Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dzierwczyny 🙂
Laski powodzenia na egzaminie i obronie 🙂 na bank zdacie na 5 🙂
mi sie cos stalo w reke, chyba sobie nadwyrezylam w nadgarstku, bo obudzilam sie w nocy ze strasznym bolem, do rana cala napuchla i M musial mi ja usztywnic bandażem 😞 no wiec nadal boli jak cholera i nic nie moge robic...
Od rana bylismy u mojej siostry po łózeczko, wanienke i jakies 3 inne wory, ale nie mam jak ich przejrzec przez ta bolacą łape. Ogladalismy rowniez wózki w sklepie i jeden mamy upatrzony.
Dokladnie taki:
http://www.smyk.com/bebetto-solaris-wozek-wielofunkcyjny-gleboko-spacerowy-grafitowo-zielony-nr-134,p1048444144,swiat-niemowlaka-p

Fajnie, bo pasuje do niego fotelik maxi cosi, a taki wlasnie dostaniemy, wiec nie musimy wydawac ekstra sianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka no ciekawe czym sobie nadwyrężyłaś ten nadgarstek 😜 😜 😜 😜 hihi
Ja właśnie stanęłam na wadze i doznałam szoku.W czwartek o tej godzinie i tez przed obiadem ważyłam 72,4kg a dziś 70,4kg ( w tych samych ciuchach). Czy to możliwe żeby tak szybko schudnąć? Wody piję dużo więc to nie z odwodnienia 🙂 Wczoraj nie mogłam usnąć, byłam głodna,burczało mi w brzuchu i o 23.00 musialam zjeść troche suchych płatków kukurydzianych i od razu usnęłam 🙂 Nadal zamierzam się pilnować.
Dziś gorąco na dworze, o matko a tak mi pasowała ta pogoda w tym tygodniu, można było wychłodzić mieszkanie i spać w chłodzie, co uwielbiam ! Mam takie cos ze nawet jak jest gorąco na maxa, ja musze być czymś przykryta bo nie usnę! i wtedy zaczynają się moje męki,bo duszno i wogóle 🙂 Jakoś przeżyjemy brzuchatki. Mój M rąbie drewno, w końcu sie za coś wziął, a potem odkurzy mi mieszkanko 🙂 hihi Ja od czasu ciąży odkurzacza nie tykam 🙂 na balkonie wyczyściłam stolik po tych deszczach, otwarłam parasol, załozylam poduszki na krzesla i strefa kibica gotowa hihihi tylko jeszcze telewizora brak na balkonie 🙂 M dziś byl u swoich rodzicow i oczywiscie powiedzial tesciowej ze sie przejelam tą ginką i wagą (już musiał wypaplać) i ona mówila ze głupia baba,ze ona przytyla w jednej ciazy 10kg a w drugiej 18kg a jadła tak samo w obydwu ciążach. Już sie tym nie stresuję, ale słodkiego nie tykam i jem czesto a małe porcje. Myślę że jak wejdę w taki tryb to na dobre mi to wyjdzie. A woda zawsze pod ręką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny....mi gin powiedzial ze nie moge zyc bez slodkiego gdyz mam za mało cukru we krwi....a Ty karolka ile mialas cukru przed glukoza?? Pestka nie przejmuj sie i jedz to na co masz ochote...odchudzanie nie jest nasza najmocniejsza strona teraz. 🙂 ja wstalam,bylam na zakupach i teraz biore sie za sprzatanie..juz pranie wstawione...dziewczyny na egzaminach powodzenia...Dzis POLSKA - CZECHY....a mi sie snilo ze mecz sie skonczyl POLSKA 2 : 5 CZECHY 😁 😁 hahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!!
Ja ju z M na zakupy wyciągłam i biorę się za rosół.
Dziewczyny powodzenia na egzaminach,trzymamy kciuki!!!
Ja to też chyba bym nie dała rady bez słodkiego,nie muszę jeść codziennie ale jak mam ochotę to wtedy jem,podziwiam cię Pestka zawzięłaś się nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia!!!

Ja wrocilam z konferencji i chcialam cosik na urodzinki przygotowac, ale maz zostawil mnie bez kasy.. a pojechal do chrzesniaka na urodziny ;//
Ehhh.. i dupa...
to moze choc ogarne 🙂)

Musze sie jeszcze wziac za pakowanie, bo jutro o 15 pociag mamy.. Juz widze jak to wytrzymaja ludzie 🙂) W sensie moje dziecko przez tyle czasu... moze usnie choc na 2h... 😉) Bym byla szczesliwa.. ja to sobie choc ksiazke wezme 🙂) no i prowiant obowiazkowo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Powodzenia!!!

Ja wrocilam z konferencji i chcialam cosik na urodzinki przygotowac, ale maz zostawil mnie bez kasy.. a pojechal do chrzesniaka na urodziny ;//
Ehhh.. i dupa...
to moze choc ogarne 🙂)

Musze sie jeszcze wziac za pakowanie, bo jutro o 15 pociag mamy.. Juz widze jak to wytrzymaja ludzie 🙂) W sensie moje dziecko przez tyle czasu... moze usnie choc na 2h... 😉) Bym byla szczesliwa.. ja to sobie choc ksiazke wezme 🙂) no i prowiant obowiazkowo 🙂)


Wszystkiego najlepszego Kochana Sandro 🙂

prowiant rzodkiewki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Powodzenia na egzaminach dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!

Ja dziś zaszalałam i wyprałam 3 pralki prania. W sumie to pralka wyprała a teściowa wieszała hehehe
Poza tym od rana pomagałam mojemu M skręcić szafę, bo on nie nadaje się do czytania instrukcji i musiałam mu palcem pokazać co do czego i którą śrubką skręcać 🙂
Teraz mój synuś zasnął i mam luz. Pójdę chyba po kanapkę, bo od rana zjadłam tylko kromkę jedną, a o 12 wcześniejszy obiad i jakoś mnie ssać zaczęło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dopiero 🙂
Jestem mega zmęczona...
Wróciliśmy lekko po 4 w nocy, zanim się ogarnęłam z kłakami, zmyłam z siebie wszystko to było po 5 jak zasnęłam. Niedawno się dopiero obudziłam 😁

Powodzenia na egzaminach dziewuszki ! 🙂

Sanderrrrko wszystkiego, co najlepsze !! 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
czesc dzierwczyny 🙂
Laski powodzenia na egzaminie i obronie 🙂 na bank zdacie na 5 🙂
mi sie cos stalo w reke, chyba sobie nadwyrezylam w nadgarstku, bo obudzilam sie w nocy ze strasznym bolem, do rana cala napuchla i M musial mi ja usztywnic bandażem 😞 no wiec nadal boli jak cholera i nic nie moge robic...
Od rana bylismy u mojej siostry po łózeczko, wanienke i jakies 3 inne wory, ale nie mam jak ich przejrzec przez ta bolacą łape. Ogladalismy rowniez wózki w sklepie i jeden mamy upatrzony.
Dokladnie taki:
http://www.smyk.com/bebetto-solaris-wozek-wielofunkcyjny-gleboko-spacerowy-grafitowo-zielony-nr-134,p1048444144,swiat-niemowlaka-p

Fajnie, bo pasuje do niego fotelik maxi cosi, a taki wlasnie dostaniemy, wiec nie musimy wydawac ekstra sianka 🙂

karolka to jest taki sam jak ja chce 🙂 tylko ja 3w1 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...