Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pszczołka jesli chodzi o hurtownie to moge ci powiedziec ze ta na Cukrowej jest droga. Wózki maja tylko tych renomowanych firm jak maxi cossi, quinny, bebe confort i inne z cenami do 3 tys. Bardziej sie opłaca ta na słonecznym Boboland maja duzy wybor wszystkiego w przystepnych cenach, wiem bo sama porownywałam 🙂
A co do przewijaka to ja mam na łozeczku bo u mnie to łożeczko juz od jakiegos czasu stoi :P

Kosz na pampersy mi tez sie podoba, ale ja chyba tez sie wstrzymam z kupnem moze tez dostane taki voucher z wyprawka ze szpitala o ktorym pisała Iza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
ja już gotowa do drogi 🙂 czekam jak koleżanka podjedzie i ruszamy 🙂 Karolcia - co do hurtowni na słonecznym to na pewno zahaczymy o obie (tą koło Nomi i tą za Kauflandem), chcemy jeszcze podjechać do Selgrossa bo tam czasami mają fajne śpiochy w przecenie. a w drodze do miasta podjedziemy na Cukrową - jak mówisz że drogo tam jest to chyba bardziej zerkniemy z ciekawości :P wózki już obie mamy a rozejrzymy się co mają z innych akcesoriów 🙂
No i wcześniej koniecznie Auchan 😁 może uda mi się trafić na taką promocję bodziaków jak Wy wtedy 😁

Pozdrawiam i miłego dnia brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Widzisz Pszczółka a ja dziś chyba do Gorzowa pojadę:P Znajomi dzwonili i pytali czy pojechalibyśmy z nimi, bo oni tam za wózkami chcą się rozejrzeć jeszcze, nie mamy nic do roboty z mężem więc wybierzemy się na przejażdżkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

I zamówiłam na allegro, mimo oporów 🙂 Mam nadzieję że przyślą co chcę.
Trochę byłam zmuszona bo w sklepach miałam problem z kupieniem gondoli w tym kolorze co chciałam - chyba chcą sprzedać to co mają. Mnie podobał sie kolor pomarańczowy , mężowi srebrny i poszliśmy na kompromis i zamówiłam błękitny oraz torbę w tym kolorze i zaoszczędzę w porównaniu ze sklepem z 2 stówki 🙂

kolor wózka będzie taki, a niech będzie błękitny chłopak latem:laugh:

http://allegro.pl/item935701118_gondola_blue_nowa_09_x_lander_niebieska_wozek.html

oczywiście po fryzjerze- troche luksusu dla mnie - jadę na małe zakupy.....bardzo przyjemna sprawa

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę,że Wy kobietki ostro ruszyłyście na zakupy!!Fajna sprawa.Ja póki jestem sama,to muszę sobie kogoś organizować na takie wyprawy,więc póki co nie wiem kiedy najbliższy wyjazd.Ale mam nadzieję,że się pochwalicie ze zdobytych "łupów".:-)

A my z Oliwką zaczynamy dzisiaj 32 tydzień!!Cieszę się ogromnie,bo jak wiecie mamy wytyczony cel,czyli wytrwać w jedności do 37 tygodnia,aby móc rodzić w wybranym szpitalu.Póki co,wszystko idzie zgodnie z planem.:-)

A wczoraj zaszalałam z mamą na zakupach,bo opkupiłam siebie w bluzeczki ciążowe,ale na szczęście takie,które z powodzeniem ponoszę również po ciąży i w spodniaki bo już naprawdę mi ciężko... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
a więc zakupy myślę udane 🙂 kupiłam kilka (dosłownie tylko kilka) drobiazgów ale za to zrobiłam konkretne rozeznanie w cenach 😁 przed wyjazdem miałam listę co potrzebuję i jakie są ceny poszczególnych rzeczy na allegro 🙂
I powiem Wam że co produkt to inaczej..
Ja się zaopatrzyłam wczoraj w takie drobiazgi jak termometr do wody, szczoteczka do czyszczenia butelek i smoczków, chusteczki nawilżane, majty jednorazowe :P itp. ale za to pospisywałam ceny co gdzie i część będę kupować na allegro, a część na pewno w hurtowniach. Różnice w jedną i w drugą stronę są po 5 - 10 zł na drobiazgach, a przy większych gabarytach czasami nawet o 50...
Teraz przy następnej wizycie w Szczecinie już kupię kilka konkretniejszych rzeczy 🙂

Karolcia - nie wiem czy widziałaś aktualną gazetkę reala, ale moim, zdaniem warto jeszcze dziś wybrać się na zakupy!! Nie wiem czy promocja dotyczy całej sieci sklepów czy jak, ale polecam!! Jest masa bodziaków dobrych gatunkowo i bardzo ładnych za 2,99!! w różnych rozmiarach!! Ja kupiłam chyba z 10 sztuk! Do tego np. śliczny pajac welurowy ze snoopy'im po 6,99 😁 Są też dresiki polarowe za 6 zł. A oprócz tego cała gama promocji na: chusteczki nawilżane, smoczki, butelki, wanienki, nocniki, przewijaki i inne pieluchy 🙂
Akurat z reszty tych promocji to smoczki i przewijaki są stosunkowo drogie, ale na chusteczki nawilżane w mega-pakach czy wanienki warto sie skusić 🙂
Tak czy inaczej trzeba uważać i patrzeć dokładnie, bo niektóre rzeczy warto zakupić, a niektóre lepiej gdzie indziej 🙂

Ja już mam upatrzoną trójkątną podusię (cos takiego http://www.hindianka.pl/sklep/product_info.php/products_id/308 - o tym mówiła położna na szkole rodzenia że dobrze taka miec), przescieradełka na materac i pokrowce na przewijak, pościel, staniki do karmienia, materacyk i kilka kosmetyków 🙂 I tak na dobrą sprawę muszę już to zmagazynować bo torbę trzeba powoli pakować 🙂

Łajsoka - teraz się minełyśmy ale może uda się przy Waszej następnej wycieczce do Gorzowa 🙂 Jak coś to daj koniecznie znać 🙂 Propozycja dalej oczywiście aktualna 😁

Gabiś życzę dalszej wytrwałości w byciu w jedności :P heheh aż się nadziwić nie mogę, że to już 32 tydzień....

A Ty Agga nie stresuj się zamawianiem na allegro 🙂 mi się jeszcze nie zdarzyło żeby było coś nie tak z produktem 🙂 A kolor gondolki śliczny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Ale dziś piękne słonko i nawet ciepełko, aż chce się z domu wynurzyć 😉

Wczoraj w Gorzowie znów przetestowaliśmy wózeczek, który chcemy, i już niedługo zamówimy z allegro bo jak już wspominałam taniej 😉
Pszczółka dobrze że Twoja przejażdżka do Szczecina się udała 😉 a z Gorzowem to może następnym razem i nie tak spontanicznie będziemy się wybierać, to dam znać 😉. A wczoraj wieczorem w drodze powrotnej taka mnie napadła zachcianka na Shake-a że musieliśmy zajechać do Mc Donalds, na jednym nie przystałam bo w końcu, tak jak to ostatnio napisałaś jeden dla mnie jeden dla Dzidzi 😉 Idę Zupkę szykować.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - dzieciaczki sliczne... już sie nie moge doczekac jak jedna po drugiej będziemy dodawąły fotki po urodzeniu :o)
Co do proszków i oliwek... ja kupię Lovelle i zobaczę potem bo kazde dziecko jest inne i jednego uczuli bambino a innego Johnson... ja mam sentyment do oliwki Bambino - uwielbiam jej zapach i sama sie nią smaruję :o)
Ja ciągle nie moge zdecydowac sie na wózek choc juz postanowiłam że będzie to taki z gondola typu TAKO Jumper... nie wiem tylko czy na ta firme się zdeycduję bo ciągle szukam czegos podobnego ale lżejszego...
Z tym jedzeniem to ja tez tak mam, najpierw jem ja a potem Mateusz :o)
A w czwartek bylismy na USG bo mi sie wydawało że sie wcale nie rusza, okazało sie że wszystko jest w porządku a na drugi dzien już skakał jak szalony... No i dowiedzielismy sie że Mały waży w 31 tc 1570 gram, czyli w normie i pan doktor powiedział, że powinien urodzić się nieduzy czyli ok 3200 :o) Oby bo nie mam zamiaru wyciskac 4 kilogramowego klocka :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

No tak tylko weekend się zaczął i spokój na forum :P

Agga piękny kolor gondoli 🙂 Na allegro zamawiałam już nawet dwa laptopy, więc nie ma się czego obawiać 🙂

Radzia 3200 to moje marzenie, żeby takie Maleństwo było, bo faktycznie większe to aż strach urodzić :P
My mamy usg za tydzień, więc zobacze jaka Emilka jest duża. Widzę, że wszystkie Wasze dzieciaczki podobnie ważą 1500 -1700g.

Łajsoka jaki wóżeczek kupujecie?

Pszczółko jak tam na szkole rodzenia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko właśnie zobaczyłam link z podusią, który wysłałaś. Wszędzie czytam, że niemowlak ma spać bez poduszki.
Położna Ci ją polecała?

Agga zazdroszczę Ci tego fryzjera, ja już sobie planuję po porodzie (no może nie od razu) fryzjer, kosmetyczka, zakupy itd. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki, właśnie miałam mały kryzys,puściły nerwy i się rozryczałam,bo jak tak wracam co dzień do pustego domu,to już wszystkiego się odechciewa.

Co do wagi maluszków to nasza Oliwka 2 tygodnie temu czyli w 30 tc.na usg wychodziło,że waży 1300gram,kolejna wizyta za 2 tygodnie to zobaczymy.Dziewczynki z reguły są mniejsze,więc ja też nie spodziewam sie dużej niuni.

Kasiu,mi w sumie podoba się ta poduszka dla niemowlaka,to w sumie nie poduszka,to wygląda na taką jakby platformę,że jest płaska ale dzidzia leży po pewnym kątem,więc bezpiecznie.Całkiem fajna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś wierzę, że jest Ci ciężko... Ale pomyśl, że jesszcze tylko tylko parę tygodni i będziecie razem w trójkę 😉

A te ostatnie tygodnie to chyba najszybciej nam zlecą 🙂 A jakoś nie chce mi się wierzyć, że nasze Maluszki wytrwają w brzuszkach do 40tc. Na pewno coś wykombinują i zrobią nam psikusa po 37 tygodniu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabiś rozumiem, że Ci smutno, mi samej jakoś tak zawsze źle jak mojemu mężowi tak się w pracy ułoży, że jeździ z dyżuru na dyżur i nawet do domu nie zagląda, ale dasz radę, w Twoim przypadku lepiej jak się czasem wypłaczesz i wyrzucisz to z siebie, ale pamiętaj co za dużo to niezdrowo dla Ciebie i Oliwki a przecież macie układ że wytrwacie w jedności do 37t.c i do powrotu męża 😉

Kasia wózeczek to już kiedyś pokazywałam JET PICASSO: http://allegro.pl/item912419410_t_picasso_2010_babyactive_fotelik_gratis_3w1.html kolor P4

Ciekawe ile mój mały waży...wizytę mam 10 marca więc pewnie się dowiem, będzie to już pod koniec 31 tygodnia, bo pewnie też zauważyłyście że tu na Brzuszku jakoś do tyłu z tymi tygodniami mi się wczoraj zaczął 30, a tu pokazane że 29..hmmm

No nic życzę wszystkim brzuszkom Dobrej Nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Majówki

Kasiu ja tez mam jakąś czutke ze urodze wczesniej niz termin wskazuje, nie wiem czemu.
Usg mam 9 marca wiec zobacze jaka duza moze urodzić sie moja niunia. Ostatnio moj maż mowi do mnie kochanie, a co będzie jak to sie jednak chłopczyk urodzi? Bo nigdy nie ma 100% pewnosci. To mu powiedziłam ze bedzie chodził w rózowych bodziakach 🤪

Pszczółka a Ty robiłas zakupy w realu na słonecznym ze była ta promocja dla maluchów?

A co do fryzjera to ja od 3 miesiaca chodze co miesiac albo co półtorej. Mam włosy blond i nie mogłabym patrzec na moj odrost:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, jak zobaczyłam linka, to przypomniał mi się Twój wybór 🙂

A ja dzisiaj sama w nocy 😞 Troche sie obawiam, bo tydzien temu, wlasnie jak bylam sama, to w nocy lapaly mnie co chwile skurcze i doslownie sie modlilam i błagałam, żeby to przeszło 🤢
Jak na razie jest dobrze i pochłaniam lody carte d'or... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia my też ostatnio poruszamy temat, gdyby urodził się chłopczyk... Heheh i też stwierdziłam, że będzie musiał wybaczyć mamusi te różowe ciuszki :laugh:

Kurcze, a ja z takimi odrostami chodzę... Z natury jestem blondynką, więc aż takie widoczne nie są. Związuję gumką i jakoś ukrywam te odrosty :P Albo przynajmniej tak mi się wydaje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa - owszem, wszędzie piszą i mówią, ze dzidzia powinna spac bez poduszki, ale takiej zwykłej. Ta jest w kształcie trójkąta, równa i ta pełni rolę materacyka. Pewnie gdzieś też czytałaś że czasami pod materacyk podkłada się np. książki żeby główka bobasa byla troszeczke wyżej niż pupa (maluch w pieluszce automatycznie pupke ma troszkę wyżej) a podkładanie czegoś pod materacyk powoduje ze bobas ma głowke trochę wyżej. i taka podusia jest ortopedyczna, rowna (na szerokosc lozeczka) i sztywna, wiec nie ma obaw ze maluchowi się podwinie pod glowką, krzywo się ulozy czy cos. Pelni zupełnie inną rolę niż tradycyjny jasiek.
A co do szkoły rodzenia, robie streszczenie z ostatnich dwoch zajec 🙂 tylko co sie zabiore to zaraz coś mi przerywa :/ jutro jadę znowu do Szczecina to moze po drodze doskrobie reszte :P

Łajsoka - pozazdrościłam Ci tego shake'a 😁 namówiłam męża i w drodze z myjni podjechalismy do McDonaldsa i wciągnełam jednego, ale za to dużego :P

Ja do mojej fryzjerki może się wybiorę teraz w czasie pobytu w Szczecinie - pod warunkiem że uda mi się wcisnąć na ostatnią chwilę :P Z kolorem nic nie będę szaleć więc szansa jest 😁

Tak piszecie o tych ciuszkach że jak bedzie chlopiec jednak to w rózowych będzie biegał 🙂 my też jakiś czas temu się śmialismy z tego że tak moze byc, ale mamy to szczescie że oboje z Mężem za rożem nie przepadamy i unikam kupowania rózowych wdzianek 🙂 tak czy inaczej nie obeszło się bez kilku i ok 30% jest rozowe, ale jak coś to bedzie rózowiutki chlopaczek 😁


Karolcia - te zakupy robiłam na słonku. Jutro wieczorem jadę do Szczecina i planuję się wybrać jeszcze raz do reala w poniedziałek kolo południa a potem do tej hurtowni koło Nomi. Tam chcę kupić stanik do karmienia i smoczki uspokajające bo tam z tego co widziałam jest najtaniej i w sumie wszystko w jednym miejscu 🙂 Mało tego - skuszę się chyba nawet na tą wanienkę bo były przesłodkie i niedrogie, a sprawa stelaża narazie u nas stanęła pod znakiem zapytania, więc może warto skorzystać z promocji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ! Widze ze wyprawki juz gotowe ja jak na razie mam tylko czesc ciuszkow, mam nadzieje ze bedzie dziewczynka i na nastepnej wizycie nie powiedzia ze jednak nie... bo tez bedzie chodzil w razie co w rozowych sukieneczkach 🥴

Zastanawia mnie jedna rzecz... jestem w 27 tc termin mam na 27 maja... niektore z Was sa juz w 30 tygodniu a maj ma w koncu 31 dni wiec o co tu w tym wszystkim chodzi ? 🙂 sorki za moje pytanie ale to moja pierwsza ciaza i kopletnie nie wiem jak to sobie wytluaczyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki! 🙂

Z płcią to nigdy nie ma 100% pewności dopiero jak się dzidzia urodzi 😉, a może u mnie będzie dziewuszka? a ja prawie wszystko niebieskie i takie chłopięce 🤢 jak coś to zrobimy zamianę:P
Kasiaa, Pszczółka śniłyście mi się dziś! 😁 nie wiem o co dokładnie chodziło w śnie ale spotkałyśmy się, rozmawiałyśmy w jakieś przychodni czy coś 🤨

Lecę na śniadanko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panienka według moich obliczeń masz 27tc tak jak pisałaś. Ja dziś zaczynam 32 tydzień a termin mam na 1 maj 🙂 Więc jak popatrzysz w kalendarzu to jest sobota 🙂 czyli wszystko się zgadza bo wtedy skończy mi się 40tc, a 2 maja zacznę 41 czyli już po terminie - jak dobrze pójdzie :P Im w późniejszym jesteś tygodniu tym wcześniej masz termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Jeżeli chodzi o płeć, to u Nas napewno chłopak 🙂 Zdjęcie, chociaż średniej jakości , wyrażnie pokazuje Jego "skarby" między nóżkami 😆
pozdrawiam [img size=302]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Oskar2.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...