...
póki co mieszkać mamy gdzie, płacimy tylko opłaty, ale mieszkanie jest małe, więc jeśli zacznie nas przybywać, to będzie coraz ciaśniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dokladnie, moja siostra kupila fajnego x-landera uzywanego za tysiaka, a wygladal jak nowy i jeszcze jakies gratisy dostala 🙂 niestety nie odziedzicze go po siostreznicy, bo na maksa go zluzyli - mieszkala pod Poznaniem, gdzie jeszcze drog niema tylko jakies polne wertepy, wiec sie troche zjechal.


ja mam od siostry właśnie x-landera... i po dwóch dziewczynach to w zasadzie jak nówka wygląda, zwłaszcza gondola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Dzien dobryyyy a ja juz od 7:30 na nogach...musze isc do sklepu i jeszcze pare rzeczy kupic do szpitala by się nie nudzić i jakas oliewke na brzuszek....moja córka już nie daje kopniakow tylko sie przesuwa po calym brzuszku...jej boje się,że po tych zastrzykach nic z tymi płuckami się nie rozwinie i będę musiała mieć cesarke wcześniej....kurcze 🥴 ale wiem,że jestem pod dobrą opieką lekarza....no i będę znow musiała przełozyc wizyte do mojego gina....na przyszły tydzień jakoś jak wyjde,ale to zadzwonie w środe...bo nie wiem kiedy mnie wypuszczą z tego szpitala czy w piątek czy w sobote...

Natalia ja też dostałam te zastrzyki na płucka- nie wiem czy takie same - ale ja co dwa tygodnie muszę leżeć na oddziale bo te zastrzyki działają tylko przez 14 dni.

co Ty gadasz? tylko przez 14dni...lekarz mi nic nie mowil,tylko że teraz a potem chyba mi powie...zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam z tesco i poogladalam sobie to i owo. kupilam proszek do prania dla dzidzi i plyn do plukania specjalny, chusteczki pampers w 4paku, bo teraz jest na nie fajna promocja, 2 przescieradla do łóżeczka i ceratke do przewijania 🙂 Zastanawiam sie nad butelkami, bo sama nie wiem co robic, czy sie oplaca kupowac te drogie z tommy tippee lub dr brown's, przciez te inne np z nuka tez sa chyba dobre, wygladaja solidnie, a cena o polowe mniejsza 😮 aaaa i czym sie rozni i ktory jest lepszy smoczek silikonowy od tego z naturalnego lateksu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to już do szpitala jestem przygotowana,tylko jutro wszystko wpakuje do torby i mogę jechać jak mi ją Bartek przywiezie,bo mam w domu no i pewnie noc jutrzejszą bede miała nie przespaną...dziś byłam na obiadku u chinola...mmmm ale się objadłam 😁 i koło 15 na brwi,a potem farbne sobie włoski by nie było odrostów w koncu trzeba jakoś wygladac...no i najgorsze to co muszę zrobić to ogolić sobie pipkę niewiem czy dam rade 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka poczytaj w necie opinie o nuku...
a na allegro można dużo taniej kupić tommy tippee i dr browns... wiem, że obie mają dobre opinie, podobnie jak lovi czy avent (tylko w aventy ponoć czasem przeciekają i w smoczkach dziurki się robią, cokolwiek to znaczy 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
no to już do szpitala jestem przygotowana,tylko jutro wszystko wpakuje do torby i mogę jechać jak mi ją Bartek przywiezie,bo mam w domu no i pewnie noc jutrzejszą bede miała nie przespaną...dziś byłam na obiadku u chinola...mmmm ale się objadłam 😁 i koło 15 na brwi,a potem farbne sobie włoski by nie było odrostów w koncu trzeba jakoś wygladac...no i najgorsze to co muszę zrobić to ogolić sobie pipkę niewiem czy dam rade 😜


Natalia, trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze poukładało 🙂 najważniejsze, że będziecie pod dobrą opieką i że można zareagowac już teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...