Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
mixi myślę, że śmiało tą sukienkę możesz założyć nawet bez leginsów 🙂

Ja też tak twierdzę 🙂
Tak myślę, że skoro większość z nas urodzi laseczki, to żeby nie zabrakło dla naszych pociech w przyszłości chłopców 🙂 hihi bo skoro taki wysyp dziewczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
wysyp chłopców byl w zeszłym roku, więc będzie w sam raz 🙂

A to dobre, to nie wiedziałam 🙂 🙂 hi hi 🤪
Kurde mam znowu zgagę po pomarańczu.Tylko po pomarańczach lub winogronie zauważyłam. Blee jak tego nie lubię.
Jakoś przetrwałam na tym pomarańczku a teraz idę sobie kolację zrobić.Trochę wcześnie, ale obiadu nie jadłam 🙂
Nadeszła ta pora gdy wszystkie zaczniemy nadawać wyłącznie o żarełku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Laski wlasnie dzwonila do mnie kolezanka, ktora jest w 19. tygodniu. Lekarz jej mowil, ze to chlopak sie szykuje, a dzis zmienil zdanie i powiedzial, ze na 99 % dziewczynka 🤪 kolezanka jest w lekkim szoku 😁


a przy porodzie okaze sie ze jednak chlopak 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moja znajoma tez tak miala ze caly czas dziewczynka do samego porodu a 31 marca okazalo sie ze urodzila chlopca 😁 😁 wiec ja narazie nic rozowego nie kupuje...czekam do 7 miesiaca na 10000000000000000% z potwierdzeniem płci tak by bylo juz pewnie! obym sie nie zdziwila po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już po wizycie kontrolnej u mojego gin... powiedział że rozciągły mi sie wiązadła macicy dlatego taki straszny ból mi towarzyszy... kazał brać nospe i duphaston.
Powiedział że za niedługo poczuje solidne kopniaczki bo mój synuś rośnie jak na drożdżach i jest bardzo ruchliwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o no prosze synus bedzie dawal o sobie ostro znac 🙂

ja zjadlam obiadek, posprzatalam caala kuchnie, pozmywalam, pozmienialam worki na smieci (jak to w uk bywa segregacja i to ostra ;p ) zbiore pranie suche i chyba wstawie pralke z praniem bo czasami jeszcze ciagle czuje wilgoc na ubraniach z poprzedniego domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...