Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
w ogole to jestem strasznie spiaca przez to ze w nocy z tego goraca spac nie moge
a jak probuje sie zdrzemnac to oczy mam jak 5zl i tyle ze spania, wygladam pewnie jak zombie 😁

to tak jak ja 😁 w oglnie dziwnie sie czuje 😮 a jak probowalam sie przespac to nie da rady 😮 tak samo mam od jakiegos czasu na wieczor oczy ciezkie to wylaczam tv ukladam sie chce juz zasnac a tu duppa nie da rady i tak sie krece z dobra godzine a rano wstaje w miare wczesnie smieje sie ze juz sie przygotowuje to tej praktycznej czesci roli mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde dzis napuchłam jak balon przez to ciepło. normalnie to już ledwo dyszę. a jutro czeka mnie pranie 3 wózków bo oczywiście moja córka swój też podstawiła do prania. właściwie to same budki bo tapicerka do pralki ląduje. ale jak będe się czuć jak dziś to odpuszczę.
bolą mnie nogi, dłonie, stopy ii chce mi się spać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze z helu nie jestesmy bo bysmy sie uniosly jak balony 😁 ja wczoraj nie wierzylam jak w wannie przyjrzalam sie duzym palcom u stopy wygladaly jak ogorki 😮 a palce u rak jak takie koktailowe paroweczki nie dosc ze mam krotkie to jeszcze jak napuchna to wygladaja komicznie.
Ja bym chciala babci jutro okno umyc bo sama nie da rady i poprasuje reszte ciuszkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha 😁 😁 padlam jak przeczytalam co piszesz
mi tez puchna palce strasznie, nie moge zdjac obraczki 😁
w ogole czuje sie jak taka parowka, kupilam taka tunike/sukienke na rocznice slubu znajomej z pracy bo zaprosila nas w piatek no i dopielam sie w nia w sklepie ale mam dziwne przeczucie ze w piatek moge sie w nia nie zmiescic bo chodze napuchnieta i czuje ze z dnia na dzien brzuch mi rosnie coraz bardziej 😁 w ogole to sie ze smieja zebym przyszla w koszuli nocnej ze spakowana torba do szpitala w razie czego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie dotarlam do domku 🙂 podroz to jakas katasrofa byla, bo nie mamy klimy 😮 nogi mam jak slon, a paluchy u rak jak serdelki 😁 wyslalam M po piwo bezalkoholowe bo mam ochote na takie zimne, zobaczymy co mi przyniesie 🙂 teraz siedze przy wiatraku i sie chlodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka ogolnie zapomnialam ci powiedziec ze bardzo ladnie wygladasz 🙂

hehe a dzieki bardzo, Tobie tez niczego nie brakuje 😉 🙂 fajne z nas mamuśki, no nie? 😁

no powiem Ci niczego sobie 😁 nie moge sie doczekac az urodzimy i przyjedziesz z Ula i mezem to tesciow i znow sie spotkamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że też ledwo żyjecie? 🙂

Ja dziś zrobiłam na obiad pizzę, a właściwie dwie i jak je wyciągnęłam z piekarnika to mi się jeść odechciało 🤢 Wcisnęłam w siebie dwa małe kawałki. M zjadł chyba z 6 😁
Ale wypiłam już chyba ze 3 litry wody mineralnej. Teraz leżę w sypialni, bo to jedyne miejsce u mnie, gdzie jest czym oddychać. Każdy inny pokój jest nasłoneczniony i powietrze stoi. Nie ma czym zupełnie oddychać 🤢

Obrączkę i pierścionki to ubieram już teraz tylko przy brzydszej pogodzie, bo w taki upał, to ja zamiast palców mam już nie parówki ale wielkie serdele … A jeszcze do tego od wczoraj co chwila mi krew z nocha leci…

A bepanthen mam w maści. Nawet nie wiedziałam, że są jeszcze w kremie… 😮

Edith, mi się Oskar bardziej podoba, ale to kwestia gustu 😁 Może poczekajcie do narodzin Bąbelka 🙂 Jak się urodzi, spojrzycie mu w oczka i na pewno będziecie wiedzieć, które imię bardziej mu pasuje 😁

Qrczę, mam ochotę na lody waniliowe… ale nie chce mi się wychodzić, a M pojechał na mecz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie 🙂
Ja dopiero teraz zaglądam, bo od rana coś ciągle robimy...
M złożył łóżeczko 😁 Juppi 🙂 W pokoju się zrobiło teraz troszkę ciaśniej i jakoś tak milej 🤪 Nie mogę się napatrzeć 😁
Też puchnę, ja wokół kostek głównie, a ręce mi puchną jak pochodzę trochę. Nic na to specjalnie nie poradzimy, co najwyżej nogi do góry 😜

Bepanthen tylko w maści, bo ten w kremie nie jest dla dzieci 😉
Uciekam, pomiziam M za to, że taki pomocny dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...