Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti, zaden problem, nasze dzieci dorosna, wyrusza w swiat to i sie spotkaja 😉 ja tak poznalam swojego meza 😉
Malgosia ja tez sobie od poczatku zakodowalam, ze mam córcie w brzuchu (nawet nie wiem dlaczego 😮 ) no ale teraz zaczynam miec watpliwosci 🙂 mam nadzieje, ze na nastepnej wizycie sie w koncu dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki 🙂
Ja jeszcze 3 dni i może się dowiem czy kolejna księżniczka czy może książę 😁
Wstałam dość wcześnie i jakiś dziwnych boleści dostałam dołem brzucha, jak na zbliżający się okres. Koszmar, w dodatku prawy jajnik mnie kłuje... zaczynam się denerwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 ogarnieta i zajadajaca sniadanko 🙂 karolka ja od poczatku mowilam ze dziewczynka 🙂 pozniej byl taki okres ze chlopiec bo u M kazdy mi mowil ze chlopiec 🙂 chociaz i tak bylam za dziewczynka 🙂 no i pitki nie widac wiec mamy laseczke 😁 Doti prosze o zmiany w liscie mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też dziś szalenie brzuch w nocy bolał, jakbym miała kolkę z prawej strony... ostatni raz bolało mnie tak w środę, akurat miałam wizytę i gin kazała obserwować czy nie towarzyszy temu gorączka, bo zaniepokoiła się, że to może być tzw. kolka nerkowa..... więc obserwuję.... ale zaczyna też brzunio się uwidaczniać, więc myślę, że to rozciągające się więzadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wrześnióweczki. 🙂

My jesteśmy wrześnióweczki 2011, moja Emi ma dziś swoje małe święto i sentyment do brzuszka powrócił 🙃, zyczę wam wspaniałych chwil na brzuszku,mega przyjażni i znajomości, bezproblemowych ciąż, szybkich bezbolesnych porodów, zdrowych mam i maluszków , radości z obecnego stanu i mega szczęścia w roli przyszłej mamy.

Pozdrawiamy Was cieplutko, buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...