Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Isa ja właśnie pożarłam miskę mleka z płatkami...... nie powinnam ale to było silniejsze ode mnie 😜 😜 😁 😁 😁 ale jak Mała po tym zaczęła wariować to kosmos!

Oj coś czuję że Mężu będzie dziś gwałcony....... 🤪 🤪 🤪 dosłownie bo pewnie będzie się znów opierał... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
isa a jak wasz remont? skończony? 🙂


zostało nam malowanie i takie tam małe pierdoły jak mocowanie halogenów, włączników itp... ale tym już się mój mąż zajmie jak wróci z tej Belgii 😉 mam nadzieje że zdążymy przed narodzinami młodego 😁

Doti gwałć ile wlezie 😁 póki można! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
komu wolno, temu wolno... ja mam kategorycznie zabronione... ale nie załuję specjalnie 😜


ja też dostałam zakaz od lekarza... ale na szczęście nie ma męża u boku więc mnie nie kusi 😉 ale jak minie 38 tydzień chyba zacznę go gwałcić 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam chcicę jak cholera właściwie przez całą ciążę... muszę dziś jakoś mężula przekonać że nie ma żadnego zagrożenia dla Malutkiej i że lekarz powiedział że mogę rodzić choćby jutro....pewnie dobrze by było żeby jeszcze z tydzień posiedziała, zwłaszcza że dopiero na czwartek mam USG umówione....
Sandro napisałam do Ciebie na priv 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Zaluzje zaslonicie i juz Allah nie widzi....
A ogolnie to niefajnie, nie dosc, ze Ramadan to jeszcze na nockach chlop siedzi...

Dzontaile, jak sie odnalazlas w tej kulturze? Twoj maz to taki sumienny muzelmanin?



widzi 🙂
lepiej dla niego robic nocki, bo post przerywa o 21 takze moze zaczac jesc a lepiej sie mu pracje gdy cos zje niz gdy wstanie rano i idzie do pracy na pol dnia bez jedzenia i picia 🙂
takze teraz idzie do pracy , zje cos zaczyna pracowac a wraca nad ranem i przesypia pol dnia, prosciej jest mu teraz tymbardziej w tym upale 🙂

odnalazlam sie, wczesniej sie tym duzo interesowalam bardzo duzo czytalam no i Indie to cos co kocham 🙂 hehe i tak jakos sie zapoznalismy i wyszlo wszystko 😜
nie mialam problemow zeby przyswoic niektore rzeczy , mysle ze ta zmiana wyszla mi na dobre : )
religie praktykuje juz od roku i jestem zadowolona i czuje sie o wiele lepiej 🙂 a to najwazniejsze

co masz na mysli mowiac sumienny muzulmanin ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wasnie czy praktykuje...
bo kumpela to miala takiego "muzelmanina" ze chyba do konca sam nie wiedzial na jaka religie sie zecydowac. Troche z tej, troche Biblii podczytywal. ..wiec pewno wybieral co mu wygodniej...

My sie dosc sporo dowiedzielismy w zezym roku na wakacjach odnosnie tej kultury... choc mi sie pewnie wydaje, ze sporo 🙂 a to kropla w morzu..



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
takie pytanko dziewczyny. bo chyba dostałam jakiegos zapalenia czy cos, szczypie i piecze mnie na zewnatrz i , przy wejsciu do pochwy i w srodku troszke bardzosie martwie, dzis dopieor tak zaczeło mnie pieci szczypac jutro pojde do gin bez kolejki. bo ie wiem co to i cyz grozne. wczesniej bralam na to czasem na taka infekcje jakies globulki i masc ale na ulotkach pisze ze w ciazy kategorycznyu zakaz... wiec nie wiem czym w ciazy mozna leczyc takie doleglowosci
pomocy
i dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No wasnie czy praktykuje...
bo kumpela to miala takiego "muzelmanina" ze chyba do konca sam nie wiedzial na jaka religie sie zecydowac. Troche z tej, troche Biblii podczytywal. ..wiec pewno wybieral co mu wygodniej...

My sie dosc sporo dowiedzielismy w zezym roku na wakacjach odnosnie tej kultury... choc mi sie pewnie wydaje, ze sporo 🙂 a to kropla w morzu..


no to jesli o to chodzi , to tak praktykuje (modli sie, nie pije alkoholu, nie je wieprzowiny, posci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlazłam na chwilę powiedzieć Wam tylko dobranoc. Mój M mnie wkur... na maksa, nie mam ochoty nawet z nim gadać. Jestem wściekła, zmęczona i boli mnie przez to brzuch... Idę się położyć, bo muszę to wszystko jakoś odreagować i się wyciszyć.
Spokojnej nocki, Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...