Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powiedziałam jej, że przecież M może z nią jechać. A ona na to, że on może być w polu przecież. Wściekłam się i powiedziałam, że mnie to nie obchodzi i dla mnie dziecko jest ważniejsze niż jego konie i suszenie siana.
Chyba najlepiej by mi było przenieść się do rodziców na ten najgorszy czas póki się wszystko nie unormuje.. albo faktycznie iść do szpitala. Tam by mi jedzenie podali, nic bym nie musiała robić i tylko na siku bym wstawała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Doti,no faktycznie jacyś tacy niekumaci co się może stać jak będziesz się przemęczać.
Nie denerwuj się tylko za dużo kochana!!!
A mi pizza wyszła po prostu idealna,nawet M stwierdził że to najlepsza jaką jadł 🤪i oczywiście prawie jedną całą zjadłam sama,co nie pozostało bez komentarza 😉Jak by ktoś chciał to tu przepis ,podobno zawsze wychodzi http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_wloska/pizza/puszysta_pizza/przepis.html
Idę odpocząć niech wszystko się ułoży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro jakby mi nie zależało to mogłabym dziecku na cały dzień bajki puścić. I jak źle się czuję, to czasem tak jest że mały 2-3 godziny bajki ogląda. Ale ja bym chciała żeby on miał trochę bardziej rozwojowe zajęcia. Dlatego ja z nim maluję kredkami, pisakami, farbkami, robimy pieczątki stempelkami, malujemy na tablicy, wycinamy nożyczkami... tak żeby coś się to dziecko manualnie usprawniało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zal mi tylko że nie mogę mu zabaw ruchowych...

Sandro, tak się teraz zastanawiam czy ilość zjedzonych słodkich owoców (truskawek i arbuza) dzień przed testem glukozy mogła wpłynąć w jakiś sposób na wynik badania? Na pewno przed badaniem byłam co najmniej 6-7 godzin na czczo ale wcześniej trochę tego cukru z owoców pożarłam a do tego jeszcze jakiegoś loda i coś słodkiego. Bo skąd tak w ogóle bierze się cukrzyca u ciężarnych? Ja ani nadwagi specjalnie nie mam, ani nikt w rodzinie cukrzycy nie miał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂
my po całym dniu na powietrzu - do południa długi spacer z M, potem krótka drzemka i popołudnie na tarasie - milutko 😁

Pati dzięki za kink do pościeli 🙂 i tak jak radzicie, jak na coś się zdecyduję to poszukam jeszcze na allegro 😉

Karola mi tez polecano ten wózek który wkleiłaś i jeszcze, koleżanka mi polecała tej samej firmy Roan Marita - jest bardzo podobny, różni się głównie tym stelażem, ma więcej kolorów - tylko niestety jest dość spory, a my też autko małe mamy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
ja wczoraj cały dzień byłam u teściów z M... troszkę się poddenerwowałam, pośmiałam aż na koniec popłakałam... aż później mi się nie chciało nawet kompa odpalać... ale takie są uroki 'kochanej' teściowej która czasami nie zastanawia się co mówi 🤨

a dzisiaj mam zamiar cały dzień spędzić przed laptopem robić projekty na uczelnie bo nie wyrabiam :/ dobrze że pogoda jest niezaciekawa to przynajmniej nie mam nic innego do roboty
idę po kawkę i zaczynam działać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się również 🙂
ja mega niewyspana... od 3 dni nie moge sobie znaleźć pozycji do spania...albo brzuch uciskam, albo kręgosłup boli...masakra... a jak już zasnę po wielu godzinach przekładania z boku na bok to i tak się co chwilę budzę 😞 esz....

Isa a co studiujesz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...