Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
haha dzonatalie masz rację, z cenami nigdy nie wiadomo 🙂 Mnie najbardziej irytuje cena usg w anglii za takie czarno białe u mnie płaci się 100f a za 4d jakieś 180f=900zł.! grrr dlatego ja wolałam jeździć na usg 4d do rodziców. W cenie miałam i badanie i przelot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja cały zestaw startowy zakupiłam z AVENTu i w zestawie są 4 buteleczki, smoczki do butelek, smoczek uspokajający, szczotka to mycia, 7 pojemniczków na odciągnięty pokarm, laktator z dodatkowymi nasadkami itp.. i zapłaciłam niecałe 150 zł więc wydaje mi się że całkiem przystępna cena jak za tak duży zestaw... 🙂

wróciłam od dentysty... pocieszył mnie że jeszcze kilka wizyt i leczenie zębów mam zakończone 🤪 a następna wizyta w przyszłym tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
haha dzonatalie masz rację, z cenami nigdy nie wiadomo 🙂 Mnie najbardziej irytuje cena usg w anglii za takie czarno białe u mnie płaci się 100f a za 4d jakieś 180f=900zł.! grrr dlatego ja wolałam jeździć na usg 4d do rodziców. W cenie miałam i badanie i przelot 😁



nic nie mow na temat cen usg 3d/4d przeciez to jakis koszmar tutaj 😠
sprawdzalam u siebie w miescie i robia NAJTANSZE ZA 200 funtow to prawie 1000zl zwariowali ? 😲 do polski bym za to przyleciala, zrobila sobie tam usg i jeszcze kupila cos dla malej 😮
no i denerwuje mnie tez to , ze przez cala ciaze tylko 2 usg, co mnie martwi bo chcialabym widziec ja wiecej niz 2 razy no ale co zrobic, chodze na te badania krwi i do poloznej i wszystko ok ale jakos jednak sie zamartwiam tym, a jak u Ciebie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
dziewczyny macie zwykłą gruszkę do noska czy aspirator taki np z nosefrida ?



zwykla gruszke, kupywalam caly zestaw z tommiee tippee wraz z grzebyczkiem, szczotka, termometrem, obcinaczkami do paznokci i nozyczkami , aaa no i dali jeszcze nawet pilniczek do paznokci 😁D 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam fride.
własnie wrocilam ze spacerku. bylam w lumpie przy okazji i upolowalam termoopakowanie na butelki . a po przyjsciu do domu doznalam szoku. a więc zaplacilam 1,70zl za takie cosik 😉
http://allegro.pl/avent-termotorba-termoopakowanie-czerwona-new-i2519421942.html
tylko że moja jest beżowa ^^ więc jak dla mnie jest ładniejsza ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie mam taki komis tam to jest wszystko meble, pralki, sofy
i maja tez ubrania , zabawki i inne pierdolki, zawsze jak ide w tamta strone to dziwnym trafem jestem tam i kupuje ubranka dla malej, ale juz sie nauczylam (bo za duzo osob tam nie kupuje, wiadomo jak to angole :P ) jak mi sie cos podoba to zostawiam to, wracam po tygodniu i widze juz za pol ceny 😁 😁
ostatnio kupilam spioszki z nexta za 50pi, innym razem kurtke z nexta za 1,50f :P spodnie z adidasa za 50 pi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
ja dzisiaj czytalam w gazecie dziecko ze odciaginete mleko mozna przetrzymywac nawet od 4-5 dni 😁

To się zgadza z tym, co mi mówiła położna w SR.
Dostałam tam też materiał szkoleniowy wg którego czas przechowywania mleka dla dzieci donoszonych wynosi:
- w temp. pokojowej 8-12 h
- w torbie chłodniczej z wkładami chłodzącymi - 24 h
- w lodówce w temp. od 3 do 5 st. - 3-5 dni
- w zamarażarce w temp. od -18 do - 20 st. - 6-12 miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
ja też kiedys nie umiałam się przekonać. ;d ale u nas otworzyli taki ogromny gdzie polowa rzeczy jest z metkami... 😉
Kupujecie takie wałeczki do podtrzymywania dziecka ktore ulewa ?
i jakich kosmetyków macie zamiar uzywac?


ja sie z mezem klocilam o lumpeksy, bo on tego nie trawi , nie chcial o tym sluchac i koniec
ale wkoncu sama poszlam , kupilam , przynioslam, wypralam i jakos po kilku razach sie przekonal
bo widzial ze kupuje rzeczy w dobrym stanie, a nawet takie ktore wygladaly na nowe i sie przekonal 🙂 sukces 😁 😁

nivea baby / bambino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
ja też kiedys nie umiałam się przekonać. ;d ale u nas otworzyli taki ogromny gdzie polowa rzeczy jest z metkami... 😉
Kupujecie takie wałeczki do podtrzymywania dziecka ktore ulewa ?
i jakich kosmetyków macie zamiar uzywac?


w takim lumpeksie to bym poszalała 🙂

nie kupuje wałeczków moim zdaniem zbędny wydatek.

a kosmetyki to nivea baby i próbki johonson wykorzystam. jak b edzie się coś działo ze skórką dziecka to będe się martwić wtedy i zmienimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...